Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

sveikos, gal kas žino vaikams kokiu pramogu parku romoje?
Atsakyti
QUOTE(saule00 @ 2015 02 01, 17:47)
Kazi kaip eiles I vatikana kovo viduryje?  g.gif

mes taip pat skrendame kovo 13-17
Atsakyti
QUOTE(atraversiamo @ 2015 01 29, 11:35)
kalbėjot apie lauktuves ir suvenyrus, tad man kilo klausimas  ar yra oro uoste pirkti lemončelo? ir kokia kaina gal pamenat maždaug? be galo noriu šio gėrimo  blush2.gif


tikrai yra Fiumicino oro uoste, bet va kainos tai nepamenu nes nepirkau doh.gif ech, buciau zinojus kad nesikabines prie rankinio bagazo verysad.gif


QUOTE(keistuole @ 2015 01 31, 23:19)
aš buvau sausį ir liepą, tai jei nebūčiau buvus liepą nesuprasčiau apie kokias eiles čia kalbat. Sausio mėn lauke nebuvo nei vieno žmogaus, tiesiog eini iškart pro duris ir viskas


vakar vakarop i bazilika buvo eile nemaza, bet stovejimo tai apie 20-30 min turbut g.gif nejom si karta nes bijojom i lektuva paveluot ...

QUOTE(Ingrida N. @ 2015 02 01, 16:44)
Taip, vaziuoja. Bilietus pirmyn/atgal mes pirkome lektuve.


mes is Barselonos skridom, tai laukimo salej ir kol stovejom eilej prie ilaipinimo i lektuva siule
bilietus isigyti Terravisionas. Tik va ar uz 4 ar uz 6 eur tqi nepasakysiu, nes nepirkom, vyras su traukiniais norejo pasivazinet biggrin.gif


Atsakyti
Sakykit , ar yra koks prekybos centras netoli miesto centro, pakeliui pro lankytinas vietas ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(jolzars @ 2015 02 04, 13:31)
Sakykit , ar yra koks prekybos centras netoli  miesto centro, pakeliui pro lankytinas vietas ax.gif  ?


dideliu kaip pas mus tai nera centre, daugiausiai mini marketai, express marketai. bet gal koks didesnis ir yra, man nelabai aktualu buvo tai nepastebejau. Tiesa, Termini stoty yra daug parduotuviu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolzars @ 2015 02 04, 13:31)
Sakykit , ar yra koks prekybos centras netoli  miesto centro, pakeliui pro lankytinas vietas ax.gif  ?


šiaip yra tų tinklinių marketų, tik kad jie nedideli, na kaip mūsų ikiukas koks
Atsakyti
QUOTE(atraversiamo @ 2015 01 29, 11:35)
man kilo klausimas  ar yra oro uoste pirkti lemončelo? ir kokia kaina gal pamenat maždaug? be galo noriu šio gėrimo  blush2.gif

Ciampino oro uoste yra visokio dydžio talpos buteliuose. 0,7 l - apie 10-12 eurų.
Atsakyti
Rytoj skrenam namo, sakykit, kurioj vietoj yra ta terra kavine? uz stoties? o ilaipina i autobusa terminio stotyje ten kur ir paleido?
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2015 02 04, 22:34)
Rytoj skrenam namo, sakykit, kurioj vietoj yra ta terra kavine? uz stoties? o ilaipina i autobusa terminio stotyje ten kur ir paleido?



mes rytoj kylam i Roma.

koks tenai oras siuo metu, matau lietus lija. ar labai salta?
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2015 02 05, 10:35)
mes rytoj kylam i Roma.

koks tenai oras siuo metu, matau lietus  lija. ar labai salta?

lija siandien, vakar labai geras oras buvo, labai silta ir saule.Bet cia matyt tokiu laiku taio ir buna, tai saule sviecia, tai lyja.
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2015 02 05, 09:35)
mes rytoj kylam i Roma.

koks tenai oras siuo metu, matau lietus  lija. ar labai salta?


pirmadieni buvo apie 9 laipsnius silumos. Oras toks saltokas, bet saulute maloniai silde. O vakare jau lijo su zaibais unsure.gif
Su nestora pukinuke ar paltuku pats tas, bent jau man 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
jau naktis, kelionė ant nosies o planas per darbus neparuoštas. doh.gif
Pradžioja manaiu, kad turėsiu ramias pažintines atostogėles. 3,5 dienos. Ir supratau kad dar laaabai noriu į Neapolį ir Pompėją. Tai 2,5 dienos Romai ir viena Neapoliui.
Gal kas galėtų padėti su info kaip ten nusigauti. Kaip iš Neapolio į Pompėją, kokios kainos bilietų? Ar spėsiu dar ką Neapolyje pamatyti ir ką rekomenduotumėt?

Didelsi ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti