Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(Tiga @ 2014 11 25, 21:09)
Sveikos, gal planuojat siustis is sigmabeauty.com? Pirmadieni bus 20% nuolaida viskam:)

Kadangi iš ten siunčiantis negalima viršyti 75 Lt. ir ko gero siuntimas bus nemokamas, tai neverta kooperuotis.
Atsakyti
labas vakaras,gal kas atsakys ar siunciantis is amazone co uk uz siuntima skaiciuoja12euru uz visas prekes ar uz kiekviena po12.Drauge tik ka siuntesi tris prekes is to pacio tiekejo sumokejo 36e uz siuntima,bet as atsimenu pries metus cia is sm uzsisakinejom populiariuosius stumdukus tai man siuntimas kainavo apie2tik,tai nieko nebesuprantu kokia ta siuntimo kaina,noreciau pabandyti pirmakart pirktis bet jei tokia suma uz kiekviena preke tai man tarkim kojinyciu po2e neapsimoka pirkt nes gausis jau aukso vertes tos kojinytes:).Ir dar vienas klausimas amazone com galima sakytis tik iki75lt ar ne,nes muitas bus didesniai sumai.Aciu
Atsakyti
Anoj temoj, ne per a.ž., kažkuri iš vilniečių prašėt palikt celebrations dėžutę... Neberandu kas. Jei dar domina, atsiliepkit, pamatysiu niką, prisiminsiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

SD Seb Mylimiausia atmete, Visa classic irgi atmete, o paypala esu uzblokavus ir tik tiesiogiai paskambinus atblokuotu, negi netinka jokia banko kortele? Ar cia banko problema?
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2014 11 25, 20:59)
labas vakaras,gal kas atsakys ar siunciantis is amazone co  uk uz siuntima skaiciuoja12euru uz visas prekes ar uz kiekviena po12.Drauge  tik ka siuntesi tris prekes is to pacio tiekejo sumokejo 36e uz siuntima,bet as atsimenu pries metus cia is sm uzsisakinejom populiariuosius stumdukus tai man siuntimas kainavo apie2tik,tai nieko nebesuprantu kokia ta siuntimo kaina,noreciau pabandyti pirmakart pirktis bet jei tokia suma uz kiekviena preke tai man tarkim kojinyciu po2e neapsimoka pirkt nes gausis jau aukso vertes tos kojinytes:).Ir dar vienas klausimas amazone com galima sakytis tik iki75lt ar ne,nes muitas bus didesniai sumai.Aciu


Jei pardavejas ne amazonas, tai prie prekes galejo prideti
Ir 12 euru uz kiekviena, o amazonas skaiciuoja bazini mokesti ir uz kg
Atsakyti
ar esate kuri užsisakinėjusi iš overstock.com bigsmile.gif
Atsakyti
www.clothingattesco.com

25% nuolaidos kodas FESTIVE25. galioja ir SALE prekėms ir toms kur jau skelbiama nuolaida.

Kiek kainuoja siuntimas į LT, ar reikia tik UK adresu.
Atsakyti
Rytoj vakare uzsakysiu everything5pounds Kaune. Rinksiu, kad preke nevirsytu 27lt. tikrai 4u.gif
rutukasl@zebra.lt
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 11 25, 20:45)
Sekmadienį vėlai vakare pirkau, šiandien vakare gavau prekes  thumbup.gif


Kaip smagu, kaip aš čia pati praleidau, et. o pristato kurjeris ar į paštą?smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už atsakymus!

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 11 25, 17:17)

wgs, ar kurjerių sekimas rodo, kad pristatyta, ar tiesiog parduotuvėje statusas despatched? ir kada pristatyta? gal nespėjo iki šeštadienio, nepapuolė į šios savaitės siuntą, todėl dar nesuvesta rolleyes.gif mano nesuvesta, bet aš dar nepanikuoju


Rodo, kad order received. ASDA čia.
Apraminote mane visos, nes labai geidžiami saldainiai keliauja biggrin.gif tai bijojau, ar viskas tvarkoje. Nes anksčiau turėjau problemų su ASDA pristatymais į senąjį PA adresą.
Atsakyti
[quote=Vanile,2014 11 25, 10:35]
Vila123 negaliu jums atsakyti, jusu A.Z. pilna. Galite nuorodas ir kiekius surasyti ir atsiusti i A.Z. man, vis dar renku http://www.newscosmetics.com iki nemokamo siuntimo i LT
user posted image

Galiu tikrai rekomenduoti isbandyti duso putas, nerealus dalykas thumbup.gif
user posted image
https://www.youtube....h?v=7D1VAUBv_Zs

Galima pasirinkti ivairaus kvapo ir dovanu rinkiniu kartu http://www.newscosme...duct_price.html
Kazkas domejosi del namu kvapu, tai cia yra pasirinkimas http://www.newscosme...-zapachowe.html

Kainas reiktu skaiciuotis zlutus dauginant is 0,85. Siuntimas i LT nemokamas i kitus miestus galiu persiusti ax.gif
[/quote]
[/quote]


o kokia tu puti ir koks turis? wink.gif
Atsakyti
merginos priminkit iš amazono gyrėt transformerius žaisliukus ...pasirodo daugiau sečių turėsim nei planaom, reik pasirūpinti žaislų atsargom smile.gif

bet gal kas primins Party puslapį,kur wisi papuošimai 4u.gif
Atsakyti