Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(saule00 @ 2015 03 03, 16:51)
Sveiki  4u.gif
Turiu keleta klausimu, gal ir kvailu ax.gif
Kiek girdejau treciadieniais popiezius 10 val. laimina zmones Petro aiksteje.
Tarkim ir paskirtume treciadieni Vatikanui. O kelinta valanda tada rezervuoti laika vatikano muziejui? Nes tarkim jei 9 val ateini I muzieju, paskui gi neiseisi paziureti popieziaus ir vel gryzti I muzieju? g.gif

Kur dar galima nuvaziuoti aplink Roma?
g.gif


Galiu dėl Vatikano patarti: 10 val. palaiminimas (audiencija) užtrunka iki 11 val. (bent jau taip buvo kai aš buvau per pelenų dieną). Tuo metu būna uždaryta šv. Petro bazilika, bet tie, kurie būna aikštėje, po to nuo 12 val. gali iš karto patekti į baziliką. Bazilikai reiktų bent 1 val., jei norėsis pasivartyti kelionių gidą ir pamatyti pagrindinius svarbius objektus. Tiek užtruksite, o paskui jau savo nuožiūra, gal užkąsti ir tada tik į muziejų, ar iš karto. Tik turėkite minty, jei norėsite per palaiminimą būti aikštėje, būtina rezervuoti bilietus (nemokami), tiesiog formalumas toks būtinas
Atsakyti
QUOTE(Ramule @ 2015 03 03, 14:37)
atekti į babūtina rezervuoti bilietus (nemokami), tiesiog formalumas toks būtinas

O kur ir kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 03 03, 19:26)
O kur ir kaip tai padaryti?


Visą informaciją radau http://www.vaticanto.../papalaudience/, kada vyksta, kaip pasiimti bilietus ir juos užsakyti
Atsakyti
QUOTE(Ramule @ 2015 03 03, 20:56)
Visą informaciją radau http://www.vaticanto.../papalaudience/, kada vyksta, kaip pasiimti bilietus ir juos užsakyti

Jei gerai suprantau, tai pries misias prieiti prie tu Sveicarijos apsauginiu ir prasyti bilieto? Kazkaip neaiskiai man parasyta, nesuprantu g.gif Ar reikia diena,dvi, tris is anksto rezervuot bilieta? O kiek zmoniu buna paprastai? Reikia labai is anksto ateiti? Nes raso jei vietu nelieka, nebeileidzia, nesvarbu, kad turi bilieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 03 kovo 2015 - 23:29
QUOTE(tute28 @ 2015 03 04, 00:25)
Jei gerai suprantau, tai pries misias prieiti prie tu Sveicarijos apsauginiu ir prasyti bilieto? Kazkaip neaiskiai man parasyta, nesuprantu  g.gif  Ar reikia diena,dvi, tris is anksto rezervuot bilieta? O kiek zmoniu buna paprastai? Reikia labai is anksto ateiti? Nes raso jei vietu nelieka, nebeileidzia, nesvarbu, kad turi bilieta.


