Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Sveiki,
o mane domina Vatikano lankymas sekmadienį: apžiūrėti pačią baziliką ir pakilti į kupolą. Ar nebus kokių apribojimų?

Nuo kelių metų vaikams viešasis transportas mokamas?

Ačiū
Atsakyti
Sveikos, kažkurioje lyg praėjusioje temoje buvo įkelta telefono programėlė naudotis miesto žemėlapiais ir t.t. be interneto. Gal kuri pamenat kaip vadinasi? 4u.gif Ar teks man vėl viską skaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2015 01 11, 13:08)
Sveikos, kažkurioje lyg praėjusioje temoje buvo įkelta telefono programėlė naudotis miesto žemėlapiais ir t.t. be interneto. Gal kuri pamenat kaip vadinasi?  4u.gif  Ar teks man vėl viską skaityti ax.gif


iš čia galit atsisiųst

http://www.tripadvisor.com/apps

arba iš čia

https://play.google....roidguide.world
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2015 01 11, 13:08)
Sveikos, kažkurioje lyg praėjusioje temoje buvo įkelta telefono programėlė naudotis miesto žemėlapiais ir t.t. be interneto. Gal kuri pamenat kaip vadinasi?  4u.gif  Ar teks man vėl viską skaityti ax.gif

Man visai patiko Triposo, naudojausi ir kitose šalyse pernai.
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2015 01 11, 14:08)
Sveikos, kažkurioje lyg praėjusioje temoje buvo įkelta telefono programėlė naudotis miesto žemėlapiais ir t.t. be interneto. Gal kuri pamenat kaip vadinasi?  4u.gif  Ar teks man vėl viską skaityti ax.gif


Man patinka programa MapsMe. Paprasta, aiški, puikiai tarnauja vaikštant pėstute.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2015 01 11, 19:15)
Man patinka programa MapsMe. Paprasta, aiški, puikiai tarnauja vaikštant pėstute.

Ačiū Linole. Į pirmas dvi programėles dar labai gerai neįsigilinau, teks pasimokyti labiau. Maps.Me labai patiko žemėlapiai smile.gif Visos gatvelės, aikštės, takeliai, su namų numeriais, kepyklėlėm, parduotuvėm ir t.t. nužymėta clap.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2015 01 11, 18:15)
Man patinka programa MapsMe. Paprasta, aiški, puikiai tarnauja vaikštant pėstute.


o veikia be interneto? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 01 11, 22:42)
o veikia be interneto?  ax.gif  4u.gif

aš bandžiau, buvau išjungusi. man veikė
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 01 11, 22:42)
o veikia be interneto?  ax.gif  4u.gif


MapsMe proramėlė veikia be interneto. Internetas reikalingas tik žemėlapiams parsisiųsti (ką paprastai padarau namuose prieš kelionę). Niekada užsienyje nenaudoju tinklo interneto. Užtenka įsijungti Gps. Tik būnant pastate programa gali neveikti. Bet automobilyje, autobuse kuo puikiausiai veikia.
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2015 01 11, 22:40)
Ačiū Linole.  Į pirmas dvi programėles dar labai gerai neįsigilinau, teks pasimokyti labiau. Maps.Me labai patiko žemėlapiai smile.gif Visos gatvelės, aikštės, takeliai, su namų numeriais, kepyklėlėm, parduotuvėm ir t.t. nužymėta  clap.gif


Tikrai taip. drinks_cheers.gif Mieste ne tiek aktualu, bet žygiuose yra rodomi pėsčiųjų takai, apžvalgos aikštelės, kai kur net autobusų numeriai, kurie stoja toje stotelėje. Žodžiu, labai pasiteisinęs reikalas. thumbup.gif
Atsakyti
Suplanavom ir mes su vyru kelionę į Roma 4u.gif
Norėjau paklausti, ar galima atsiskaityti už viešbutį, kavinukėse debetine kortele? ar reiktų turėti kreditinę?
Be abejo, turėsime ir grynų, tačiau norėtųsi dauguma atsiskaitinėti kortele.
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2015 01 15, 10:21)
Suplanavom ir mes su vyru kelionę į Roma 4u.gif
Norėjau paklausti, ar galima atsiskaityti už viešbutį, kavinukėse debetine kortele? ar reiktų turėti kreditinę?
Be abejo, turėsime ir grynų, tačiau norėtųsi dauguma atsiskaitinėti kortele.

Galima smile.gif
Atsakyti