Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Hariene,
Kai paskaiciau Paryziaus temoje,kad grizote,atejau cia paskaityti ,bet jau zinojau isvadas is anksto biggrin.gif
Turbut yra tame tiesos ,kad sie du miestai vienoj sirdy netelpa smile.gif
Mano sirdyje Roma,grisiu ten dar ne karta ,o Prancuzijoj ,jei ir busiu,tai kitus miestus tyrinesiu smile.gif
O siaip,labai idomu skaityti jusu atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 06 16, 18:52)
drinks_cheers.gif Super
Va del Paryziaus, tai neatleisiu biggrin.gif  Juokauju aisku. Jei reiktu rinktis, vaziuociau tik i Roma, man Roma artimiau sielai  wub.gif




Jaunėlis neturėjo, su kuo palyginti, bet 3 iš 4 šeimos narių - Paryžius Nr.1. Net ir įvertinant tą faktą, kad puikiai suprantu, jog Romos iki galo "nepajutau". Todėl ir noriu sugrįžti. Man netrukdė nei šiukšlės, nei kvapai, nei prekiautojai, nei karštis, nei triukšmas, nei žmonių kiekis. Man sutrukdė tai, kad per mažai turėta laiko pajusti patį miestą.
Galiu pasakyti, kad Roma graži ir didinga, bet negaliu pasakyt, kokia šio miesto dvasia. Pirma mintis, kad ji siekia padaryti įspūdį. Sakyčiau, tai labai itališka..
Paryžius man prie dūšios dėl nesutramdomo laisvumo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 06 16, 19:52)
drinks_cheers.gif Super
Va del Paryziaus, tai neatleisiu biggrin.gif  Juokauju aisku. Jei reiktu rinktis, vaziuociau tik i Roma, man Roma artimiau sielai  wub.gif
Nesupratau apie baznycias, kada jos pietauja? Nepastebejom mes, gal neuztaikem, nes kiek ejom, visada atidarytos buvo. g.gif


ai čia skirtingi žmonėss, skirtingi skoniai, skirtinga vidinė dvasia smile.gif
Į Romą važiuočiau ir važiuočiau, Paryžiuj užteko to vieno karto
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2015 06 16, 22:37)
Hariene,
Kai paskaiciau Paryziaus temoje,kad grizote,atejau cia paskaityti ,bet jau zinojau isvadas is anksto  biggrin.gif
Turbut yra tame tiesos ,kad sie du miestai vienoj sirdy netelpa  smile.gif
Mano sirdyje Roma,grisiu ten dar ne karta ,o Prancuzijoj ,jei ir busiu,tai kitus miestus tyrinesiu  smile.gif
O siaip,labai idomu skaityti jusu atsiliepimus  ax.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif Taigi daug diagnozių yra visam gyvenimui... Taip ir man, matyt, su Paryžiumi. doh.gif
Pirmąsyk ten buvom be vaikų, antrąsyk buvau ten su vienu. Šįkart Romoje - visiems 4-iems pirmas kartas. Ir tai turėjo įtakos. Bet jei ruošiuos sugrįžt, tai kažkas, matyt, užkabino. Ne vien tik iš smalsumo. biggrin.gif

Už įvertinimą - ačiū. ax.gif 4u.gif
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2015 06 16, 22:47)
ai čia skirtingi žmonėss, skirtingi skoniai, skirtinga vidinė dvasia smile.gif
Į Romą važiuočiau ir važiuočiau, Paryžiuj užteko to vieno karto


100% pritariu. Taigi kokia LAIMĖ, kad žmogai yra skirtingi. Būtų tikra katastrofa ir nuobodybė, jei visų skoniai, nuomonės ir poreikiai sutaptų. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 16 birželio 2015 - 22:55
QUOTE(Harienė @ 2015 06 16, 23:53)
100% pritariu. Taigi kokia LAIMĖ, kad žmogai yra skirtingi. Būtų tikra katastrofa ir nuobodybė, jei visų skoniai, nuomonės ir poreikiai sutaptų. smile.gif

Pritariu ir aš biggrin.gif , mano svajonių miestas buvo Roma, tokiu ir liko, svajonę įgyvendinus, dabar svajoju ten abi dukras nusivežt ir pasivaikščioti dar kartą wub.gif

Mums pavyko pamatyti viską, ką planavom, nors namų darbus paruošiau gan paviršutiniškai, atvykimas, bilietai internetu ir pan. Matyt, pasisekė, nes viskas veikė ir buvo atidaryta, išskyrus remontuojamą Trevi fontaną. Beje, kokios jis būklės dabar, vis dar po pastoliais?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2015 06 17, 00:06)
Pritariu ir aš biggrin.gif , mano svajonių miestas buvo Roma, tokiu ir liko, svajonę įgyvendinus, dabar svajoju ten abi dukras nusivežt ir pasivaikščioti dar kartą wub.gif

Mums pavyko pamatyti viską, ką planavom, nors namų darbus paruošiau gan paviršutiniškai, atvykimas, bilietai internetu ir pan. Matyt, pasisekė, nes viskas veikė ir buvo atidaryta, išskyrus remontuojamą Trevi fontaną. Beje, kokios jis būklės dabar, vis dar po pastoliais?


