Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(Aggnesse @ 2014 11 27, 18:35)
Mergaitės, gal kuri neketinat naudoti savojo nuolaidos kodo Maximoje žaislams ir galėtumėte perleisti?

Arba gal rytoj dienos metu ketinate važiuoti į Akropolio Maximą Vilniuje šiuo reikalu, aš mielai prisijungčiau  4u.gif


Ten reikia butent su ta kortele ir atsiskaityti
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2014 11 27, 17:35)
Mergaitės, gal kuri neketinat naudoti savojo nuolaidos kodo Maximoje žaislams ir galėtumėte perleisti?

Arba gal rytoj dienos metu ketinate važiuoti į Akropolio Maximą Vilniuje šiuo reikalu, aš mielai prisijungčiau  4u.gif

nėra kodo, reikia su ta Ačiū kortele pirkti ir bus nuolaida pritaikyta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 27, 17:37)

Viktorija gal kur uzmatet pieno indu, kur pirkom kavos aparatus doh.gif dukryte sudauze doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 11 27, 18:55)
Viktorija gal kur uzmatet pieno indu,  kur pirkom kavos aparatus  doh.gif dukryte sudauze  doh.gif  verysad.gif

Opapa. Priminkit pas jus toks pat Delonghi kaip mano?
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 11 27, 15:43)
mergaites, kai is beauty gavote ne viska, ar grazino pinigus ar atrase is viso 4u.gif gavau siandien siuntini su nepilnu uzsakymu( truksta 4 prekiu, nors saskaitose yra ir pinigai apmoketi uz juos

Atgavau, bet ilgai tai truko. Patys atsiunte laiska, kad grazins, bet kaip nebuvo grazinimo taip nebuvo. Tuomet rasiau laiska jiems, tai dar kuri laika luktereje-grazino.
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2014 11 27, 15:48)
Gal būtų norinčių Vilniuje jungtis?

As truputi noresiu ax.gif
Atsakyti
Kazkas ieskojo zvaigzdes kostiumo
Zvaigzde
Dabar ten dar ir 25% nuolaida
Atsakyti
gal kas renkate Bodyshop?
Yra nuolaida perkant už 50 svar7, numinusuoja25 svarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zz_aiza: 27 lapkričio 2014 - 18:54
Paciulbesiu, kad kai kas gavo sms, kad ryt akropolio maximoje taiko nuolaida ne tik zaislams -40%, bet ir visoms prekems kaip ir per JAMAM sestadieni smile.gif thumbup.gif pasitikrinkit SMS biggrin.gif taiko visa diena, nuolaida nevienkartine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 11 27, 19:03)
Paciulbesiu, kad kai kas gavo sms, kad ryt akropolio maximoje taiko nuolaida ne tik zaislams -40%, bet ir visoms prekems kaip ir per JAMAM sestadieni smile.gif  thumbup.gif pasitikrinkit SMS  biggrin.gif taiko visa diena, nuolaida nevienkartine 4u.gif

4u.gif tikra tiesa blush2.gif isankstiniai tiem kas sms gavo gales pirkt
Atsakyti
Baikit erzint su ta nuolaida, nors man labai kazko ir nereikia, ale vis tiek biggrin.gif

Gal kas matet kur akciju sarasa? Ne Akro tai neideta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 27 lapkričio 2014 - 19:15
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 27, 20:13)
Baikit erzint su ta nuolaida, nors man labai kazko ir nereikia, ale vis tiek biggrin.gif

Gal kas matet kur akciju sarasa? Ne Akro tai neideta g.gif


veliau ta sarasa ideda. Tik kad is jo mazai naudos, dazniausiai gi buna parasytos nuolaidos iki 20%, arba 25%, arba raso iki 50% o realiai buna mazesnes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2014 11 27, 14:22)
Ar kuri matėte, ar yra Maximose Vilniuje Uggly šuniukų pirkti?

Tikrai mačiau

QUOTE(Lauruciuk @ 2014 11 27, 19:26)
veliau ta sarasa ideda. Tik kad is jo mazai naudos, dazniausiai gi buna parasytos nuolaidos iki 20%, arba 25%, arba raso iki 50% o realiai buna mazesnes  biggrin.gif

Na nereikia. Paprastai nuolaidos nuo 20-25%....
Atsakyti