Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

1. Taip, yra mokestis, bet verta, jei nenorit eilej praleisti keliu valandu, o gal ir puse dienos.
2. Ziurint, kada jums reikia but oro uoste, paryciais jau vaziuoja autobusai, bet kiek man zinoma, taip, nakti tik taksi.
3.Visokiu makaronu, likeris limoncella, magnetukai...
Atsakyti
QUOTE(bimbineju @ 2015 08 18, 17:59)
labas,

keletas klausimu:

1. ar perkant bilietus i Vatikano muzieju jie brangesni? rodo, kad prie kiekvieno bilieto plius keturi eurai uz isankstini pirkima.

2. kaip suprantu, vienintelis budas nusigauti i oro uosta nakti yra taxi, tiesa?

3. ka verta vezti lautkuviu is Romos?

aciu smile.gif

1. Taip, perkant vietoje nereikia moketi 4e uz online pirkima, bet tu 4e nei trupucio negaila, kai ateini ir iskart beveik patenki i muzieju. O be bilieto milziniska eile, bent jau kai mes buvom.

3. Nezinau, kas kiekvienam verta, neverta, as veziau limoncello likeri, o mociutem, diedukam svento vandens is Vatikano. Jiem buvo neikainojama lauktuve, kaip koki aukso luita visi brangina. Iprastai dar magnetuku, atviruku. Ai, dar vaikam po maziuka Pinoki is Pinokiu parduotuves. Sau aisku megiamiausiu visokiu biskotti, amaretti sausainuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 18 rugpjūčio 2015 - 19:15
Aš lauktuvių sau vežiausi džiovintų pomidorų - sausų, ne aliejuje, ir parmidžiano sūrio... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2015 08 18, 19:56)
Aš lauktuvių sau vežiausi džiovintų pomidorų - sausų, ne aliejuje, ir parmidžiano sūrio... wub.gif

As ju ir norejau, bet niekur neradau verysad.gif Kur klausiau, visur buvo ispardave, keistai kazkaip. Oro uoste tik radau, bet labai brangus buvo.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 08 18, 23:16)
As ju ir norejau, bet niekur neradau  verysad.gif Kur klausiau, visur buvo ispardave, keistai kazkaip. Oro uoste tik radau, bet labai brangus buvo.

Ko būtent, pomidorų? g.gif Keista, aš pirmoj pasitaikiusioj maisto parduotuvėlėj pirkau, 5€ už poką, tiek pat ir Bergamo kainavo. O jau skonis skonis... wub.gif
Parmidžianą tai pirkau specializuotoj sūrių pardėj, bet pati jos nei nepastebėjau, nors pro šalį ėjom kas vakarą doh.gif , vietinis paskui parodė.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2015 08 18, 21:29)
Ko būtent, pomidorų? g.gif  Keista, aš pirmoj pasitaikiusioj maisto parduotuvėlėj pirkau, 5€ už poką, tiek pat ir Bergamo kainavo. O jau skonis skonis... wub.gif
Parmidžianą tai pirkau specializuotoj sūrių pardėj, bet pati jos nei nepastebėjau, nors pro šalį ėjom kas vakarą doh.gif , vietinis paskui parodė.

Taip, saulėj džiovintų. Buvom keliuose mažuose supermarketuose ir dar pakeliui užsukom kur buvo į tokias mažas parduotuvėlės, kur limoncello, makaronai ir tt itališka, nebuvo, tik aliejuj.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 08 18, 23:41)
Taip, saulėj džiovintų. Buvom keliuose mažuose supermarketuose ir dar pakeliui užsukom kur buvo  į tokias mažas parduotuvėlės, kur limoncello, makaronai ir tt itališka, nebuvo, tik aliejuj.

Romoje tai Nazionale gatvėje pirkom - ta gatve vis pasitaikydavo prasieit, kur nors traukiant, tai paprastoje maistų prekių parduotuvėje ir gavau, net nepamaniau, kad gali nebūt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2015 08 18, 21:56)
Romoje tai Nazionale gatvėje pirkom - ta gatve vis pasitaikydavo prasieit, kur nors traukiant, tai paprastoje maistų prekių parduotuvėje ir gavau, net nepamaniau, kad gali nebūt doh.gif

Gal čia mum tik taip pasitaikė keistai, užeit į tokias parduotuves, kur buvo išpirkta, net nežinau, bet kad negavau, buvo laaabai gaila. Labai skanu jie man, as galiu juos vienus valgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 08 19, 00:08)
Gal čia mum tik taip pasitaikė keistai, užeit į tokias parduotuves, kur buvo išpirkta, net nežinau, bet kad negavau, buvo laaabai gaila. Labai skanu jie man, as galiu juos vienus valgyt  biggrin.gif

Arba man pasisekė biggrin.gif
Aš tai juos paskui pasigaminu su aliejumi, ir valgau prie visko biggrin.gif arba irgi vienus, va, pasibaigs tie iš Bergamo, reikės vėl Italijon traukti lotuliukas.gif

Dabar prisiminiau, kad ir sūrių pardėje taip pat buvo tų pomidorų, ir kaina ta pati smile.gif
Atsakyti
klausimas: norint rezervuot bilietus i Vatikano muzieju, vaikui iki 6 metu nemokamai, ar reikia zymet kaip "participant" ar zymet tik 2 suaugusius ir viskas g.gif Ir koks yra apmokejimas uz juos?
Atsakyti
Mergaitės, paaiškinkite prašau 4u.gif
Skaičiau, kad į Vatikaną rezervuojate bilietus, o paskui mokate kasoje. Norėjau rezervuoti, bet reikia pasirinkti mokėjimo metodą ir rodo korteles, Kaip jus rezervuojate?
Ar reikia rezervuoti į Kolizejų?
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2015 08 27, 09:17)
Mergaitės, paaiškinkite prašau  4u.gif
Skaičiau, kad į Vatikaną rezervuojate bilietus, o paskui mokate kasoje. Norėjau rezervuoti, bet reikia pasirinkti mokėjimo metodą ir rodo korteles, Kaip jus rezervuojate?
Ar reikia rezervuoti į Kolizejų?

Bilietus į Vatikano muziejų pirkau, nerezervavau, paskui kasoje tik į bilietus pasikeitėm, mokėjau iš karto internetu.
Atsakyti