Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Caridian @ 2015 08 31, 12:23)
Patarkit, ar vertas pralaukto laiko eileje apsilankymas pirmaji menesio sekmadieni, kai nemokamai galima patekti i foruma ir  kolizieju? Nuo kelintos valandos reiketu stovet eilej?  g.gif

Norit atvykti į Romą ir nepabūti Koliziejuje ( nebent jau esate buvę) ? Žinoma, kad verta smile.gif Nežinau kaip Romoje, bet prieš tris mėnesius toks sekmadienis nuskilo Paryžiuje. Pabuvome Orse ir Rodeno muziejuose. į Orsė muziejų eilė buvo labai didelė, bet ilgiau nei valandos joje nestovėjome. Atvykome kokią 10 val.. Į Rodeno muziejų ėjome apie 15 val., tai visiškai eilės nebuvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k**: 31 rugpjūčio 2015 - 12:04
QUOTE(k** @ 2015 08 31, 12:03)
Norit atvykti į Romą ir nepabūti Koliziejuje ( nebent jau esate buvę) ? Žinoma, kad verta smile.gif


Ikisiu ir as savo trigrasi. Esu buvus Romoj ne viena karta, tame tarpe ir Koliziejuj (cia uzteko 1 karto) ir nezinau kas ten ispudingo is vidaus. Jis zyyyymiai ispudingiau atrodo is isores. O panasiu amfiteatru galima rasti ir kitose vietose, kur daznai buna nemokami. Aisku dydis ispudingas, bet daugiau tai nezinau... As nesikankinciau didelej eilej schmoll.gif bet cia tik mano nuomone biggrin.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 08 31, 13:13)
Ikisiu ir as savo trigrasi. Esu buvus Romoj ne viena karta, tame tarpe ir Koliziejuj (cia uzteko 1 karto) ir nezinau kas ten ispudingo is vidaus. Jis zyyyymiai ispudingiau atrodo is isores...>


Pritariu drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 08 31, 14:13)
Ikisiu ir as savo trigrasi. Esu buvus Romoj ne viena karta, tame tarpe ir Koliziejuj (cia uzteko 1 karto) ir nezinau kas ten ispudingo is vidaus. Jis zyyyymiai ispudingiau atrodo is isores. O panasiu amfiteatru galima rasti ir kitose vietose, kur daznai buna nemokami. Aisku dydis ispudingas, bet daugiau tai nezinau... As nesikankinciau didelej eilej  schmoll.gif bet cia tik mano nuomone  biggrin.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif
Nebuvom ir mes, būsime neužilgo Romoje, bet ir vėl neketiname.
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 08 31, 13:13)
Ikisiu ir as savo trigrasi. Esu buvus Romoj ne viena karta, tame tarpe ir Koliziejuj (cia uzteko 1 karto) ir nezinau kas ten ispudingo is vidaus. Jis zyyyymiai ispudingiau atrodo is isores. O panasiu amfiteatru galima rasti ir kitose vietose, kur daznai buna nemokami. Aisku dydis ispudingas, bet daugiau tai nezinau... As nesikankinciau didelej eilej  schmoll.gif bet cia tik mano nuomone  biggrin.gif  4u.gif


Visiskai sutinku su Jusu nuomone 4u.gif
Atsakyti
svieziai grizus, galiu pasakyt jokiu eiliu nebuvo, na jei 5 min eile tai...
bet ispudzio didelio nepaliko vidus. naktinis kolieziejus kerintis
Atsakyti
Kiek veliausiai pries atvykima i Vatikano muzieju parduoda bilietus internetu?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2015 08 31, 11:23)
Patarkit, ar vertas pralaukto laiko eileje apsilankymas pirmaji menesio sekmadieni, kai nemokamai galima patekti i foruma ir  kolizieju? Nuo kelintos valandos reiketu stovet eilej?  g.gif

manau,kad verta smile.gif .visur reik eit,kur nemokamai leidzia biggrin.gif
tam ir keliaujam,kad kuo daugiau pamatyti
o vakare prie apshviesto koliziejaus tikrai grazhu nusifotkint
Atsakyti
Noriu Harienės paklausti, minėjote, kad domėjotės nakvyne per Eglę iš casasimpatia.com. Ar per ją užsisakėte nakvynę? Klausiu, nes ir mes deriname nakvynę per casasimpatia.com. Ar nebūna kokių nesklandumų?
Atsakyti
QUOTE(viorika @ 2015 09 03, 10:04)
Noriu Harienės paklausti, minėjote, kad domėjotės nakvyne per Eglę iš casasimpatia.com. Ar per ją užsisakėte nakvynę? Klausiu, nes ir mes deriname nakvynę per casasimpatia.com. Ar nebūna kokių nesklandumų?

Ne per Egle. Placiau parasiau I a.z. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 08 31, 13:13)
Ikisiu ir as savo trigrasi. Esu buvus Romoj ne viena karta, tame tarpe ir Koliziejuj (cia uzteko 1 karto) ir nezinau kas ten ispudingo is vidaus. Jis zyyyymiai ispudingiau atrodo is isores. O panasiu amfiteatru galima rasti ir kitose vietose, kur daznai buna nemokami. Aisku dydis ispudingas, bet daugiau tai nezinau... As nesikankinciau didelej eilej  schmoll.gif bet cia tik mano nuomone  biggrin.gif  4u.gif



Ir aš nesikankinčiau ilgoje eilėje, pakankamai Koliziejus įspūdingas ir iš išorės.

Atsakyti
O aš manau, kad būti Romoje ir neaplankyti Koliziejaus - nesąmonė smile.gif Aš asmeniškai nesigailiu, kad ten ėjau. Manau, kad bent kartą verta aplankyti mirksiukas.gif
Atsakyti