Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Su tais bilietais be eiles ten pilna tokiu siulytoju, reikia neapsigauti, nes daug sumokesit ir kazin ar naudos bus 4u.gif

Didziausios eiles i Kolizieju ir Vatikano muzieju, ten jei yra galimybe apsimoka pirkti bilieta internetu. I bazilika irgi yra, bet juda labai greitai. I Angelo pili eiliu nera.
Del trevi tai kaip dziaugiuosi, kad pamaciau dar veikianti, man be galo patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 01 18, 15:02)
Su tais bilietais be eiles ten pilna tokiu siulytoju, reikia neapsigauti, nes daug sumokesit ir kazin ar naudos bus 4u.gif

Didziausios eiles i Kolizieju ir Vatikano muzieju, ten jei yra galimybe apsimoka pirkti bilieta internetu. I bazilika irgi yra, bet juda labai greitai. I Angelo pili eiliu nera.
Del trevi tai kaip dziaugiuosi, kad pamaciau dar veikianti, man be galo patiko  4u.gif


Į koliziejų ir Romos forumą yra tas pats bilietas, todėl jį verta pirkti prie Romos forumo ar palatino kalvos, o tada eiti į koliziejų nebestovint tos ilgosios eilės prie bilietų.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 01 18, 15:02)
Su tais bilietais be eiles ten pilna tokiu siulytoju, reikia neapsigauti, nes daug sumokesit ir kazin ar naudos bus 4u.gif

Tikrai taip, ypač naglai kabinasi su pasiūlymais rusai - antrą dieną jau apsimetinėjau, kad rusiškai nesuprantu, nes užkniso doh.gif , kai ėjom į Baziliką, vijosi iš paskos rėkdamas, kad iškepsim karštyje eilėje, geriau jau jam sumokėtume 15€ blink.gif
Eilėje buvo karšta, tiesa, bet teužtrukom 15 minučių.
QUOTE(keistuole @ 2015 01 18, 15:43)
Į koliziejų ir Romos forumą yra tas pats bilietas, todėl jį verta pirkti prie Romos forumo ar palatino kalvos, o tada eiti į koliziejų nebestovint tos ilgosios eilės prie bilietų.

Mes bilietus pirkomės internetu 4u.gif
Atsakyti
O nuo vatikano iki romos cebtro pestute daug eiti? neapsisprendziu del gyvenamosios vietos.
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 01 18, 19:18)
O nuo vatikano iki romos cebtro pestute daug eiti? neapsisprendziu del gyvenamosios vietos.

Nagi atsidarykit google maps ir paskaičiuokit, daug jums tai ar ne, nes kiekvienam skirtingai. Mes pėsčiomis išvaikščiojom viską skersai išilgai, mums nepasirodė daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 01 18, 19:18)
O nuo vatikano iki romos cebtro pestute daug eiti? neapsisprendziu del gyvenamosios vietos.


iki 3 km
Atsakyti
http://www.triposo.c...yer/4vcqrjn?utm &utm_medium=email&utm_campaign=newsletter
Atsakyti
labas visom 4u.gif kurios myli šį miestą wub.gif

aš tokiu klausimu, gal kas pasidalinsit mintim, ar per Velykas dirbtų pagrindiniai lankyti objektai?
visų temų dar nespėjau perskaityti, ruošiuosi tik. bet gal kam jau teko susidurti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atraversiamo @ 2015 01 20, 21:24)
labas visom  4u.gif  kurios myli šį miestą  wub.gif

aš tokiu klausimu, gal kas pasidalinsit mintim, ar per Velykas dirbtų pagrindiniai lankyti objektai?
visų temų dar nespėjau perskaityti, ruošiuosi tik. bet gal kam jau teko susidurti  smile.gif


Kike domejausi per velykas daug zmoniu buna. Ypatingai vaiku, nes jiems atostogos ir piligrimu smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Susiruosem ir mes I Roma. smile.gif
Kazi ar praleidzia be eiles I objektus jei su mazu vaiku ir vezimeliu? Ar geriau internete pirkti? g.gif

Mes busim savaite Romoje, kazi apsimoka pirkti 7-iu dienu bilieteli, nes gyvensim toliau nuo centro?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule00 @ 2015 01 21, 20:45)
Sveiki  4u.gif

Susiruosem ir mes I Roma.  smile.gif
Kazi ar praleidzia be eiles I objektus jei su mazu vaiku ir vezimeliu? Ar geriau internete pirkti? g.gif

Mes busim savaite Romoje, kazi apsimoka pirkti 7-iu dienu bilieteli, nes gyvensim toliau nuo centro?
g.gif


aš internetu pirkčiau tik į Vatikano muziejų, kitur neverta
o ar praleis priklauso nuo žmonių geranoriškumo
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 01 21, 23:23)
aš internetu pirkčiau tik į Vatikano muziejų, kitur neverta
o ar praleis priklauso nuo žmonių geranoriškumo


Gal žinot kur internetu geriausia pirkti bielietus į Vatikaną?

O sakot į Koliziejų neverta? nes va čia http://etickets.coop...39-1C2283FF1AF9 atrodo normali visai kaina g.gif
Atsakyti