Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(raimaza @ 2014 11 26, 17:20)
manau mažiausia 15 prekių kad prisidėtų po 1 svarą nuo siuntimo, nes ten nesvarbu kiek perki 15 sv.siuntimas 4u.gif

Nemazai unsure.gif na bandom organizuotis iki kokio sestadienio g.gif
Atsakyti
Mergaites, per kiek laiko boohoo pristato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 11 26, 17:02)
Tiek as, tiek vaikai alergiski dulkiu erkutems. Nenaudoju jokiu spec. apsaugu ar patalynes. Visa patalyne is medvilnes. Purskiu patalus ir ciuzinius Matrixan.

perkat iš Bionatura? Veiksminga?

Atsakyti
Sveikos,
ar galejo man Amazon.co.uk nurasyti 79 svarus blink.gif blink.gif blink.gif Pavedime parasyta amazon prime ir numeris. Kazin, ar imanoma susigrazinti tuos pinigus
Bly, pirma karta pirkau pries men is amazon ir kogero kazkokiu pauksciuku pridejau g.gif Ar imanoma kazka dar padaryti g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(monday @ 2014 11 26, 15:47)
Gal kas norit prie GAP prisijungti? Nedaug iki nemokamo siuntimo truksta. Idealu, jei turetu 15 % koduka.
Vilnius

Jau nupirkta 4u.gif
Atsakyti
Renku Twinings per UK adresa. Nemokamas UK pristatymas nuo 35svaru. Is UK atvezimas 1.50GBP/Kg

Uzsakymus siusti i xsimpax@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2014 11 26, 21:26)
Sveikos,
ar galejo man Amazon.co.uk nurasyti 79 svarus  blink.gif  blink.gif  blink.gif Pavedime parasyta amazon prime ir numeris. Kazin,  ar imanoma susigrazinti tuos pinigus
Bly, pirma karta pirkau pries men is amazon ir kogero kazkokiu pauksciuku pridejau  g.gif Ar imanoma kazka dar padaryti  g.gif  doh.gif

Galėjo galėjo. Baigėsi mėnesis Prime nemokamo pristatymo ir nuskaičiavo metinį mokestį. Atsisakykit ir grąžins jums tą mokestį.Nieko baisaus.
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2014 11 26, 11:05)
Siandien vakare uzsakinesiu tesco clothing.

Taikoma -25% nuolaida!

Krepseliu laukiu kristina.kristrar@gmail.com

Kaunas. Galiu persiust jei reik. Bankas swed.


Dar pusvalanduka galiu luktert. Kas norit prisijungti paskubekite
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 26, 20:37)
Galėjo galėjo. Baigėsi mėnesis Prime nemokamo pristatymo ir nuskaičiavo metinį mokestį. Atsisakykit ir grąžins jums tą mokestį.Nieko baisaus.


O jei as atsauksiu, tai jie savaime grazins pinigelius? Blyn, vos neapsiverkiau, nes daromes remonta, statomes granulini katila, tai kiekvienas litas svarbus, o cia se tau doh.gif Anglu zinios pas mane nieko vertos, tai va tau ir rezultatas doh.gif
Rekomenduoju ir pirmam puslapy parasyti sita PRIME doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristrar @ 2014 11 26, 20:38)
Dar pusvalanduka galiu luktert. Kas norit prisijungti paskubekite

Idomu, per kiek laiko pavyktu gauti g.gif nes man reikia iki gruodzio 10, idomu ar per tiek gautumet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2014 11 26, 21:47)
O jei as atsauksiu, tai jie savaime grazins pinigelius? Blyn, vos neapsiverkiau, nes daromes remonta, statomes granulini katila, tai kiekvienas litas svarbus, o cia se tau  doh.gif Anglu zinios pas mane nieko vertos, tai va tau ir rezultatas  doh.gif
Rekomenduoju ir pirmam puslapy parasyti sita PRIME  doh.gif

Grąžins. Pati buvau pražiopsojusi. Vieną dieną anksčiau pamiršau atšaukti. Atsisakiau ir grąžino pinigus iš karto. Šiaip nežinau, ar verta kažką rašyti, pirmame puslapyje, nes amazon labai aiškiai parašyta, kad nemokamas Prime galioja vieną mėnesį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 26 lapkričio 2014 - 20:52
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 26, 20:50)
Grąžins. Pati buvau pražiopsojusi. Vieną dieną anksčiau pamiršau atšaukti. Atsisakiau ir grąžino pinigus iš karto. Šiaip nežinau, ar verta kažką rašyti, pirmame puslapyje, nes amazon labai aiškiai parašyta, kad nemokamas Prime galioja vieną mėnesį


Aciu jums labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti