Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Sarr @ 2015 02 08, 02:09)
Sveikos,
jau naktis, kelionė ant nosies o planas per darbus neparuoštas. doh.gif
Pradžioja manaiu, kad turėsiu ramias pažintines atostogėles. 3,5 dienos. Ir supratau kad dar laaabai noriu į Neapolį ir Pompėją. Tai 2,5 dienos Romai ir viena Neapoliui.
Gal kas galėtų padėti su info kaip ten nusigauti. Kaip  iš Neapolio į Pompėją, kokios kainos bilietų? Ar spėsiu dar ką Neapolyje pamatyti ir ką rekomenduotumėt?

Didelsi ačiū  4u.gif  4u.gif


Per viena diena ir nusigauti iki Neapolio ir ji pamatyti plius dar Pompeja - nerealu, ypac dabar kai anksti temsta. Greiciausia vaziuoti is Romos express traukiniu, tada dar spesit bent Pompeja apziureti, o Neapoli tai turbut tik tiek kiek pravaziuodami pamatysit smile.gif Del tikslaus marsruto su kuo iki kur vaziuoti nepasakysiu, bet jeigu neklystu nare Linole aprase kaip vaziavo is Romos traukiniu i Neapoli ir Pompeja. Nueikit i kelioniu reportazus man rodos ten buvo. Labai detaliai viskas aprasyta. O gal dar ji pati atsilieps ir patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 02 08, 15:39)
Per viena diena ir nusigauti iki Neapolio ir ji pamatyti plius dar Pompeja - nerealu, ypac dabar kai anksti temsta. Greiciausia vaziuoti is Romos express traukiniu, tada dar spesit bent Pompeja apziureti, o Neapoli tai turbut tik tiek kiek pravaziuodami pamatysit  smile.gif Del tikslaus marsruto su kuo iki kur vaziuoti nepasakysiu, bet jeigu neklystu nare Linole aprase kaip vaziavo is Romos traukiniu i Neapoli ir Pompeja. Nueikit i kelioniu reportazus man rodos ten buvo. Labai detaliai viskas aprasyta. O gal dar ji pati atsilieps ir patars  4u.gif


Pritariu, kad per vieną dieną pamatyti Neapolį ir Pompėją - nerealu. Į Neapolį atvykome anksti ryte, išvykome popietę. Bet ir tai liko nemažai nematyta, tik kad jau pavargę buvome. O Pompėjai irgi iki pusdienio galima skirti. Na, nebent jūs visur bėgsite tikrąja ta žodžio prasme.
Dar yra toks fenomenas, kad vėluojantys Italijos traukiniai, ypač Circumvesuviana linija, kuri vežtų iš Neapolio į Pompėją.

Pravažiuojant traukiniu Neapolio nepamatysi, nebent priemiesčius ir visai nepatrauklų miesto fasadą. Žodžiu, neturistinį veidą.

Kaip keliauti iš Romos į Neapolį ir Pompėją, esu aprašiusi ir šioje temoje, 7 puslapyje, pažiūrėkit. Ir savo Romos ir Kampanijos reportaže, 6-7 puslapiuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 08 vasario 2015 - 15:09
Mes dabar aplink Roma traukiniais pasivazinejom, tai atvaziuoja tiksliai, jokiu velavimu nebuvo schmoll.gif Bet ten Trenitalia traukiniai buvo bei Leonardo express i orouosta.

O jeigu reiktu rinktis ka ziureti ar Neapoli, ar Pompeja, tai as rinkciausi Pompeja. Po to jokie kiti "griuvesiai" bus nebeidomus biggrin.gif Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 02 08, 16:12)
Mes dabar aplink Roma traukiniais pasivazinejom, tai atvaziuoja tiksliai, jokiu velavimu nebuvo  schmoll.gif  Bet ten Trenitalia traukiniai buvo bei Leonardo express i orouosta.

O jeigu reiktu rinktis ka ziureti ar Neapoli, ar Pompeja, tai as rinkciausi Pompeja. Po to jokie kiti "griuvesiai" bus nebeidomus  biggrin.gif Bet cia tik mano nuomone  4u.gif


Neapolis ir Pompėja negali būti lyginamos vietos. Neapolis labai įdomus ir mane stipriai sužavėjęs miestas. Jis buvo tikras atradimas.
Pompėją irgi verta pamatyti. Bet asmeniškai man labai stipraus įspūdžio nepaliko. Gal kad jau buvome prisižiūrėję griūvėsių Romoje.

