Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(butterflyfairy @ 2015 06 18, 15:13)
Mes irgi svaigstam šį rudenį aplankyti Romą. Tad pradėjau žvalgytis bilietų. Tad iškilo klausimas, kokia kaina skrydžio pirmyn atgal yra gera? g.gif


tas gera negera baisiai neapibrėžtas dalykas.
Pvz aš mokėjau 55 € pirmyn-atgal
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 06 18, 17:00)
tas gera negera baisiai neapibrėžtas dalykas.
Pvz aš mokėjau 55 € pirmyn-atgal

na as ir noreciau 2 asmenim į maždaug 100eur tilpt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 06 18, 14:00)
tas gera negera baisiai neapibrėžtas dalykas.
Pvz aš mokėjau 55 € pirmyn-atgal

Kaip pigiai thumbup.gif As mokejau netoli 100e uz zmogu, geg men
Atsakyti
QUOTE(butterflyfairy @ 2015 06 18, 15:12)
na as ir noreciau 2 asmenim į maždaug 100eur tilpt  smile.gif


Sunkiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 06 18, 17:43)
Kaip pigiai thumbup.gif  As mokejau netoli 100e uz zmogu, geg men

Aš panašiai pernai rugpjūtį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 06 18, 16:00)
tas gera negera baisiai neapibrėžtas dalykas.
Pvz aš mokėjau 55 € pirmyn-atgal



viskas priklauso nuo to,koki menesi skrisi ir pries kiek laiko pirksi bilieta
Atsakyti
Mes spali vaziavom ir tai buvo virs 20 laipsniu,tai liepa/rugpjuti aktyvaus poilsio tiesiog nepakelciau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2015 06 18, 22:31)
Mes spali vaziavom ir tai buvo virs 20 laipsniu,tai liepa/rugpjuti aktyvaus poilsio tiesiog nepakelciau. ax.gif

Rugpjūtį laikėsi apie +30, tobulas oras wub.gif , mums patiko, aktyviai ilsėtis netrukdė biggrin.gif
Atsakyti
Dėmesio, kai važiuosite į Romą, būkite labai atsargūs stotyse, metro, traukiniuose ir visame viešame transporte.
Sukčių ir vagių apetitui ribų nėra, o policijos kaip ir neegzstuoja.
Pakutinė čigonų afera Termini ir Tiburtina stotyse: apsimesti turistų padėjėjais, netgi rengiasi su maikutėmis su užrašu Italia, kad atrodytų kaip darbo uniforma.Kalba angliškai, bet gana prastai.Prieina, pagrobia iš rankų bilietus, paskui už tai prašo atlygio.Arba "padeda" nešti lagaminus, aišku ne už dyką.
Arba paprasčiausiai apsimeta laukiantys kažko, o tuo tarpu nusižiūri auką iš kurios pavogti visus lagaminus ir pinigines.
Būkite labai atsargūs, jei kas nors prie jūsų prieis ir norės kažkuom "padėti", jokiu būdu neprisileiskite, vykite tuos sukčius ir vagis kuo toliau, nes iš policijos pagalbos nesulauksite!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alceste: 21 birželio 2015 - 10:25
QUOTE(Miaška @ 2015 06 18, 21:40)
Rugpjūtį laikėsi apie +30, tobulas oras wub.gif , mums patiko, aktyviai ilsėtis netrukdė biggrin.gif


Mums irgi "nuskilo" 30+ lpsnC. Buvo karšta. Mums - ir per karšta. Ilgėliau pabuvus įsaulėje - bjauriai karšta. Bet Romoje daug pavėsio, todėl, pasirinkus teisingą gatvės pusę, keliauti miestu buvo lengviau. smile.gif Aklimatizavomės gan greitai, bet ir vandens išgėrėm nemažai. Tačiau esu tikra, kad vėsesnis oras būtų leidęs pamatyti daugiau.
Atsakyti
Kaip dziaugiuosi del sito forumo,perskaiciusi pora temeliu radau dauguma atsakymu i rupimus klausimus., aciu kas pasidalinate ir patariate thumbup.gif Vis delto:
1.Jei aukstakulnius isideti, na i restorana kur netoliese vakarienes nulekti, tai kaip, neissilauzysiu koju? Kazkodel man atrodo kad ten daug kur grysta akmenimis ir dulketa..Na gal ir nusisneku. biggrin.gif
2. Jei turi viesojo transporto kortele savaitei tai vistiek ja reikia zymeti autobusuose kiekviena karta ilipus tose dezutese ,ar nebereikia? Ar tik pirma karta aktyvuojant?
3. Kaip su rukymu? Na tas nera labai aktualu bet gali buti kad kompanija nores uztraukti. Ar yra grieztos vietos kur rukyti, spec siukslines etc, baudos ? Ar ruko kaip ir Paryziuje - bet kur ir bet kada, ten teko matyti netgi metro rukant nors ir draudziama. O kitoje salyje (berods Vokietijoje) draugas gavo nemaza bauda uz numesta nuoruka. Na siukslinti nesiruosiam, bet gal yra kokiu niuansu vertu zinoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inevitable @ 2015 06 24, 01:21)
Kaip dziaugiuosi del sito forumo,perskaiciusi pora temeliu radau dauguma atsakymu i rupimus klausimus., aciu kas pasidalinate ir patariate  thumbup.gif  Vis delto:
1.Jei aukstakulnius isideti, na i restorana kur netoliese vakarienes nulekti, tai kaip, neissilauzysiu koju? Kazkodel man atrodo kad ten daug kur grysta akmenimis ir dulketa..Na gal ir nusisneku.  biggrin.gif


Tikrai nenusisnekat biggrin.gif Visur grindinys, labai nelygus, kojas tikrai galima issisukti doh.gif Aukstakulniai tik i restorana. Ir laaabai tepa batus, batai visi po vaiksciojimu juodi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 24 birželio 2015 - 09:40