Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(tute28 @ 2015 07 28, 20:44)
As neisivaizduoju vazinejimo Romoj su masina, nervu gadinimas nevietiniam turbut. Gatveles tarp namu ziauriai siauri, vaiksto pestieji. Manau ir pasistatyt nelabai kur yra  g.gif Kad ten nera kur vazinet, jei centre gyvensit, viena diena i viena puse, kita i kita puse.... Mes gyvenom prie Navona aikstes, tai toliausiai buvo iki KOliziejaus, gal 30min ejom, iki Vatikano apie 15-20min. O visur kitur tikrai arti. BUvom su vaikais 2m ir 6m, Nebent jus norit dar kur toliau pavaziuot, nes mano nuomone auto tikrai nereikalinga.

Mes vaziuosime is Romos i siaure, pro Toscana, florencija, la spezia iki gardos ezero. Planuojame romoje 2 naktis, gyvensime ne centre. Todel masinos prireiks. Vadinasi Romoje prisiparkuojam ir vaikstom.
Atsakyti
QUOTE(*DEiZY* @ 2015 07 28, 19:15)
Mes vaziuosime is Romos i siaure, pro Toscana, florencija, la spezia iki gardos ezero. Planuojame romoje 2 naktis, gyvensime ne centre. Todel masinos prireiks. Vadinasi Romoje prisiparkuojam ir vaikstom.

Na jo, tada turbut taip ir geriausia, pasistatyti ir vaikscioti. Kas gal buvo su masina, patars.
Atsakyti
Ruošdamasi kelionei, nemažai info prisirinkau iš Jurkevičių knygos "Sava Roma". Tai ten buvo labai gražiai paaiškinta, kodėl nereik po Romą važinėti automobiliu. smile.gif - tute28 visiškai teisi. O knyga - bent man - labai pasitarnavo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2015 07 28, 23:39)
Ruošdamasi kelionei, nemažai info prisirinkau iš Jurkevičių knygos "Sava Roma". Tai ten buvo labai gražiai paaiškinta, kodėl nereik po Romą važinėti automobiliu.  smile.gif - tute28  visiškai teisi. O knyga  - bent man - labai pasitarnavo.  ax.gif


man ta knyga irgi labai patiko.
Turėjau turbūt 3 Romos knygas - iš anksčiau, iš draugės, tai ši visais atvejais lenkia kitas.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 07 29, 07:34)
man ta knyga irgi labai patiko.
Turėjau turbūt 3 Romos knygas - iš anksčiau, iš draugės, tai ši visais atvejais lenkia kitas.


Pritariu, man taip pat labai patiko ir pravertė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siaip @ 2015 07 29, 13:25)
Pritariu, man taip pat labai patiko ir pravertė  thumbup.gif


Ir aš prisidedu prie pagyrų tai knygai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Knyga superine, verta namu lentynos!!! thumbup.gif
Mes ja visur nesiojomes, ir vietoj skaitem ir ziurejom ka matom!!!
Su nuomota auto ir as neisivaizduoju kaip ten vazinet reiktu... nes pereit gatve issukis ten.... pyrdos lekia, masiniukai lekia, autobusai, tramvajai... tikrai tada prisiparkuot kazkur ir tepu tepu.... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokada: 29 liepos 2015 - 20:27
Mes prisiparkuosime ir vaiksciosim, tik gal kas pasakytu, at parkingas ten brangus? Ar imanoma nemokamai prisiparkuot?
Atsakyti
QUOTE(*DEiZY* @ 2015 07 29, 21:12)
Mes prisiparkuosime ir vaiksciosim, tik gal kas pasakytu, at parkingas ten brangus? Ar imanoma nemokamai prisiparkuot?



Jūs Romoje gi kažkur apsistosit ir nakvosit - tai gal geriausia būtų prie nakvynės vietos automobilį palikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*DEiZY* @ 2015 07 29, 21:12)
Mes prisiparkuosime ir vaiksciosim, tik gal kas pasakytu, at parkingas ten brangus? Ar imanoma nemokamai prisiparkuot?

Citata: Nuomoti automobilį apsimokėtų nebent jei važiuotumėte kur nors už Romos, tačiau net ir tokiu atveju patarčiau geriau sėsti į traukinį ar autobusą. Jei kartais atvykote į Romą savo automobiliu, verčiau jį palikite visą savaitę stovėjimo aikštelėje. Leistis juo į Romos centrą prilygtų savižudybei, nes: a), cool.gif, c)....
Atsakyti
QUOTE(Siaip @ 2015 07 30, 13:26)
Citata: Nuomoti automobilį apsimokėtų nebent jei važiuotumėte kur nors už Romos, tačiau net ir tokiu atveju patarčiau geriau sėsti į traukinį ar autobusą. Jei kartais atvykote į Romą savo automobiliu, verčiau jį palikite visą savaitę stovėjimo aikštelėje. Leistis juo į Romos centrą prilygtų savižudybei, nes: a), cool.gif, c)....



Pritariu.
mes traukiniu prie juros vaziavome...
Atsakyti
[quote=rokada,2015 07 29, 20:26]
Knyga superine, verta namu lentynos!!! thumbup.gif
Mes ja visur nesiojomes, ir vietoj skaitem ir ziurejom ka matom!!!


Gal knygos jau kam nebereikia? Mielai nupirkčiau☺
Atsakyti