Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(Luna888 @ 2014 11 27, 11:44)
Mergytės, turbūt nusibodęs klausimas, bet vistik gal kuri pasakysit,kaip gauti nuolaidos koduką pirmam apsipirkimui mytoys.de ? galit į až/Labai dėkui.


bandykit
MYG8XM3PELJJ

QUOTE(geguziuke @ 2014 11 27, 11:48)
o ar spetu atkeliaut iki 16 dienos ?
as irgi noriu sukneles


manau didelė rizika
nebent per PA perkant
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 27, 11:44)
nuolaidos yra gerai, bet kad koks 80 proc. šių parduotuvių nesiunčia į LT  verysad.gif

Jei labai reikės kažko, rašykit man asmeniškai rkpirkiniai@gmail.com gal pavyks pagelbėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 26, 21:37)
Galėjo galėjo. Baigėsi mėnesis Prime nemokamo pristatymo ir nuskaičiavo metinį mokestį. Atsisakykit ir grąžins jums tą mokestį.Nieko baisaus.

Kaip suprast apie ta Prime siuntima ? Cia jis buna kai siunties UK?Ir kaip jo neprisipliusiuot?
Atsakyti
Kesituole dėkui Jums wink.gif

Ryt vakare pirksiu mytoys.de. gal kas nori jungtis? Šiauliai.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 11 27, 12:43)
va jums kaip tik karnavaliniai drabužiai biggrin.gif
http://direct.asda.c...en-_-GE00000070

Ačiū, bet berniukui nieko gero nėra...
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2014 11 27, 10:18)
Mes ir ieškome planšetės


O ka jus mastot apie planšetinius Statoil uz lipdukus? 219 lt su akcija, kaip tik lipduku 20 turiu... Ar kas žiūrėjote , kaip jie idomu ... Mums irgi aktualu žaidimams kelionėse ....
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 11 27, 13:24)
Kaip suprast apie ta Prime siuntima ? Cia jis buna kai siunties UK?Ir kaip jo neprisipliusiuot?

PRIME paslauga yra visuose amazon. Tai ypač greitas ir nemokamas siuntimas. Mėnesį naudojatės nemokamai, paskui yra metinis mokestis. Na o jo neužsisakyti galima tiesiog nesirenkant šio siuntimo.
šiaip nrmokamsi mėnesį man pasinaudoti tikrai buvo verta. O oaskui reikia tiesiog nepamiršti atsisakyti
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 11 27, 12:38)
Ačiū, bet berniukui nieko gero nėra...


tai žiūrint kas jums gera
man labai patinka lietuviški karnavaliniai rūbeliai.
maniškiai buvo ir kiškučiais ir šuniukais ir vilku vienas buvo
ir visiems pirkau pas mus.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 27, 14:01)
PRIME paslauga yra visuose amazon. Tai ypač greitas ir nemokamas siuntimas. Mėnesį naudojatės nemokamai, paskui yra metinis mokestis. Na o jo neužsisakyti galima tiesiog nesirenkant šio siuntimo.
šiaip nrmokamsi mėnesį man pasinaudoti tikrai buvo verta. O oaskui reikia tiesiog nepamiršti atsisakyti


drinks_cheers.gif jei tik nepamirsti poto laiku atsisakyti biggrin.gif pati ta paslauga buvau amazon.com ir co.uk uzsisakius. db galvoju gal ir de butu gerai, tik su ta kalba sunkiau, nzn ar pavyks poto stsaukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 11 27, 14:04)
tai žiūrint kas jums gera
man labai patinka lietuviški karnavaliniai rūbeliai.
maniškiai buvo ir kiškučiais ir šuniukais ir vilku vienas buvo
ir visiems pirkau pas mus.

O kur tuos lietuviškus perkat?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 11 27, 13:14)
O kur tuos lietuviškus perkat?


maxima, rimi, senukai
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 27, 10:05)
Vajetau, kokia laiminga esu - mama pirko iš maximos už nemažą sumą ir gavo vardinę 40% nuolaidą žaislams biggrin.gif Einu šluot maximos, nereikės važiuot į Jamam stumdytis yahoo.gif
Ir aš ieškau biggrin.gif Pranešiu, jei ką vertingo rasiu  drinks_cheers.gif

pauksciukas paciulbejo, kad nuo gruodzio 2 d. maximoje 40% zaislams mirksiukas.gif
Atsakyti