Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Dar klausimelis ax.gif idomu ar butu problema sketi nusipirkti ten vietoj, turiu omeny nesiblaskant ilgai po parduotuves g.gif toki koki ale vienkartini, kad nesivezti i ten savo is LT, nes vdrug neprireiks biggrin.gif
vasara tai pilna prekiautoju visokiais tokiais dalykais, sunku atsiginti, o idomu kaip nesezono metu? Gal stovi kokie juodukais skeciais prekiauja ant kiekvieno kampo kai lyja ? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 12 28, 22:12)
Dar klausimelis  ax.gif  idomu ar butu problema sketi nusipirkti ten vietoj, turiu omeny nesiblaskant ilgai po parduotuves  g.gif toki koki ale vienkartini, kad nesivezti i ten savo is LT, nes vdrug neprireiks  biggrin.gif
vasara tai pilna prekiautoju visokiais tokiais dalykais, sunku atsiginti, o idomu kaip nesezono metu? Gal stovi kokie juodukais skeciais prekiauja ant kiekvieno kampo kai lyja ?  ax.gif  4u.gif

Tikrai rasti sketi nebus problemu, ypac kai lyja lietus prekiautojai tuo pasinaudoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 28, 22:17)
Tikrai rasti sketi nebus problemu, ypac kai lyja lietus prekiautojai tuo pasinaudoja  smile.gif


dekui, tikiuosi taip ir bus, is LT nesivesiu drinks_cheers.gif idomu dar kokia mazdaug kaina gali buti, uz kiek max imanoma nusipirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 12 28, 22:12)

vasara tai pilna prekiautoju visokiais tokiais dalykais, sunku atsiginti, o idomu kaip nesezono metu? Gal stovi kokie juodukais skeciais prekiauja ant kiekvieno kampo kai lyja ?  ax.gif  4u.gif


tikrai taip ir bus - mums per porą viešnagės dienų kliuvo viena lietinga naktis ir ankstyvas rytas, tai iškart prekeiviai pakeitė prekes - ant kiekvieno kampo skėčius siūlė thumbup.gif
Kainos neklausėm, bet įtariu, kad tikrai kainuos nedaug
Atsakyti
Viešbutis, kuriame buvome apsistoję, skolino lietsargius, bet jį nešiotis nepatogu. Labai gerai tokiais atvejais celofaniniai ploščiukai. Yra vienkartinių, kurie labai greitai plyštą, bet yra labai patvarių.
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 12 28, 22:12)
Dar klausimelis  ax.gif  idomu ar butu problema sketi nusipirkti ten vietoj, turiu omeny nesiblaskant ilgai po parduotuves  g.gif toki koki ale vienkartini, kad nesivezti i ten savo is LT, nes vdrug neprireiks  biggrin.gif
vasara tai pilna prekiautoju visokiais tokiais dalykais, sunku atsiginti, o idomu kaip nesezono metu? Gal stovi kokie juodukais skeciais prekiauja ant kiekvieno kampo kai lyja ?  ax.gif  4u.gif


aš ne Romoj, bet Italijoj pirkau už 1,5 euro (net pas mus už tiek nenusipirksi biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 12 29, 13:03)
ACIU jums visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif na tikrai 1.5 eur tai is vis kaip uz dyka  thumbup.gif kaip vienkartinis, tik aisku galvojant globaliai taip nereiktu daryti  blush2.gif , bet gi taip patogu  rolleyes.gif


aš pirkau kaip vienkartinį, nes beeinant liūtis užklupo visai netikėtai, bet tampaus jį su savim vis dėl viso pikto, nes labai jau lengvas ir mažai vietos užima, jau beveik metus ir vis jis man pagelbėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 12 30, 11:19)
aš pirkau kaip vienkartinį, nes beeinant liūtis užklupo visai netikėtai, bet tampaus jį su savim vis dėl viso pikto, nes labai jau lengvas ir mažai vietos užima, jau beveik metus ir vis jis man pagelbėja biggrin.gif


thumbup.gif jeigu lengvas tai is vis gerai, nes as labiausiai del bagazo, kad nebutu virssvorio pergyvenu biggrin.gif
as irgi Vilniuje esu pirkus sketi taip neplanuotai, papigiai, nes irgi lijo kaip is kibiro, o butinai kazkur reikejo eiti. Tai atitarnavo jis man gal 5 metus jei ne daugiau. Nors siuolaikiniai kiek pastebejau tiek nebelaiko ax.gif
Atsakyti
Sveikos ir sveiki, kadangi vis paskaitau apie miestus ir naudojuosiu informacija, šiemet pasižadėjau ir pati rašyti, ne tik skaityti 4u.gif Roma PASS vieną kartą turėjome, šį kartą nepirkome, paskaičiavau, kad sutapėme, mes metro bilietėlių pirkome. Prie Termini stoties, prie pat Marija Majore bažnyčios yra gera parduotuvė, maisto prekių, nusileidžiate į rūsį ir pusryčiams galite nusipirkti mozarelos (buffalo) su duona, skaniais pomidorais, įsidėkite į krepšelį mandarinų, jie dabar dieviški, obuolių ir taip sutaupysite... Parduoda ir picų.
Vakarieniauti būtinai vykite už upės, mes su metro važiuodavome iki stotelės Maximo Circus ir paeidavome iki upės, ten visas kvartalas kavinukių, labai nebrangių, na, iš tiesų beveik per pusę pigiau nei prie Koliziejaus, Ispaniškųjų vartų ar fontanų.
Atsakyti
Storm, patikslinkit iš kurios Termini pusės tas kioskas, parduodantis bilietus į Outlet centrá, jei stovi veidu į pagrindinį įėjimá, eiti dešiniu pakraščiu ar kairiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fen-berry: 03 sausio 2015 - 13:27
Sveikos, keliautojos,

labai labai dekinga uz visa info, baigiu perskaityt treciaja tema;, konspekutojuosi..

klausimas iskilo:

kur geriau strategiskai gyvent, salia Termini, ar Trastevere, uz upes?
Realiai, ar toli bus Termini nuo Trasteveres?
Atsakyti
TAIP PAT TURIU TOKI RUPESTI DEL CHECK INN;
mes atvykstame 13 val. ,isvykstame 06 55 ryte, anksti;

kaip galeciau sutaupyt ir tos dienos, paskutines, neitraukt i nakvynes?
Atsakyti