Kiek teko skaityti, Trevi remonto darbus turėtų užbaigti iki š.m. liepos 1 d. Bet nesu tikra, kad taip ir bus. biggrin.gif
Jei anksčiau buvo galima pastoliais prieiti arčiau sienos, tai dabar jis užtvertas visas, tik paliktas toks "dubuo" su vandeniu monetoms mesti.
Galima pasižiūrėti čia:
http://www.skylinewe...a-di-trevi.html

Atsakyti
Aš dar siūlyčiau užsukti į kavos namus ir paragauti kavos bei nusipirkti lauktuvėms bigsmile.gif Labai skani. http://www.tazzadorocoffeeshop.com/ Kavos namai prie panteono, todėl nesunku bus rasti 4u.gif
Atsakyti
turintiems laiko ir norintiems važiuoti prie jūros - rekomenduočiau Nettuno miestelį. Reikia važiuoti iš Termini stoties iki galutinės Nettuno stotelės (Nettuno kryptis). Jūra ir nemokamas pliažas labai arti nuo stotelelės einant kairėn palei jūra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2015 06 16, 22:37)
Mano sirdyje Roma,grisiu ten dar ne karta ,o Prancuzijoj ,jei ir busiu,tai kitus miestus tyrinesiu  smile.gif



Aš šį savaitgalį irgi pabuvojau Romoje. Beje, visuomeniniame transporte apvogė. Vyrą. Ne tik pinigus, bet ir dokumentus su pinigine ištraukė, tai turėjom bėdos, kad galėtume pirmadienį išskristi namo (ambasada juk savaitgaliais nedirba, visa laimė, mūsų skrydis pirmadienį buvo vakarinis, tai spėjom susitvarkyt).
Taip, kad iš asmeninės patirties - atsargiai. Ir dokumentų, jei yra įmanoma, geriau nesinešiokit. Arba labai saugokit.

Kaip miestas iš aplankytų man Nr. 1 visgi išlieka Barselona. Ten mano dūšia dainavo, labai jau mano viskuo tas miestas. Architektūra, spalvos. Netgi maistas. Konkrečios vietos yra, kur noriu būtinai grįžti. O ar Roma, ar Paryžius patiko labiau, sunku pasakyti. Romai pažinti laiko dar neužteko šiaip. Bet iš jos aš kažkodėl tikėjausi daugiau blush2.gif Romos nuotraukose architektūra man visgi atrodo gražiau, nei gyvai blush2.gif blush2.gif Ypač kalbant apie Koliziejų blush2.gif NORS... nematėm nei Ispanijos aikštės, nei Trevi fontano. Dėl pirmosios tai per tam planuotą skirti laiką tvarkėmės reikalus ambasadoje...
Dar buvome Neapolyje ir Pompėjoje. Tai vat tie labiau nei Roma įspūdį paliko. Nežinau kodėl. Gal kad senus filmus labiau primena. Gal kad labiau itališką dvasią pajutau (visgi ir turistų ten mažiau).
Aš ne tiek pačia Roma susižavėjau, kiek italais, jų kultūriniais niuansais. Ir gestikuliavimu, ir atsipūtimu smile.gif , labai jau geranoriški aplink pasitaikė. Ech, grįžus į Lietuvą vėl aplink surūgę veidai verysad.gif blush2.gif blush2.gif
Dabar noriu pakeliauti kitur po Italiją. Pvz. Nr. 1 noras - Sicilija ir t.t.

Mūsų viešbutis buvo labai netoli seniausios Italijos ledainės Palazzo Del Freddo (Via Principe Eugenio, 65-67/A). Tai ledais mėgavomės kiekvieną vakarą. O jau jų skanumas wub.gif wub.gif wub.gif Būtinai paragaukit pistacinių. Man dar labai patiko mėtos skonio, bananiniai... Gal dėl karščio, gal dėl įspūdžių gausos, vakare net nebesinorėjo nieko valgyti (tik daug daug daug gerti, vandens). Vakarienę ledai ir atstodavo.

Netoli mūsų viešbučio Termini rajone nusipirkom gabalais parduodamos picos. Tai nežinau, ar taip mums pasisekė, ar skonio niuansai, bet ji man pasirodė skanesnė, nei Neapolyje garsiojoje picerijoje valgyta Margarita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 17 birželio 2015 - 16:50
Ispanijos laiptai visai neispudingi, mazesni nei maniau. Nuotraukose jie gelem papuosti ir pan., o cia buciau praejus ir nesupratus. Kad Trevi fontana aplankiau pries rekonstrukcija tai irgi dziaugiuos 4u.gif
Siaip bene geriausiai italiska dolce vita atmosfera pajutome Navonos aiksteje vakare.
Atsakyti
Man geriausi įspūdžiai, atmetus must see objektus, liko iš Trasteverės, labai džiaugiuosi, kad ten buvom apsistoję ir kasdien vakarieniavom, vaikščiojom… nereali atmosfera wub.gif
O iš must see - Vatikanas, net aukščio baimę kuriam laikui atidėjau, kopdama į kupolą, tik jau fotografuoti ten nesugebėjau, rankos drebėjo biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi svaigstam šį rudenį aplankyti Romą. Tad pradėjau žvalgytis bilietų. Tad iškilo klausimas, kokia kaina skrydžio pirmyn atgal yra gera? g.gif
Atsakyti