Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

As supratau, kad seniau leisdavo tik rezervuot, o atvykus sumoket. Kai as pirkau gegeze, neleido ir rezervuot, tik iskart pirkti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2015 08 27, 08:41)
Bilietus į Vatikano muziejų pirkau, nerezervavau, paskui kasoje tik į bilietus pasikeitėm, mokėjau iš karto internetu.



QUOTE(tute28 @ 2015 08 27, 09:19)
As supratau, kad seniau leisdavo tik rezervuot, o atvykus sumoket. Kai as pirkau gegeze, neleido ir rezervuot, tik iskart pirkti. rolleyes.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 08 18, 20:15)
1. Taip, perkant vietoje nereikia moketi 4e uz online pirkima, bet tu 4e nei trupucio negaila, kai ateini ir iskart beveik patenki i muzieju. O be bilieto milziniska eile, bent jau kai mes buvom.

3. Nezinau, kas kiekvienam verta, neverta, as veziau limoncello likeri, o mociutem, diedukam svento vandens is Vatikano. Jiem buvo neikainojama lauktuve, kaip koki aukso luita visi brangina. Iprastai dar magnetuku, atviruku. Ai, dar vaikam po maziuka Pinoki is Pinokiu parduotuves. Sau aisku megiamiausiu visokiu biskotti, amaretti sausainuku.



tute28, o kur galima gauti to svento vandens Vatikane? Kur ieskoti? Aciu (f) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juliuciuk @ 2015 08 28, 13:29)
tute28, o kur galima gauti to svento vandens Vatikane? Kur ieskoti? Aciu (f) smile.gif

Yra pirkti aplink Vatikana, ten kaip turgeliai, daug prekiautoju. Yra dar kelios parduotuves, tik ten brangiau. Galima pirkti jau pripilta, galima tuscia. Mes pirkom tuscius ir paprasem Bazilikoj, Zakristijoj, kad pripiltu. Ten kai ieini i Bazilika, po kaire puse yra iejimas. Ten i vidu eiti neleidzia, uztverta, bet stovi apsauginis, nunesa ir pripila. Ne mes vieni prasem, stovejo eilute zmoniu. rolleyes.gif

As pirkau va toki buteliuka, lyg 2e mokejau uz tuscia. Yra ir kitokiu formu irdizainu.
https://www.pinteres...37688803391754/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 28 rugpjūčio 2015 - 14:59
QUOTE(Miledi.N @ 2015 08 27, 08:17)
Mergaitės, paaiškinkite prašau  4u.gif
Skaičiau, kad į Vatikaną rezervuojate bilietus, o paskui mokate kasoje. Norėjau rezervuoti, bet reikia pasirinkti mokėjimo metodą ir rodo korteles, Kaip jus rezervuojate?
Ar reikia rezervuoti į Kolizejų?

kazkada, kai rezervacijos dar nebuvo madoj,lankemes Koliziejuje rugpjucio menesi, tai eileje ilgokai prastovejome, gal valanda.
www.coopculture.it visa info surashyta.
Atsakyti
Pasakykit man, ar as teisingas kainas randu bilietams i Vatikano muzieju? Jei ziuriu bilietus booking online, man kaina asmeniui meta 28.5 eur zmogui g.gif. Sakyciau kosmine kaina 2 zmoniem 57 eur g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *DEiZY*: 31 rugpjūčio 2015 - 07:23
QUOTE(Miledi.N @ 2015 08 27, 08:17)
Mergaitės, paaiškinkite prašau  4u.gif
Skaičiau, kad į Vatikaną rezervuojate bilietus, o paskui mokate kasoje. Norėjau rezervuoti, bet reikia pasirinkti mokėjimo metodą ir rodo korteles, Kaip jus rezervuojate?
Ar reikia rezervuoti į Kolizejų?