Aš jau nebesigilinsiu kaip ten parašyta, tik kelios pastabos iš savo patirties. Pirmiausiai pasitikrinau ar tą dieną, kurią planuoju būti Vatikane vyks General Audiences (tickets required). Tada Papal Audience or Papal Masses Tickets skyrelyje yra nuoroda kokią užpildytą formą reikia siųsti faksu (http://www.vaticantour.com/images/Vatican_Ticket_request.pdf). Aš ėjau pasiimti bilietų ryte apie 9 val. tą pačią dieną. Apsauginiams pasakiau, kad noriu pasiimti savo faksu užsakytus bilietus ir mane praleido bei nurodė kur eiti. Vyras turėjo palaukti manęs. Grįžus su bilietais praėjome patikrą ir ieškojome kur toliau eiti. Aikštės priekyje yra kėdės, tačiau jau visos vietos buvo užimtos. Kas ankstesnis tas gali atsisėsti, o apsaugos prižiūrėtojai žiūri kad nebūtų per daug žmonių sėdimoje zonoje. Todėl stovėjome prie praėjimo (aptverto tako). Vėliau vis po kelis žmones dar įleidinėjo. Prieš 10 val Popiežius su automobiliu apvažiuoja ratu tais takais, todėl atsistojus prie tako, mes galėjome iš arti viską gyvai pamatyti.
Vėliau prasidėjo migracija, todėl net pavyko rasti vietas ir atsisėsti
Atsakyti
QUOTE(Ramule @ 2015 03 04, 05:53)
Aš jau nebesigilinsiu kaip ten parašyta, tik kelios pastabos iš savo patirties. Pirmiausiai pasitikrinau ar tą dieną, kurią planuoju būti Vatikane vyks General Audiences (tickets required). Tada Papal Audience or Papal Masses Tickets skyrelyje yra nuoroda kokią užpildytą  formą reikia siųsti faksu (http://www.vaticantour.com/images/Vatican_Ticket_request.pdf). Aš ėjau pasiimti bilietų ryte apie 9 val. tą pačią dieną. Apsauginiams pasakiau, kad noriu pasiimti savo faksu užsakytus bilietus ir mane praleido bei nurodė kur eiti. Vyras turėjo palaukti manęs. Grįžus su bilietais praėjome patikrą ir ieškojome kur toliau eiti. Aikštės priekyje yra kėdės, tačiau jau visos vietos buvo užimtos. Kas ankstesnis tas gali atsisėsti, o apsaugos prižiūrėtojai žiūri kad nebūtų per daug žmonių sėdimoje zonoje. Todėl stovėjome prie praėjimo (aptverto tako). Vėliau vis po kelis žmones dar įleidinėjo. Prieš 10 val Popiežius su automobiliu apvažiuoja ratu tais takais, todėl atsistojus prie tako, mes galėjome iš arti viską gyvai pamatyti.
Vėliau prasidėjo migracija, todėl net pavyko rasti vietas ir  atsisėsti

Na aisku, aciu. O sakykit ar i muziejus verta eiti ta pacia diena, iskart po misiu? Ar labai jau dideles minios, sunku brautis? Kiek laiko misios trunka? Nezinau, kuriai val rezervuot bilietus i muziejus g.gif Beje, kurie verti demesio muziejai? I kur neiti?
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 03 04, 12:04)
Na aisku, aciu. O sakykit ar i muziejus verta eiti ta pacia diena, iskart po misiu? Ar labai jau dideles minios, sunku brautis? Kiek laiko misios trunka? Nezinau, kuriai val rezervuot bilietus i muziejus  g.gif Beje, kurie verti demesio muziejai? I kur neiti?


Jau rašiau:
Galiu dėl Vatikano patarti: 10 val. palaiminimas (audiencija) užtrunka iki 11 val. (bent jau taip buvo kai aš buvau per pelenų dieną). Tuo metu būna uždaryta šv. Petro bazilika, bet tie, kurie būna aikštėje, po to nuo 12 val. gali iš karto patekti į baziliką. Bazilikai reiktų bent 1 val., jei norėsis pasivartyti kelionių gidą ir pamatyti pagrindinius svarbius objektus. Tiek užtruksite, o paskui jau savo nuožiūra, gal užkąsti ir tada tik į muziejų, ar iš karto.
Atsakyti
Ar visi lankytini objektai dirba sekmadienį ir pirmadienį?

O popiežius mišias laiko tik 3dienį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geggle: 04 kovo 2015 - 12:32
QUOTE(Ramule @ 2015 03 04, 09:53)
Jau rašiau:
Galiu dėl Vatikano patarti: 10 val. palaiminimas (audiencija) užtrunka iki 11 val. (bent jau taip buvo kai aš buvau per pelenų dieną). Tuo metu būna uždaryta šv. Petro bazilika, bet tie, kurie būna aikštėje, po to nuo 12 val. gali iš karto patekti į baziliką. Bazilikai reiktų bent 1 val., jei norėsis pasivartyti kelionių gidą ir pamatyti pagrindinius svarbius objektus. Tiek užtruksite, o paskui jau savo nuožiūra, gal užkąsti ir tada tik į muziejų, ar iš karto.

