Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 27, 08:58)
Matau prime, bet eilini karta nematau shipingo g.gif http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Gal kas padetumet? blush2.gif

Jūs įsidėkit į krepšį ir bandykite apmokėti, tuomet matosi shipingas. Jei pirksite UK adresu, siuntimas nemokamas, kainuos tik į LT.
Siunčiant į LT Jūsų prekę, man rodo 7sv.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 27 lapkričio 2014 - 09:11
QUOTE(roka @ 2014 11 27, 10:10)
Jūs įsidėkit į krepšį ir bandykite apmokėti, tuomet matosi shipingas. Jei pirksite UK adresu, siuntimas nemokamas, kainuos tik į LT.
Siunčiant į LT Jūsų prekę, man rodo 11sv.

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pataisiau, nei 11, o 7sv 4u.gif Krepšy mano prekių dar buvo prikrauta, vien Jūsų lėlytė 7sv.
Ir dar patikslinu - siuntimas Uk nemokamas virš 10sv, tektų pirkt 2 lėlytes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 27 lapkričio 2014 - 09:13
QUOTE(roka @ 2014 11 27, 10:05)
Vajetau, kokia laiminga esu - mama pirko iš maximos už nemažą sumą ir gavo vardinę 40% nuolaidą žaislams biggrin.gif Einu šluot maximos, nereikės važiuot į Jamam stumdytis yahoo.gif


Aš jau prašlaviau užvakar lotuliukas.gif Žinutes su nuolaidom mano nuomone gavo tikrai ne tie, kurie pirko už nemažas sumas schmoll.gif Apie save sunku spręst, bet va kolektyve dar 5 moteriškės gavo nuolaidas, pora tikrai Maximoje kaip jauni mėnuliai biggrin.gif Pasirinktinai matyt pamėtė nuolaidų cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 27 lapkričio 2014 - 09:21
QUOTE(me2za @ 2014 11 27, 09:21)
Pasirinktinai matyt pamėtė nuolaidų cool.gif

Na gal ir sutapimas. Aj, dzin, svarbu rezultatas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2014 11 27, 08:04)
Sveikos,

darysiu prieškalėdinį užsakymą iš http://www.sonnen-apotheke-online-shop.de
Siuntimas nemokamas nuo 100 EUR, tad manau drąsiai surinksim.

Užsakinėsiu gruodžio 1-2 dienomis, kad spėtume gauti prieš Kalėdas (reik dovanom pasirūpinti). Yra fainų, nebrangių kosmetikos rinkinukų ten wink.gif (Caudalie, Nuxe, Dr. Hauschka)

Kaunas, bet galiu persiųsti.

Savo krepšiukus siųskite į e-mailą nora (eta) resvera.lt

Bioderma, Dr. Hauschka, Weleda, Lavera, Caudalie ir t.t… smile.gif

dėl vieno kremo tai tikrai jungsiuos, dėl kitų dar reik pasiskaičiuot biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Kol svarsčiau ar tiks batai mano vyrukui, nebeliko dydžio doh.gif kaži papildo dydžiais www.mandmdirect.com
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 11 27, 09:54)
garsiai šaukit kur užmatysit, man reik antrokui doh.gif  nežinau pagal ką išrinkt, į kokius parametrus žiūtėt  g.gif

mums ir gi reikia antrokei
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 11 27, 10:59)
mums ir gi reikia antrokei

Mes ir ieškome planšetės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lagūna: 27 lapkričio 2014 - 10:29
gal kas nori jungtis Amazon.Fr

http://www.amazon.fr...ever after high

Atsakyti
Sveikos. Gal kas Kaune renka mangooutlet? prisijungčiau su keliom prekėm ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2014 11 27, 10:06)
svarbu atminties dydis, procesoriaus galingumas, tiksliau minimaliu reikalavimu galeciau vyro vakare pasiklausti


ačiū už info 4u.gif
Atsakyti