Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Termini stoty irgi rašo, kad 6 (čia prieš savaitę).
Atsakyti
kelis kartus čia skaičiau, kad apsimoka į Vatikaną bilietus internetu pirkti - už rezervaciją papildomi 4 eura. Kadangi pas mus keletas žmonių, susimąsčiau, o kiek laiko toje eilėje maždaug reikėtų stovėti, pvz. anksčiau ryte atėjus g.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Į Vatikano muziejų eilės išvis nebuvo,į šv. Petro baziliką stovėjom apie 20 min. Buvom apie pusę dvyliktos, ne anksti ryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIJADA: 31 sausio 2015 - 19:21
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 19:15)
kelis kartus čia skaičiau, kad apsimoka į Vatikaną bilietus internetu pirkti - už rezervaciją papildomi 4 eura. Kadangi pas mus keletas žmonių, susimąsčiau, o kiek laiko toje eilėje maždaug reikėtų stovėti, pvz. anksčiau ryte atėjus  g.gif  blush2.gif  blush2.gif


priklauso nuo to, kada važiuosit. Dabar jų nėra
Atsakyti
vasario viduryje važiuosim, ko gero nerezervuosiu iš anksto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 19:38)
vasario viduryje važiuosim, ko gero nerezervuosiu iš anksto  g.gif


manau tikrai neverta.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 01 31, 12:30)
na aš nepirkau, nes turėjau nusipirkus internetu, bet pirmas dalykas, kurį pamačiau oro uoste atėjus iš lėktuvo buvo kioskelis parduodantis bilietus į autobusą iš oro uosto į termini ir dideliais skaičiais užrašyta 3,90 €  lotuliukas.gif

Ir mes tiek mokėjom, berods Cotral važiavom smile.gif
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 19:15)
kelis kartus čia skaičiau, kad apsimoka į Vatikaną bilietus internetu pirkti - už rezervaciją papildomi 4 eura. Kadangi pas mus keletas žmonių, susimąsčiau, o kiek laiko toje eilėje maždaug reikėtų stovėti, pvz. anksčiau ryte atėjus  g.gif  blush2.gif  blush2.gif

Buvau rugpjūtį, eilė - kilometrinė, tikrai nepasigailėjom, kad turėjom rezervaciją, nes vien ėjimas šalia eilės gerokai užtruko, o jau kiek jie ten stovėjo, tai net įsivaizduot baisu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2015 01 31, 22:15)

Buvau rugpjūtį, eilė - kilometrinė, tikrai nepasigailėjom, kad turėjom rezervaciją, nes vien ėjimas šalia eilės gerokai užtruko, o jau kiek jie ten stovėjo, tai net įsivaizduot baisu.


aš buvau sausį ir liepą, tai jei nebūčiau buvus liepą nesuprasčiau apie kokias eiles čia kalbat. Sausio mėn lauke nebuvo nei vieno žmogaus, tiesiog eini iškart pro duris ir viskas
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 01 23, 09:29)
Merginos, aciu labai uz tokia naudinga informacija. Dar vienas klausimas, is Ciampino oro uosto viesasis transportas tikriausiai vaziuoja i termini stoti?

Taip, vaziuoja. Bilietus pirmyn/atgal mes pirkome lektuve.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 00:19)
aš buvau sausį ir liepą, tai jei nebūčiau buvus liepą nesuprasčiau apie kokias eiles čia kalbat. Sausio mėn lauke nebuvo nei vieno žmogaus, tiesiog eini iškart pro duris ir viskas

Kazi kaip eiles I vatikana kovo viduryje? g.gif
Atsakyti
O kur rezervuojat i Vatikano muziejus? As kur randu, tai iskart reikia pirkti, o ne rezervuoti. Tas pats ir i Kolizieju.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 02 01, 17:52)
O kur rezervuojat i Vatikano muziejus? As kur randu, tai iskart reikia pirkti, o ne rezervuoti. Tas pats ir i Kolizieju.

Aš ir pirkau, ne rezervavau.
Atsakyti