Bilietų į Koliziejų rezervuot nereikia. Nes (kaip ne viena forumietė jau rašė), geriausia juos įsigyti, pirma einant į Romos forumą ir Palatino kalvą (tas pat bilietas, galiojantis abiems objektams ir dar net 24 valandas, t.y., beveik dviem dienom). Birželį eilėje į Romos forumą stovėjome 15-20 min, o prie Kolliziejaus buvo nudrikusios tokios eilės, kad net aš jose nebūčiau stovėjusi (manyčiau, pora valandų įsaulėje su 30+ lpsnC buvo garantuota).
Dar baisesnė eilė buvo į Vatikano muziejų, tad tikrai nesigailėjom, sumokėję po tuos papildomus 4 eurus už išankstinį pirkimą.
Papildyta:
QUOTE(*DEiZY* @ 2015 08 31, 07:22)
Pasakykit man, ar as teisingas kainas randu bilietams i Vatikano muzieju? Jei ziuriu bilietus booking online, man kaina asmeniui meta 28.5 eur zmogui  g.gif.  Sakyciau kosmine kaina 2 zmoniem 57  eur g.gif


Pabandžiau. Vatikano muziejus su Siksto koplyčia + audiogidai+pirkimo mokestis - 54 eurai. Be audiogidų, bet su pirkimo mokesčiu - 40 eurų.
Ar Jūs ką nors kita renkatės?
Čia 2 suaugusiems.
Mes buvom su vaikais, 4 bilietai kainavo 92 eurus. Taip pat nepasirodė per mažai. Tačiau nė cento negaila. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 31 rugpjūčio 2015 - 08:16
QUOTE(Harienė @ 2015 08 31, 09:15)
Bilietų į Koliziejų rezervuot nereikia. Nes (kaip ne viena forumietė jau rašė), geriausia juos įsigyti, pirma einant į Romos forumą ir Palatino kalvą (tas pat bilietas, galiojantis abiems objektams ir dar net 24 valandas, t.y., beveik dviem dienom). Birželį eilėje į Romos forumą stovėjome 15-20 min, o prie Kolliziejaus buvo nudrikusios tokios eilės, kad net aš jose nebūčiau stovėjusi (manyčiau, pora valandų įsaulėje su 30+ lpsnC buvo garantuota).
Dar baisesnė eilė buvo į Vatikano muziejų, tad tikrai nesigailėjom, sumokėję po tuos papildomus 4 eurus už išankstinį pirkimą.
Papildyta:
Pabandžiau. Vatikano muziejus su Siksto koplyčia + audiogidai+pirkimo mokestis - 54 eurai. Be audiogidų, bet su pirkimo mokesčiu - 40 eurų.
Ar Jūs ką nors kita renkatės?
Čia 2 suaugusiems.
Mes buvom su vaikais, 4 bilietai kainavo 92 eurus. Taip pat nepasirodė per mažai. Tačiau nė cento negaila.  mirksiukas.gif



o per kur pirkai bilietus? nes man be audiogido meta 58 eur. Beje, kokiu principu veikia tame muziejuje audiogidas? kai vaziuojant autobusu vaziuoji, tai suprantu, o cia kaip vaikstant?
Atsakyti
QUOTE(*DEiZY* @ 2015 08 31, 09:22)
o per kur pirkai bilietus? nes man be audiogido meta 58 eur. Beje, kokiu principu veikia tame muziejuje audiogidas? kai vaziuojant autobusu vaziuoji, tai suprantu, o cia kaip vaikstant?

Pirkom bilietus per čia:
http://biglietteriam...?action=booking
Taip sakant, tiesiogiai iš pirmų rankų.
Audiogidas viekia labai paprastai - prie eksponatų (ar įėjus į eilinę salę) yra priklijuoti numeriai. Jei kažkas įdomu, tereikia surinkti tą numerį audiogide ir išklausyti informaciją.
Atsakyti
Ziurekit oficialiam psl http://biglietteriam.../...ta=9&step=1
Bilieto kaina 16e, plius 4e mokestis perkant internetu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 31 rugpjūčio 2015 - 10:24
Ačiū visoms už paaiškinimus ir patarimus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Patarkit, ar vertas pralaukto laiko eileje apsilankymas pirmaji menesio sekmadieni, kai nemokamai galima patekti i foruma ir kolizieju? Nuo kelintos valandos reiketu stovet eilej? g.gif
Atsakyti