Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Ramule @ 2015 01 25, 18:16)
Kadangi mano bilietai jau nupirkti, ir aš išdrįsau savo klausimus parašyti, gal bus galinčių patarti:

1. jei lėktuvas Romoje leidžiasi 13:00, o  Terravision yra 13:10 ir  13:50, tai manau į ankstesnį nespėju, o sekančio laukti ilgokai. Kaip jūs vykote į mestą?
2. labai mažai randu informacijos apie Vatikaną. Norėčiau trečiadienį sudalyvauti mišiose aikštėje. Nerandu info ar tokios būna vasario mėn ir kaip gauti leidimus?

g.gif



http://w2.vatican.va...tml/2015/2.html
Atsakyti
Sveikos,
Turiu klausimą. Internetu nusipirkom bilietus autobusu iš orouosto į Termini traukinių stotį. Pinigus nuskaičiavo, atsiuntė transaction ID. Jokių eleketroninių bilietų neatsiuntė. Ar pakanka to transaction ID?
Atsakyti
QUOTE(Ramule @ 2015 01 25, 18:16)
Kadangi mano bilietai jau nupirkti, ir aš išdrįsau savo klausimus parašyti, gal bus galinčių patarti:

1. jei lėktuvas Romoje leidžiasi 13:00, o  Terravision yra 13:10 ir  13:50, tai manau į ankstesnį nespėju, o sekančio laukti ilgokai. Kaip jūs vykote į mestą?


g.gif



tokiu laiku, jie laiku neatvažiuoja.
jei bilietų neperkat iš anksto ir tuo pačiu neprisirišat prie jokios komanijos, tuomet, kas anksčiau atvažiuos į tą ir įlipsit, nes važiuoja ne tik terravision


QUOTE(Ukmė @ 2015 01 25, 18:48)
Sveikos,
Turiu klausimą. Internetu nusipirkom bilietus autobusu iš orouosto į Termini traukinių stotį. Pinigus nuskaičiavo, atsiuntė transaction ID. Jokių eleketroninių bilietų neatsiuntė. Ar pakanka to transaction ID?


o per kur pirkot?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 01 25, 20:23)

o per kur pirkot?

Pirkom per sitbusshuttle tinklapi. S.I.T. Societa' Italiana Trasporti A R.L
Atsakyti


Ačiū, Dana000, už nuorodą, supratau, kad audiencija bus tą dieną (pasirodo kaip tik dar ir pelenų diena). Tik daugiau jokios informacijos kaip registruotis.

Ukme, išstudijavau ir aš sitbusshuttle tinklapi. Nerandu, kad būtų nurodytas kainų skirtumas perkant į jį bilietą online ir vietoje (lyg ir autobuse galima įsigyti (also obtainable on board of the bus)). Tai gal verta šitą rinktis.

Labiausiai neramu dėl grįžimo, nes skrydis anksti. Norėčiau ir aš internetu grįžimo dieną rezervuoti, kažin kuris patikimesnis, kad šeštadienį anksti ryte tikrai nuvažiuoti.

Atsakyti
QUOTE(Ramule @ 2015 01 25, 21:24)


Ukme, išstudijavau ir aš sitbusshuttle tinklapi. Nerandu, kad būtų nurodytas kainų skirtumas perkant į jį bilietą online ir vietoje (lyg ir autobuse galima įsigyti (also obtainable on board of the bus)). Tai gal verta šitą rinktis.


Man tik keista, kad neatsiunte elektroniniu bilietu. Negi pakaks tik to ID numerio g.gif
Na, jei netiks, teks bilietus pirkti vietoje.
Papildyta:
QUOTE(Ramule @ 2015 01 25, 21:24)


Labiausiai neramu dėl grįžimo, nes skrydis anksti. Norėčiau ir aš internetu grįžimo dieną rezervuoti, kažin kuris patikimesnis, kad šeštadienį anksti ryte tikrai nuvažiuoti.

Mes nusipirkom pirmyn atgal bilietus tuo autobusu, bet turim plana B - taksi smile.gif Nes kiek teko skaityti autobusai viena nepatikimiausiu transporto priemoniu grafiku laikymosi atzvilgiu.
Atsakyti
Kažin internetu dar į kokius nors lankytinus objektus ar verta pirkti bilietus?