Dėl traukinių, šiaurinėje Italijoje jie mums važinėjo labai tvarkingai. Pietinėje tai irgi nieko, na, gal su 10 minučių vėlavimais kai kur. Tik tas vietinis pakrantės traukinukas Circumvesuviana tai vis šposų iškrėsdavo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 08 vasario 2015 - 15:27
QUOTE(linole @ 2015 02 08, 15:23)
Neapolis ir Pompėja negali būti lyginamos vietos. Neapolis labai įdomus ir mane stipriai sužavėjęs miestas. Jis buvo tikras atradimas.
Pompėją irgi verta pamatyti. Bet asmeniškai man labai stipraus įspūdžio nepaliko. Gal kad jau buvome prisižiūrėję griūvėsių Romoje.


Lygint tai tikrai nesulyginama drinks_cheers.gif bet jeigu rinktis tarp ju, tai issakiau savo nuomone.

O vat butent tai ir turejau omeny kalbant apie "griuvesius" biggrin.gif po Romos, pamacius dar Pompeja, po to drasiai galima i visus kitus, ypac mokamus, jau net neiti. Aisku, jeigu nesi istorikas ar archeologas biggrin.gif
Atsakyti
Netoli Termini stoties yra nedidelis supermarketas, kuriame yra nemazas pasirinkimas maisto produktu (net sviezios zuvies ir mesos), bei siek tiek buitiniu prekiu, jei busit uzmirse higienos priemoniu pasiimti ar sakutes prireiktu:
SMA, Piazza di Santa Maria Maggiore, 3, 00185 Roma






QUOTE(jolzars @ 2015 02 04, 15:31)
Sakykit , ar yra koks prekybos centras netoli  miesto centro, pakeliui pro lankytinas vietas ax.gif  ?

Papildyta:
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 21:38)
vasario viduryje važiuosim, ko gero nerezervuosiu iš anksto  g.gif


Treciadieni buvom Vatikane, tai nedidele eile is centrinio iejimo buvo. Mes ieidinejom per siaurine Vatikano puse (viale Vatikano gatve) tai eiliu visiskai nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanile: 08 vasario 2015 - 23:54
QUOTE(Sherbet @ 2015 02 12, 12:46)
Sveiki,

Man irgi labai aktualus klausimas. Važiuojam su rankiniu bagažu, nenoriu apsikrauti, tai ką apsirengt wacko.gif


as buvau vasario 6-9.
Sakyciau labai nepastovu, nes ant saules tikrai silta, nes saule pietietiska ir vasarine, o jei ne ant saules, tai ir kepure dejau, nes vejas ziaurus budavo. Bet tuo metu ir prognozes rode apie +7+10.
Jei dabar apie +13 prognozuoja, tai bus silciau manau. rudediniu /pavasariniu rubu tikrai uzteks.

Atsakyti
aš turiu ploną pūkinukę, tai man tokiose kelionėse, kur temperatūra tarp +10 - +20 man pats tas, kai karšta ji susivynioja į savo mažą maišiuką. Ir pakankamai šilta tokiems orams ir vietos praktiškai neužima. Mano bolonkės užima tiek pat, tik šilumos iš jų jokios
Atsakyti
tik ziuredama nuotraukas pamaciau kaip gavosi bigsmile.gif tokio filmo reklama ant autobuso, tokioj sventoj vietoj user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal kas žino kaip iš Romos į gardalendą nusigauti? gal su traukiniu į Veroną, ar kaip?
Atsakyti
Turiu klausimą, tikiuosi atsakymo. Mąstau apie Romos gyventoją, kuris galėtų pagidauti bent vieną dieną po Romą birželio vidury. Gal kas nors samdėtės? O gal kas nors ką nors pažįsta? Tik turiu pridurti, kad idealu būtų lietuviakalbis žmogus, nes tik 3 iš 4 "speak English" ir tik 2 iš 4 "govoriat po russki". smile.gif Vienok, rusakalbis būtų antras svarstytinas variantas.
P.S. atsakymas gali būti ir į AŽ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė+ @ 2015 02 19, 07:44)
Turiu klausimą, tikiuosi atsakymo. Mąstau apie Romos gyventoją, kuris galėtų pagidauti bent vieną dieną po Romą birželio vidury. Gal kas nors samdėtės? O gal kas nors ką nors pažįsta? Tik turiu pridurti, kad idealu būtų lietuviakalbis žmogus, nes tik 3 iš 4 "speak English" ir tik 2 iš 4 "govoriat po russki". smile.gif Vienok, rusakalbis būtų antras svarstytinas variantas.
P.S. atsakymas gali būti ir į AŽ.  4u.gif

Turiu FB sita lietuviu gide, is nuotrauku ir atsiliepimu labai maloni moteris https://www.facebook...eporoma?fref=ts
Atsakyti