Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Jautruolė @ 2015 05 08, 07:00)
Tai va vyras ir nebijo nakties oro uoste,as tik nenoriu blush2.gif  kazkaip per atostogas norisi poilsio,kad ir minimalaus,o ne nakti praleist ant grindu tongue.gif


Tai ne ant grindu biggrin.gif Mes bariuke prasedejom iki 4 ryto, nes 6 val. skrydis buvo. Tik gavosi, kad isleidom turbut panaisia kaip nakvynei butu iseje rolleyes.gif Tik tiek kad nenorejom tampytis su lagaminais pirmyn-atgal vienai nakciai. Bet cia ne Romoj veiksmas vyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 05 08, 10:19)
Tai ne ant grindu  biggrin.gif  Mes bariuke prasedejom iki 4 ryto, nes 6 val. skrydis buvo. Tik gavosi, kad isleidom turbut panaisia kaip nakvynei butu iseje  rolleyes.gif  Tik tiek kad nenorejom tampytis su lagaminais pirmyn-atgal vienai nakciai. Bet cia ne Romoj veiksmas vyko  4u.gif


man tai jau sveikatos nebeužtektų bariuke iki 4 ryto prasėdėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2015 05 08, 00:07)
Sveikos, Romos myletojos mirksiukas.gif
turiu klausima-kada reikia buti tiksliai oro uoste pries isskrendant? Musu atgalinis reisas l.ankstyvas,6.55, pradejom bijoti,kad nespesim atvaziuoti su pirmuoju rytiniu busu, jis oro uoste buna 5.10 (o jeigu dar pasivelins?), kiek zinau, kitur reikia tiksliai 2h pries skrydi jau buti oro uoste, kaip Romoje? Ir dar suku galva kur ta paskutine nakti pernakvoti-vyras buvo sumanes tas kelias valandas pasnausti oro uosto laukiamajame,bet kai paskaiciau,koks tai vargas, perkalbejau ji uzsisakyt ir tai paskutinei nakciai kambari. Gal imti oro uosto rajone viesbutuka, gal greiciau pasieksim ryte ji?
Aciu is anksto jei kas patarsite 4u.gif


jeigu skrisite tik su rankiniu bagažu iš karto eisite iki įsodinimo vartų, nes jau turėsite įsodinimo talonus. Jei bijote spuščių - važiuokite traukiniu, tai šiek tiek brangiau, bet traukiniai nevėluoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2015 05 08, 11:35)
jeigu skrisite tik su rankiniu bagažu iš karto eisite iki įsodinimo vartų, nes jau turėsite įsodinimo talonus. Jei bijote spuščių - važiuokite traukiniu, tai šiek tiek brangiau, bet traukiniai nevėluoja smile.gif


bet ar yra spūstys 4 val ryto?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 05 08, 12:40)
bet ar yra spūstys 4 val ryto?


ten roooma smile.gif ir bilietus autobusui pirkite internetu, ne vietoje. nes jei vietoje ir brangiau ir po to eilėse stovėti reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 05 08, 09:57)
man tai jau sveikatos nebeužtektų bariuke iki 4 ryto prasėdėt  lotuliukas.gif



normaaaliai, tik paskui kelionej nelabai lengva buvo kelias dienas rolleyes.gif Tai tik del to nekartociau, bent griztant namo - no problem user posted image
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2015 05 08, 11:42)
ten roooma smile.gif ir bilietus autobusui pirkite internetu, ne vietoje. nes jei vietoje ir brangiau ir po to eilėse stovėti reikia smile.gif


Roma tai Roma, bet 4 ryto ne 4 po piet ir tikrai spūūūsčių nėra, kuriose užgaištum beliakiek laiko
Nuvažiavom mes per pusvalandį
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 05 08, 08:08)
oro uoste nemiegočiau nebent taupot pinigus labai.
mes irgi skridom tuo pačiu reisu, išvažiavom iš termini pirmu autobusu, ir būtų per akis užtekę išvažiuot antruoju, nes paskui praėję visus patikrinimus valandą laukėm, kol pradės sodinimą į lėktuvą

