

VIVI makadamijų šampūnas. Pats šampūnas smagus, plaukai po jo švelnūs, bet atsirado pleiskanų. Tai suvartojau šepetėliams plauti šiaip ne taip.

Veikiausiai nelemta man VIVI į favoritų gretas įsirašyt, nes avokadų kremas veidui irgi netiko. Nepatiko pojūtis juo pasitepus, nes gana sunkiai įsigerdavo, tai bandžiau naudoti nakčiai. Kol nepajutau, kad labai stipriai poros užsikimšo


Su liūdesiu pribaigiau mylimus Guerlain skaistalus 4 Eclats, nr. 05. Labai gražios, itin gerai pigmentuotos spalvos, lengva išretušuoti. Laikydavosi daugiau mažiau visą dieną.

Loreal Telescopic tušas. Patinka man daugelis Loreal'io tušų, šitas irgi ne išimtis. Apskritai ilginančių kategorijoj jis vienas iš geresnių, kokius naudojau. Labai gražiai ilgina, lengva išgauti lėliškas blakstienas, o svarbiausia - jų nesulipinaant.

Planeta Organica prausimosi gelis veidui. Gėrių gėris


Šiukšlinėn keliauja Rasos micelinis vanduo. Po Lirene micelinio galvojau, kad blogiau jau nebūna, bet pasirodo klydau - būna

