Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Darles @ 2015 01 27, 15:02)
O klausykite, ką vežėte lauktuvių artimiesiems? biggrin.gif

Pirma karta vezem prieskoniu ir makaronu. Antra karta aliejaus ir balzaminio acto. Sikart turbut ir vel ka nors valgomo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darles @ 2015 01 27, 14:02)
O klausykite, ką vežėte lauktuvių artimiesiems? biggrin.gif

pačios geriausios lauktuvės - suvalgomos ir išgeriamos. o valgyti ir gerti Italijoj tikrai yra ką biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darles @ 2015 01 27, 16:07)
Labai sunku, kai žmonės, kuriems vešime ganėtinai išrankūs, tai aliejaus nenaudoja, tai prieskonių, dėl to ir yra nemenkas galvos skausmas  g.gif  ax.gif

Nenaudoja gero alyvuogiu aliejaus ar balzaminio acto?
Pirkit ranku darbo makaronu. Gal nors tuos valgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darles @ 2015 01 27, 15:07)
Labai sunku, kai žmonės, kuriems vešime ganėtinai išrankūs, tai aliejaus nenaudoja, tai prieskonių, dėl to ir yra nemenkas galvos skausmas  g.gif  ax.gif


nueikit į turgų Campo de' Fiori aikštėje gal ką rasit


QUOTE(Darles @ 2015 01 27, 15:25)
Išprusimo užtenka, tik skonio receptoriai kiekvieno iš mūsų skirtingi  ax.gif  4u.gif
Aš būtent dėl to ir bandau atspėti, kad nevešti to kas dulka ir yra nereikalinga smile.gif Kiek Vokietijoje buvau, vežiau alų, sūrį, dėl to ir domiuosi, ką vežate Jūs forumietės smile.gif


itališkas sūris irgi labai skanus
arba Pecorino (avių pieno)
arba Parmigiano-Reggiano (karvės pieno)
abu tipiški itališki

Papildyta:




Beje jei skrendat tik su rankiniu bagažu nepamirškit skysčių ribojimo
tai ką nors skystą ar geriamą nelabai pavyks atvežt, nebent pirktumėt oro uoste,
kur daug kas žymiai brangiau
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 01 27, 18:22)
tai gal alkoholį vartoja. galima kokio gėrimo parvežt paragaut.

arba nieko neparvežkit, gal tada bus nustebinti  lotuliukas.gif jei jau tokie išrankūs. juokauju, aišku  4u.gif

Gerimus dar rizikingiau vezti. Juk sausas vynas gali buti ir puikus, ir katastrofiskas. Nebent zinoti lauktuvininku megiama konkretu italiska vyna smile.gif
Is gerimu esam pirke grappa. Maziau rizikingas gerimas nei koks vynas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ukmė: 27 sausio 2015 - 17:37
Atsiunte italai vis del to autobuso bilietus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darles @ 2015 01 27, 15:25)
... domiuosi, ką vežate Jūs forumietės smile.gif

Bandykite kokia vytinta desra - visvien ten jos kitokios nei musiskes. Is suriu man super super Pecorino pepato - su juodu pipiru rutuliukais, niam niam..... Bet kuriam supermarkete galima paprasyti, kad atpjautu norimo dydzio gabaleli ir uzvakumuotu. Dar galima marinuotu artisoku. Vyno vezti sakyciau nelabai apsimoka - bonka sunkiai sveria ir labai greit susivartoja: verciau koki "digestivo" - zoleliu trauktine/uzpiltine kuria italai geria po valgio, kad geriau virskintu smile.gif saldesnis Averna arba astrokas zolelinis Fernet Branca, dar Amaro Lucano arba gal patys ragaudami koki skanu ir neregeta - negirdeta atrasite drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apelsina: 27 sausio 2015 - 20:36
Sveikos, issiruoseme ir mes i Roma geguzes men;)
iskilo toks klausimas kokiu transportu jus vaziavote i 6:55 skrydi Ciampino, metro raso pradeda dirbti nuo 5:30 tai nespetume , nes planuojam gyvent prie Vatikano kazkur. Ar gal zinot kur galima rasti traukinio kuris vaziuoja iki Ciampino tvarkarasti?
Aciu
Atsakyti
Aš asmeniškai rinkausi viešbutį prie Termini vien dėl to, kad ankstyvas skrydis, o nuo Termini 4.30 pradeda važiuoti special0s autobusai į oro uostą.
Jūsų vietoje prašyčiau viešbučio patarimo. Bet gali būti patarimas - taksi.
O gal dar galite kitą vietą pasirinkti?
Juk gaunasi, kad Romoje su taksi vienam į oro uostą nuvažiuoti kainuoja brangiau nei į Romą iš Vilniaus nuskristi.
Dar va toks puslapis yra
http://www.agenziamo...roma.it/en.html, gal pasistudijavus galima ką nors ratsi naudingo
Atsakyti
QUOTE(giedrute_o @ 2015 01 28, 15:58)
Sveikos, issiruoseme ir mes i Roma geguzes men;)
iskilo toks klausimas kokiu transportu jus vaziavote i 6:55 skrydi Ciampino, metro raso pradeda dirbti nuo 5:30 tai nespetume , nes planuojam gyvent prie Vatikano kazkur. Ar gal zinot kur galima  rasti traukinio kuris vaziuoja iki Ciampino tvarkarasti?
Aciu


dar patikrinkit viešbučio nuostatus, kai kurie teikia keleivių pervežimo paslaugą ir jei geresnis viešbutis ji net gali būt nemokama, tik niekada aišku to nesiūlo
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į jūsų būrelį, skrendam balandžio mėnesį per pat velykas smile.gif
temos visos perskaitytos, daug kad aišku, bet ir daug neaiškumų.. unsure.gif
gaila, kad šiuo metu daug lankytinų vietų restauruojama. na bet pradžiai užteks aplankyti, pasivaikščioti wub.gif
wub.gif viešbutis jau užsakytas, labai pergyvenau, kad kainos bus iškeltos. nes nuo balandžio jau prasideda turistų sezonas, plius velykos g.gif

kalbėjot apie lauktuves ir suvenyrus, tad man kilo klausimas ar yra oro uoste pirkti lemončelo? ir kokia kaina gal pamenat maždaug? be galo noriu šio gėrimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(atraversiamo @ 2015 01 29, 11:35)

kalbėjot apie lauktuves ir suvenyrus, tad man kilo klausimas  ar yra oro uoste pirkti lemončelo? ir kokia kaina gal pamenat maždaug? be galo noriu šio gėrimo  blush2.gif


kainos nepamenu, bet faktas kad yra ir faktas, kad neapsimoka pirkt biggrin.gif
Atsakyti