Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

sakykit merginos ar skiriasi bilieto kaina i vatikana, jei perki internetu ar vietoje? internetu su audio gidu kainuoja 33.50.
ar kas vaziavot traukiniu is romos i venecija? kokios traukiniu linijos pigesnes?smile.gif aciu:)
Atsakyti
QUOTE(madeina @ 2015 02 26, 14:41)
sakykit merginos ar skiriasi bilieto kaina i vatikana,  jei perki internetu ar vietoje? internetu su audio gidu kainuoja 33.50.



skiriasi. Berods pora eurų prisideda už atseit rezervaciją
Atsakyti
QUOTE(madeina @ 2015 02 26, 14:41)
sakykit merginos ar skiriasi bilieto kaina i vatikana,  jei perki internetu ar vietoje? internetu su audio gidu kainuoja 33.50.

Mes be audiogido pirkom, bet ir neapsigedom: bent jau vasarą grupių su gidais minios, eini iš salės į salę su srautu, sustoji, kai visi sustoja, ir girdi, ką pasakoja šalimais gidai - kadangi man vienodai, anglų ar rusų kalbos, tai informacijos daugiau nei pakankamai gavau biggrin.gif
Atsakyti
Kai pati prieš kelionę domėjausi apie Romą, tai ne į visus klausimus radau atsakymus apie vykimą iš /į oro uostą ir išvykau su keliais sau neatsakytais klausimais.
Grįžusi noriu pasidalinti patirtimi, gal pravers:
Bilieto iš/į oro uostą (Ciampino su Ryanair) internetu nepirkau - galvojau, leidžiames dieną, kažkaip vis tiek nuvažiuosim. Nuskridus (apie 13 val.) pačiam oro uoste kioskeliuose, kur galima nusipirkti bilietus pasiklausiau ir abi kompanijos sakę, kad sekantis reisas bus 14 val. Pirkau Teravision bilietus pirmyn ir iš karto atgal po 4 eur. Kai nuėjome į autobuso stotelę, vienas jau buvo beišvykstantis, o į sekantį įleido ir visai nereikėjo laukti beveik valandos. Į autobusą priima tiek, kiek yra sėdimų vietų.
Nors kitos kompanijos bilietai buvo po 3,90 eur, Teravision pasirinkau, nes jų yra ankstesnis rytinis reisas.
Išvykimo dieną ryte apie 4 val. buvau prie Termini stoties. Visiems kas turi internetu pirktus ir tokius kaip buvo mano (pirktus kioskelyje oro uoste) reikia "užregistruoti" stotyje esančiame jų kioskelyje, kur duoda įlaipinimo kortelę. Žmonių susirinko nemažai, dauguma lietuvių. Man pavyko patekti į pirmą reisą. Manau dar ir su antru, gal ir trečiu galima spėti laiku į oro uostą.

Atsakyti
QUOTE(Ramule @ 2015 02 27, 09:15)
Kai pati prieš kelionę domėjausi apie Romą, tai ne į visus klausimus radau atsakymus apie vykimą iš /į oro uostą ir išvykau su keliais sau neatsakytais klausimais.
Grįžusi noriu pasidalinti patirtimi, gal pravers:
Bilieto iš/į oro uostą (Ciampino su Ryanair) internetu nepirkau - galvojau, leidžiames dieną, kažkaip vis tiek nuvažiuosim. Nuskridus (apie 13 val.) pačiam oro uoste   kioskeliuose, kur galima nusipirkti bilietus pasiklausiau ir abi kompanijos sakę, kad sekantis reisas bus 14 val. Pirkau Teravision bilietus pirmyn ir iš karto atgal po 4 eur. Kai nuėjome į autobuso stotelę, vienas jau buvo beišvykstantis, o į sekantį įleido ir visai nereikėjo laukti beveik valandos. Į autobusą priima tiek, kiek yra sėdimų vietų.
Nors kitos kompanijos bilietai buvo po 3,90 eur, Teravision pasirinkau, nes jų yra ankstesnis rytinis reisas.
Išvykimo dieną ryte apie 4 val. buvau prie Termini stoties. Visiems kas turi internetu pirktus ir tokius kaip buvo mano (pirktus kioskelyje oro uoste) reikia "užregistruoti" stotyje esančiame jų kioskelyje, kur duoda įlaipinimo kortelę. Žmonių susirinko nemažai, dauguma lietuvių. Man pavyko patekti į pirmą reisą. Manau dar ir su antru, gal ir trečiu galima spėti laiku į oro uostą.