Taip taip, aciu. 4u.gif

Nesuprantu sito parasymo? Cia is ankstesnes temos nukopinau. Apie kokias cia duris kalba? Kiek ziuriu zemelapius tai yra tiesiai iejimai i bazilika is aikstes. Kokie cia dar slapti iejimai?Ar cia i kupola laiptai?
TApie greitesni išėjimą i Petro baziliką, tos gerosios durelės tai žiūrint nuo altoriaus pusės dešinėje. Na žodžiu, įeinate pro dureles esančias aloriaus kairėje, tada pereinat visa koplyčią, ir tos dureles dešinėje, žodžiu, mums būnant ten vedė visas grupes su gidais. Buvau supratus, kad ten eit nereikia tai išėjom ten kur parašyta i Petro bazilika, bet paėjėjus supratom, kad bus blogai, grįžom su didžiuliais vargais nes apsauga nenorejo atgal leist, pasiseke del invalidų, prasmukom nepastebeti, o tada už vienos salės tiesus per lauką išėjimas i baziliką, bet ten mes vieni buvom tokie, daugiau tik grupės buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 04 kovo 2015 - 20:41
QUOTE(tute28 @ 2015 03 04, 21:40)
Taip taip, aciu.  4u.gif

Nesuprantu sito parasymo? Cia is ankstesnes temos nukopinau. Apie kokias cia duris kalba? Kiek ziuriu zemelapius tai yra tiesiai iejimai i bazilika is aikstes. Kokie cia dar slapti iejimai?Ar cia i kupola laiptai?
TApie greitesni išėjimą i Petro baziliką, tos gerosios durelės tai žiūrint nuo altoriaus pusės dešinėje. Na žodžiu, įeinate pro dureles esančias aloriaus kairėje, tada pereinat visa koplyčią, ir tos dureles dešinėje, žodžiu, mums būnant ten vedė visas grupes su gidais. Buvau supratus, kad ten eit nereikia tai išėjom ten kur parašyta i Petro bazilika, bet paėjėjus supratom, kad bus blogai, grįžom su didžiuliais vargais nes apsauga nenorejo atgal leist, pasiseke del invalidų, prasmukom nepastebeti, o tada už vienos salės tiesus per lauką išėjimas i baziliką, bet ten mes vieni buvom tokie, daugiau tik grupės buvo.



As irgi delioju ir nesuprantu, kelinta val. rezervuoti bilietus I vatikano muzieju. g.gif Ar po popieziaus audiencijos eiti I muzieju ir poto I bazilika ir kupola, ar atvirksciai? Ar I kupola patenki tik is bazilikos?

Ar cia auksciau aprasytas ejimas is muziejaus I bazilika? Susipainiojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saule00 @ 2015 03 04, 19:20)
As irgi delioju ir nesuprantu, kelinta val. rezervuoti bilietus I vatikano muzieju. g.gif  Ar po popieziaus audiencijos eiti I muzieju ir poto I bazilika ir kupola, ar atvirksciai? Ar I kupola patenki tik is bazilikos?

Ar cia auksciau aprasytas ejimas is muziejaus I bazilika? Susipainiojau blush2.gif

Nesupratau ir as, gal kas paaiskins. Kai deliojuosi keliones visas detales, viskas taip painu atrodo, bent jau is pradziu. Ten pabuvus pasidarus viskas aisku. Lengviausia vaziuoti antra karta, kai jau daug zinoma
Atsakyti
Sveikos, prisijungsiu ir aš su savo klausimu 4u.gif .
Ar įmanoma suspėti aplankyti Vatikano muziejus (paskutinį mėnesio sekmadienį nemokamai) ir 12val išvysti popiežių? smile.gif
Gal kuri turite tokios praktikos? 4u.gif
Atsakyti