Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(tute28 @ 2015 01 06, 16:53)
The breakfast is encluded  in apartment you have everything at your disposition. Zodis parasytas su klaida, tai ta viena raide daug ka reiskia, ar exluded, ar included... Uzknisiu jau savininka su klausimais, bet kad nesuprantu  blush2.gif

Spėju, kad included vis dėl to biggrin.gif , nes rašo, kad viskas bus jūsų dispozicijoje;)

Pusryčiai Italijoje bus saldūs - kruasanai, bandelės, vafliai, džemai kokie... Ir kavytė. Štai tokį paaiškinimą esu gavusi iš vienos nakvynės vietos - ne Romoje: Please note that italian laws about B&Bs doesn't allow us to serve home made or express food for breakfast, so you could have (high quality/variety/organic) packaged food also. Italian breakfast is usually made with sweet food.
Atsakyti
O man iskilo toks techninis klausimas:D

Merginos, kokia avalyne renkates tokiems tolimiems zyfiams Romoje ? blink.gif pasimeciau, noriu crocs'u labai, bet del isvaizdos nelabai tiks manau... arba guminiai, arba balerinos..
Atsakyti
QUOTE(vertimai.plunge @ 2015 01 06, 20:59)
O man iskilo toks techninis klausimas:D

Merginos, kokia avalyne renkates tokiems tolimiems zyfiams Romoje ?  blink.gif pasimeciau, noriu crocs'u labai, bet del isvaizdos nelabai tiks manau... arba guminiai, arba balerinos..

Vasarą aviu sportines basutes, ar sandalus, kaip jos ten vadinasi tiksliai biggrin.gif , o ne vasarą - timberland tipo aulinukus, na, aš kasdien ir ne Romoje apie 8-10 km nueinu, jei oras dviračiui netinkamas, tai man tokia avalynė patogiausia.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2015 01 06, 18:33)
Spėju, kad included vis dėl to biggrin.gif , nes rašo, kad viskas bus jūsų dispozicijoje;)

Pusryčiai Italijoje bus saldūs - kruasanai, bandelės, vafliai, džemai kokie... Ir kavytė. Štai tokį paaiškinimą esu gavusi iš vienos nakvynės vietos - ne Romoje: Please note that italian laws about B&Bs doesn't allow us to serve home made or express food for breakfast, so you could have (high quality/variety/organic) packaged food also. Italian breakfast is usually made with sweet food.

biggrin.gif Ai, kaip bus jau taip, ne taip ir svarbu, alkani neliksim, mieste pavalgysim, jei ka. Va su transferiu tai subalamutino. Rinkausi apartamentus pagal tai, kas turi transferius. Parasyta turi, o pasirodo neturi. Vaziuoja tas shuttlebus iki Vatikano kazkur, paleidzia ten, bet vakare su lagaminais ir mazais vaikais nesinori klaidziot. Dabar svarstau ar geriau uzsakyti transferi kuri nuo oro uosto iki duru, uz 50e i viena puse, ar su taxi, kaina berods panasi g.gif

Gal kam bus idomu, dvi rusu laidos apie Roma
http://orel-reshka.n...22-07-2014.html
http://orel-reshka.n...10-04-2011.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 06 sausio 2015 - 21:03
QUOTE(Miaška @ 2015 01 06, 21:02)
Vasarą aviu sportines basutes, ar sandalus, kaip jos ten vadinasi tiksliai biggrin.gif , o ne vasarą - timberland tipo aulinukus, na, aš kasdien ir ne Romoje apie 8-10 km nueinu, jei oras dviračiui netinkamas, tai man tokia avalynė patogiausia.

tai vat, mes keliaujame kita savaite, tai ir pasimeciau uztai.. ant greito noriu kazka susirast, nes Barselonoje kai buvau su paprastais lygiapadziais, labai nugara skaudejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vertimai.plunge @ 2015 01 06, 21:04)
tai vat, mes keliaujame kita savaite, tai ir pasimeciau uztai.. ant greito noriu kazka susirast, nes Barselonoje kai buvau su paprastais lygiapadziais, labai nugara skaudejo  blink.gif

Aš žiemą aviu tokius:

user posted image

Lėksim su dukra trumpam į Milaną ir Bergamą mėnesio pabaigoje, tai bus pats tas.
Atsakyti
pritariu dėl batų.
Čia manieji:
user posted image

temperatūra į pliusą vienoj kelionėj buvo dar didesnė, o su vilnone kojine tiko ir prie minuso su sniegu Alpėse cool.gif
Dar beje, tiko ir bridimui akmenuota kalnų upe.

Na, o Romoj kojos su jais atlaikė dvi dienas po 25 kilometrus thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sacrifice @ 2014 11 24, 23:11)
traukinys, vaziuojantis i Termini stoti yra aukstu zemiau nei iseisite pro vartus  4u.gif
Siaip galite vaziuoti ir autobusu, bus pigiau. Traukinio bilietas 14 eur, autobuso 4 eur.

Mes tik vakar nakti grizom is Romos. Nerealus miestas  wub.gif 
Jei kas nors domina paklauskit, atsakysiu  smile.gif

Labas, ar verta pirkti Roma Pas?
Atsakyti
QUOTE(Dana000 @ 2015 01 08, 18:43)
Labas, ar verta pirkti Roma Pas?


jei žadat daug važinėti viešuoju transportu, tai verta, jei ne, tai neverta
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 01 08, 19:43)
jei žadat daug važinėti viešuoju transportu, tai verta, jei ne, tai neverta



o kaip su eilemis, pvz prie Vatikano, ar Koliziejaus?
Ir dar klausimelis, vykstame pirma kart, kaip ten su tais oro uostais, kai nusileidi, kur toliau ieskoti traukinio, nes mums reikia iki Termini>

Aciu uz info
Atsakyti
QUOTE(Dana000 @ 2015 01 10, 15:47)
o kaip su eilemis, pvz prie Vatikano, ar Koliziejaus?
Ir dar klausimelis, vykstame pirma kart, kaip ten su tais oro uostais, kai nusileidi, kur toliau ieskoti traukinio, nes mums reikia iki Termini>

Aciu uz info

Prie Koliziejaus eilės beveik nebuvo, prie Vatikano muziejaus - didžiulė kilometrinė eilė, mes su bilietais, pirktais internetu, praėjom greitai. Prie Bazilikos - laukėm gal 15 minučių. Čia rugpjūtį.

Iš Čiampino važiavom autobusu iki Termini, stotelė kaip ir visuose oro uostuose - prie pat išėjimo, bilietus pirkom oro uoste, ten dar ir pasakė, kur žiūrėt, išėjus.
Atsakyti
Patarkit prasau del Vatikano, ar eiti treciadieni? Noretume i misias, bet gal neverta, gal geriau kita diena, kai maziau zmoniu? Ar nebuna jau taip baisiai? O kelinta val buna trec? Aciu rolleyes.gif
Atsakyti