As irgi ka tik grizau ir mano patirtis kitokia. Pirkau bilietus pirmam pasitaikiusiam kioskelyje (kur 3,90 euro bilietukas) , tik return (i abi puses iskarto uz 6,90euro). Kai atvaziavom paklausiau pas vairuotoja ar reikia registruoti ta bilieta kazkur, pasake kad ne. Isvyksta is tos pat stoteles kur paleido. Viskas paprasta ir aisku. Buto seimininkas irgi pasake, kad pirma karta girdi ir nereikia ten nieko registruot. Tada cia prisiskaicius vistiek nuejau i turist info centra Termini stotyj - parodziau bilieta ir jie irgi patvirtino, kad su sitos rusies bilietu vaziuoji stotelej nurodytu laiku, su tuo bilietu ir nereikia ten nieko registruoti. Taip ir buvo, nieko nereikejo ir kiti zmones tiesiog ilipdami nusipirko pas vairuotoja bilietukus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvimame: 28 vasario 2015 - 19:47
QUOTE(dvimame @ 2015 02 28, 19:43)
As irgi ka tik grizau ir mano patirtis kitokia. Pirkau bilietus pirmam pasitaikiusiam kioskelyje (kur 3,90 euro bilietukas) , tik return (i abi puses iskarto uz 6,90euro). Kai atvaziavom paklausiau pas vairuotoja ar reikia registruoti ta bilieta kazkur, pasake kad ne. Isvyksta is tos pat stoteles kur paleido. Viskas paprasta ir aisku. Buto seimininkas irgi pasake, kad pirma karta girdi ir nereikia ten nieko registruot. Tada cia prisiskaicius vistiek nuejau i turist info centra Termini stotyj - parodziau bilieta ir jie irgi patvirtino, kad su sitos rusies bilietu vaziuoji stotelej nurodytu laiku, su tuo bilietu ir nereikia ten nieko registruoti. Taip ir buvo, nieko nereikejo ir kiti zmones tiesiog ilipdami nusipirko pas vairuotoja bilietukus.  mirksiukas.gif


Bet taigi taip aiškiai šioj temoj rašoma, kad tik važiuojant su Teravision kompanija reikia registruot bilietukus.
Na jūs su ja nevažiavot, tai jums ir nereikėjo. Aš nevažiavau, man irgi nereikėjo.
Bet kas pasirenka Teravision, jiems tikrai reikia
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 02 28, 23:00)
Bet taigi taip aiškiai šioj temoj rašoma, kad tik važiuojant su Teravision kompanija reikia registruot bilietukus.
Na jūs su ja nevažiavot, tai jums ir nereikėjo. Aš nevažiavau, man irgi nereikėjo.
Bet kas pasirenka Teravision, jiems tikrai reikia

Būtent drinks_cheers.gif
Mes iš oro uosto važiavom su kita kompanija, tai bilietą pirkom oro uosto kioske ir lipom į autobusą be kortelių. O skrendant namo pagal laiką tiko Teravision, pirkom bilietus, gavom įlaipinimo korteles, atidavėm jas prie autobuso.
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Gal kuriai teko dabar skristi su Raynair Vilnius - Roma ( Čiampino)? Rašo, kad lėktuvas nusileidžia 22.35. Ar čia jau Romos laiku? Ar tuomet dar vyksta autobusai į Termini? Ir ar yra kur nusipirkti auto uso bilietus, ta prasme ar tokiu laiku dirbs tie kioskeliai? Ačiū už atsakymus :-)
Atsakyti
QUOTE(piene782 @ 2015 03 01, 14:12)
Sveikos mergaitės. Gal kuriai teko dabar skristi su Raynair Vilnius - Roma ( Čiampino)? Rašo, kad lėktuvas nusileidžia 22.35. Ar čia jau Romos laiku? Ar tuomet dar vyksta autobusai į Termini? Ir ar yra kur nusipirkti auto uso bilietus, ta prasme ar tokiu laiku dirbs tie kioskeliai? Ačiū už atsakymus :-)


aš skridau į kitą oro uostą, bet nusileidimo laikas visuomet yra nurodomas vietos laiku. Laikas tikrai ne vėlyvas, paskutinis terravision autobusas išvyksta iš oro uosto 23:40. Bilietus gali nusipirkti iš anksto internetu ir atsispausdinti - nereikės ieškoti, kur pirkti. Pirk kokiu pusvalandžiu ar daugiau, negu skrydžio laikas - nes reikės laiko pasiimti bagažą, nueiti iki stotelės.
http://www.terravision.eu/
kaina 4 eurai žmogui į vieną pusę.
Atsakyti
Merginos, ar gerai supratau, kad balandžio 5-6 dienomis Vatikano muziejus nedirbs?
Kelionė bus balandžio 4-7 dienomis, tad gaila, kad taip jau nutinka. Galėtume bandyti 4 dieną kai nuskrisim lėkti į Vatikaną, bet kol iš oro uosto nusigausim iki viešbučio, kažin ar nebus per vėlu jau g.gif
2015 Vatikanas
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Turiu keleta klausimu, gal ir kvailu ax.gif
Kiek girdejau treciadieniais popiezius 10 val. laimina zmones Petro aiksteje.
Tarkim ir paskirtume treciadieni Vatikanui. O kelinta valanda tada rezervuoti laika vatikano muziejui? Nes tarkim jei 9 val ateini I muzieju, paskui gi neiseisi paziureti popieziaus ir vel gryzti I muzieju? g.gif

Kur dar galima nuvaziuoti aplink Roma?
g.gif
Atsakyti
Sakykit, nes nesuprantu, i Vatikano muziejus mokama vaikams nuo 6m, o i Kolizieju vaikam nemokamai, gerai suprantu? Perkant jei klausia kiek bilietu, tai neskaiciuot vaiku?
Atsakyti