Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Piktoji Fėja @ 2015 02 22, 11:24)
Sveikos,

po savaitėlės jau antrą sykį lankysiu Romą, prieš tai buvau rudenį, o kaip dabar orai? Gismeteo žada saulę ir +16, ar taip ir yra šiuo metu - gal kuri neseniai buvusi pasidalins aprangos ypatumais smile.gif


pries menesi kai buvau buvo ~ + 12 ir saule, tai ant saules silta, bet kai ji pasislepia ar pavesy tai dar tikrai vesu. Su nestora ziemine striuke buvo pats tas, ant saulutes galima buvo prasisegti. Manau su nestora pukinuke, storesne striuke (turiu galvoj ne "bolonke" ar odinuke) arba paltuku, manau, bus pats tas. Nes rytais ir vakarais dar tikrai bus vesu 4u.gif
Atsakyti
Mes i Roma isvykstame uz dvieju savaiciu. Ar i kazkuri lankytina objekta verta isigyti bilieta internetu? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 02 22, 19:14)
Mes i Roma isvykstame uz dvieju savaiciu. Ar i kazkuri lankytina objekta verta isigyti bilieta internetu? Aciu 4u.gif


mano galva nebent į Vatikano muziejų
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2015 02 22, 12:24)
Sveikos,

po savaitėlės jau antrą sykį lankysiu Romą, prieš tai buvau rudenį, o kaip dabar orai? Gismeteo žada saulę ir +16, ar taip ir yra šiuo metu - gal kuri neseniai buvusi pasidalins aprangos ypatumais smile.gif

Vakar su megztuku ir plona strouke buvo pats tas. Šiandien striukė kartais rankoj buvo. Ryt panašu bus vasara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 02 22, 20:14)
mano galva nebent į Vatikano muziejų

Paskutini mėnesio savaitgalį Vatikano muziejus nemokamas, siandien buvom, tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fen-berry @ 2015 02 22, 22:02)
Paskutini mėnesio savaitgalį Vatikano muziejus nemokamas, siandien buvom, tikrai verta pasinaudoti tokia galimybe wink.gif

Ar tikrai savaitgali? Ar tik sekmadieni?
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 02 23, 00:11)
Ar tikrai savaitgali? Ar tik sekmadieni?

Tik sekmadieni.
Atsakyti
O pirmą mėnesio sekmadienį nemokamas Koliziejus, Palatino kalva ir Romos forumas smile.gif
Atsakyti
Štai, kokią info radau, bešmirinėdama po rezervacijos puslapį. Vietinių siūlomos vietos:
-Food
- In via albalonga there's "pompi" where you can taste the worldwide famous Tiramisu in Rome!!
In piazza Re di Roma there's "la casa del suppli" where you can taste the best take away pizza and fried delights
- Grocery
In piazza Re di Roma there's a supermarket "SMA" which usually closes at 9pm and where you can find everything. If you are interested of organic food in via Cerveteri there's a big and full furnished shop. In front of the shop there's a pharmacy, there are more than 3 Pharmacy In via Cerveteri, vi Appia nuova and in Piazza Ponte Lungo
- Shopping
Via appia nuova is one of the most famous commercial street where to buy fashion design and more affordable Italians clothes and shoes.
Atsakyti
Sveikos keliautojos 4u.gif
Planuojame ir mes Roma balandi aplankyti. Tikiuosi oras bus geras, nes esam nusiteike viska isvaiksciuoti pesciomis.

Gal galite parekomenduoti kur galima butu apsistoti? Esame nereiklus, svarbu kad butu centras arba kuo arciau, kad viska pasiektume pestute. ax.gif
Atsakyti
Variantas, kurį mes svarstome:
www.casasimpatia.com
Mūsų pageidavimai:
arti lankomų objektų, švara, galimybė naudotis virtuve ir nemokamas wi-fi, nes vešimės 2 paauglius.
Lietuvoje yra jų atstovė Eglė. Beje, labai maloniai bendraujanti. Su visu "bonus pack", užsakant iš anksto.
Yra puikių pasiūlymų ir arinbnb.com, tad tik reikia paieškoti ir atidžiai žiūrėti į tai, ką ir kokiomis sąlygomis siūlo. Kai kur prašo depozito, kai kur neįskaičiuotas "pagalvės" mokestis, kai kas papildomai ima "švaros" mokestį arba priedą - jei daugiau negu 1 ar 2 turistų - už kiekvieną papildomą žmogų. Bet info apie skaniausią Romos tiramisu būtenet ten bešmirinėdama ir radau. smile.gif
Pasiskaičiusi čia komentarų, ieškau, kad būtų netoli Termini stoties ir lankomų objektų. Tiesa, į Vatikaną vis tiek greičiausiai teks važiuot metro.
Buvau radusi vieną labai šaunų butuką, deja, mūsų kelionės laiku jau užimtas.. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 24 vasario 2015 - 11:40
QUOTE(Metute @ 2015 02 24, 10:23)
.....Gal galite parekomenduoti kur galima butu apsistoti? Esame nereiklus, svarbu kad butu centras arba kuo arciau, kad viska pasiektume pestute. ax.gif


Draugai buvo ir labai rekomenduoja sia apsigyvenimo opcija>

https://www.booking....e...type=total
Atsakyti