O jei jau rinktis viešbutį paskutinei nakčiai, tai geriau prie termini, nei prie oro uosto

Ačiū,Keistuole, būtinai pasinaudosiu tavo patarimu ir rinksimės kokį nors viešbutuką tai paskutinei nakčiai Termini rajone. Aš vistik už tai,kad nemiegotumėm ant kėdžių oro uoste ar kur bare,nes paskui reikės važiuoti dar per visą Lietuvą namo, gi užmigs vyras bevairuojant doh.gif
Ramiau pasidarė,kad tikrai spėsim su autiku mirksiukas.gif

Turiu dar klausimą-ar pirkote bilietus į Koliziejų (ten dar du objektus už tą pačią kainą gali pamatyti?) Vyras sako,kad neverta, praeidami pamatysime, bet gal nepagailėti pinigų, vistik pgl naują sąrašą Koliziejus yra 3ias pasaulio stebuklas.
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2015 05 08, 17:18)

Turiu dar klausimą-ar pirkote bilietus į Koliziejų (ten dar du objektus už tą pačią kainą gali pamatyti?) Vyras sako,kad neverta, praeidami pamatysime, bet gal nepagailėti pinigų, vistik pgl naują sąrašą Koliziejus yra 3ias pasaulio stebuklas.


Šiaip tai verta, bet tik reikia pirma varyti į tą antra objektą - ten eilių prie kasų nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2015 05 08, 16:18)
Ačiū,Keistuole, būtinai pasinaudosiu tavo patarimu ir rinksimės kokį nors viešbutuką tai paskutinei nakčiai Termini rajone. Aš vistik už tai,kad nemiegotumėm ant kėdžių oro uoste ar kur bare,nes paskui reikės važiuoti dar per visą Lietuvą namo, gi užmigs vyras bevairuojant doh.gif 
Ramiau pasidarė,kad tikrai spėsim su autiku mirksiukas.gif

Turiu dar klausimą-ar pirkote bilietus į Koliziejų (ten dar du objektus už tą pačią kainą gali pamatyti?) Vyras sako,kad neverta, praeidami pamatysime, bet gal nepagailėti pinigų, vistik pgl naują sąrašą Koliziejus yra 3ias pasaulio stebuklas.


Į koliziejų ir Romos forumą vienas bilietas. Pirkt geriau prie Romos forumo, nes prie Koliziejaus paprastai būna ilgesnė eilė, o su bilietu jau keliaujat atskira eile.

Ar verta, tai jau čia kiekvienam spręst vienam tai griuvėsiai, kitam kažkas nepaprasto.
Aš jau geriau į Vatikano muziejų neičiau, bet į Koliziejų ir Romos forumą būtinai, bet čia kaip ir sakiau, kiekvienam savo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 08 gegužės 2015 - 17:34
QUOTE(keistuole @ 2015 05 08, 18:33)
Ar verta, tai jau čia kiekvienam spręst vienam tai griuvėsiai, kitam kažkas nepaprasto.
Aš jau geriau į Vatikano muziejų neičiau, bet į Koliziejų ir Romos forumą būtinai, bet čia kaip ir sakiau, kiekvienam savo

O man atvirkščiai biggrin.gif : abi su drauge džiaugėmės, kad pirmiau apsilankėme Romos forume ir Koliziejuje, o kitą dieną - Vatikane, nes Vatikanas paliko didesnį įspūdį.
Bet mes turėjome 5 dienas, tai aplankėme viską, nebuvo minčių ką nors praleist biggrin.gif
Bilietus pirkomės iš anksto internetu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2015 05 08, 19:28)
O man atvirkščiai biggrin.gif : abi su drauge džiaugėmės, kad pirmiau apsilankėme Romos forume ir Koliziejuje, o kitą dieną - Vatikane, nes Vatikanas paliko didesnį įspūdį.
Bet mes turėjome 5 dienas, tai aplankėme viską, nebuvo minčių ką nors praleist biggrin.gif
Bilietus pirkomės iš anksto internetu.


tai vat ir sakau, kad kiekvienam savo
Atsakyti