Labai nesinori eilėse stovėti ilgai, bet gal vasario mėn. nebus daug turistų?
Kažkur skaičiau, kad internetu brangesni, nes suteikiama teisė eiti be eilės.
Papildyta:

Ukme, dėl to, kad gavote tik ID galima parašyti jiems el. paštu sit@sitbus.com paklausti, jei dar yra laiko ir ne ryt skrendat.

Būtų įdomu žinoti kaip iš tikro turėtų būti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramule @ 2015 01 25, 22:08)


Ukme, dėl to, kad gavote tik ID galima parašyti jiems el. paštu sit@sitbus.com paklausti, jei dar yra laiko ir ne ryt skrendat.

Būtų įdomu žinoti kaip iš tikro turėtų būti. unsure.gif

Parasem, bet atsakymo negaunam. Mes liepos pradzioj skrendam, tai laiko dar turim uztektinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 01 18, 15:02)
Didziausios eiles i Kolizieju ir Vatikano muzieju, ten jei yra galimybe apsimoka pirkti bilieta internetu. I bazilika irgi yra, bet juda labai greitai.

kaip kada biggrin.gif buvom praėjusį sekmadienį, kadangi sekmadieniais pasirodo Papa Francesco, tai eilėj stovėjom 2 val. ir kai išėjom iš bazilikos ir bokšto eilė buvo tokio pat ilgumo biggrin.gif ratu per visą aikštę biggrin.gif bet buvo verta, ne kasdien popiežių gyvai matai. va jo tvarkaraštis, kam aktualu. sekmadieniais 12 val., jei nebūna išvykęs, išstoja aikštėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 27 sausio 2015 - 12:31
aš tai pirkčiau internetu, kur įmanoma bilietus, bo užkniso stovėt eilėse biggrin.gif kai pirmąkart buvau Romoje (buvo pavasaris) tos eilės taip neužsifiksavo kaip dabar biggrin.gif

Trevi fontano galima sakyt visai nesimato per remontus, o ir šiaip šiuo metu remontuojama daug kur ir daug kas (bažnyčia Spanish Steps viršuj, gabaliukas Koliziejaus, Quattro fontane ir kt.), šiek tiek gadino vaizdus tas biggrin.gif

dėl vaikščiojimo pėščiomis, tai reikia įvertinti savo galimybes ir su kuo važiuojate. pavaikščiojus pvz. po kokį Vatikaną dar eiti kažkur pėsčioms mažai vaikščiojančiam žmogui gali būti sudėtinga, ypač vyresnio amžiaus.

mūsų skrydis atgal į LT irgi buvo labai anksti, nusprendėm imti taksi. fiksuota kaina iki Ciampino 30 €.

ir saugokitės kišenvagių, tie patarimai tikrai neveltui. per 3 sekundes išlupo kažkokia nabagė man piniginę metro. užteko tik patraukt ranką nuo rankinės iki fotiko. išmano žmonės savo amatą tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 27 sausio 2015 - 12:51
QUOTE(Ukmė @ 2015 01 25, 19:27)
Pirkom per sitbusshuttle tinklapi. S.I.T. Societa' Italiana Trasporti A R.L


turėjo atsiųst atsispausdinimui bilietą (vienas vairuotojui ir kopija jums)


QUOTE(Ramule @ 2015 01 25, 20:24)

Ukme, išstudijavau ir aš sitbusshuttle tinklapi. Nerandu, kad būtų nurodytas kainų skirtumas perkant į jį bilietą online ir vietoje (lyg ir autobuse galima įsigyti (also obtainable on board of the bus)). Tai gal verta šitą rinktis.

Labiausiai neramu dėl grįžimo, nes skrydis anksti. Norėčiau ir aš internetu grįžimo dieną rezervuoti, kažin kuris patikimesnis, kad šeštadienį anksti ryte tikrai nuvažiuoti.


online buvo 4, vietoj 6

o dėl grįžimo, tai kada tas jūsų skridys?
autobusai važiuoja nuo 4:30, važiuoja +-30 min, jei skrydis apie 7 per akis laiko, dar ir sėdėt ir laukt oro uoste reiks.

Tokį ankstyvą rytą važiavimas šitais autobusais vienas privalumas - važiuoja taip greit kaip taksi, nes tuščias miestas, o kainuoja 8 kart pigiau 4u.gif
Atsakyti
O klausykite, ką vežėte lauktuvių artimiesiems? biggrin.gif
Atsakyti