Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Sveikos 4u.gif vis planuoju kelionę, ji jau neužilgo smile.gif klausimėlis, gal žinote kur kokį turgų, būtų įdomų ir kaip jį pasiekti? smile.gif Beje, niekaip nerandu metro tvarkaraščio, jau matyt ieškoti nebemoku, gal padėsite? Nes metro bus reikalingas tik norint pasiekti Vatikaną iš Termini stoties smile.gif

Taip pat gal buvote mišiose? Kokie įspūdžiai? Kažkurioje ankstesnėje temoje skaičiau apie vatikano paštą, bet ten labai apibrėžtai buvo tik užsiminta, gal turite daugiau info? Žinote kur jį rasti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darles: 16 sausio 2015 - 13:52
QUOTE(Darles @ 2015 01 16, 13:47)
Sveikos  4u.gif  vis planuoju kelionę, ji jau neužilgo smile.gif klausimėlis, gal žinote kur kokį turgų, būtų įdomų ir kaip jį pasiekti? smile.gif Beje, niekaip nerandu metro tvarkaraščio, jau matyt ieškoti nebemoku, gal padėsite? Nes metro bus reikalingas tik norint pasiekti Vatikaną iš Termini stoties smile.gif

Taip pat gal buvote mišiose? Kokie įspūdžiai? Kažkurioje ankstesnėje temoje skaičiau apie vatikano paštą, bet ten labai apibrėžtai buvo tik užsiminta, gal turite daugiau info? Žinote kur jį rasti?


va daugiau info apie metro

http://www.rometoolk.../rome_metro.htm

pagal mane tai nuo termini labai paprasta - su viena linija vaziuoti ir viskas

o pastas kiek pati prisimenu tai isejus is bazilikos po desinei yra stacionarus pastas ir dar kazkas temoj rase kad dar yra ir kioskelis pasto, jeigu neklystu prie muziejaus Vatikano 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darles @ 2015 01 16, 11:47)
Taip pat gal buvote mišiose? Kokie įspūdžiai? Kažkurioje ankstesnėje temoje skaičiau apie vatikano paštą, bet ten labai apibrėžtai buvo tik užsiminta, gal turite daugiau info? Žinote kur jį rasti?

Auksciau buvau imetus dvi rusu laidas, kaip tik vienoj ten siunte laiska is Vatikano pasto. rolleyes.gif Yra ir visas zemelapis Vatikano, tik dabar jau nezinau kur maciau tikslu ar kazkurioj knygoj ar Triposo praogramelej vaiksciodama.
Atsakyti
QUOTE(Darles @ 2015 01 16, 14:47)
Beje, niekaip nerandu metro tvarkaraščio, jau matyt ieškoti nebemoku, gal padėsite? Nes metro bus reikalingas tik norint pasiekti Vatikaną iš Termini stoties smile.gif

Taip pat gal buvote mišiose? Kokie įspūdžiai? Kažkurioje ankstesnėje temoje skaičiau apie vatikano paštą, bet ten labai apibrėžtai buvo tik užsiminta, gal turite daugiau info? Žinote kur jį rasti?


O kam jums metro tvarkaraštis? Metro važinėja kas kelias minutes, kada ateisite, tada išvažiuosite į/iš Vatikano.

Mišiose nebuvau. O iš Vatikano pašto atvirlaiškius namiškiams siunčiau. Mūsų vizito metu Vatikano paštas stovėjo šv. Petro aikštėje. Jei veidu stovėsi į Baziliką, būtų po kaire (išėjus iš Bazilikos - po dešine). Priešingoje pusėje nei eilė. Bet gal jo vieta ir keičiasi, nežinau, juk tarsi kemperyje įsikūręs.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 16 sausio 2015 - 17:10
QUOTE(Darles @ 2015 01 16, 13:47)
Taip pat gal buvote mišiose? Kokie įspūdžiai? Kažkurioje ankstesnėje temoje skaičiau apie vatikano paštą, bet ten labai apibrėžtai buvo tik užsiminta, gal turite daugiau info? Žinote kur jį rasti?

Pašto neįmanoma nepastebėti - tas vagonėlis aikštėje labai jau aiškiai matomas, taip pat yra Vatikano muziejuje, irgi nuorodos aiškiai matomos, kaip ir suvenyrų parduotuvėlės.
Atsakyti
Vakar grįžome iš Romos smile.gif , iš terminio galima į Vatikaną su 64 autobusu, pravažiavus tilta išlipti stotelėje ir visai netoli bus nueiti. Bilietus nusiperki autobuse 1,5e.Jei norėsite lipti į kupolą neapsigaukite su rūbinėje siūlomais bilietais,mes sumokėjom po 20 e,normaliai nepaaiškino.Lipant į kupolą jokio audi gido nereikia,bent čia mano nuomone.Tikrai neverta sumoketi tiek pinigu.Jei į kupolą lipsite laiptais tai kainuoja 5e,jei kelsitės liftu 7e.Mes sumokėjom su vyru po 20e už 2 audio gidus ir kad palidėjo iki lifto tipo be eilės.Nors mes supratom,kad tas vyrutis ir praves ekskursiją be eiles,papasakos viską.O jis tik iki lifto davede tipo be eilės,o ištikruju eilėje prie bilietu buvo apie 10 turistu doh.gif .
Koliziejus uždarytas iki vasario 15d.tik aplink vaikščioti galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delle: 17 sausio 2015 - 02:11
Sveiki,
Kokio oro galima tiketis vasario viduryje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2015 01 17, 15:06)
Sveiki,
Kokio oro galima tiketis vasario viduryje? smile.gif


Nežinau kaip vasario mėn. bet mums pakliuvo fsntastiškas oras,nei perkaršta nei šalta.Jokio vėjo.
Atsakyti

Koliziejus uždarytas iki vasario 15d.tik aplink vaikščioti galima.
[/quote]


Uždarytas? verysad.gif Mano vyriškio svarbiausia taškas, kurį jis norėjo pamatyti ... Hm, nors mes vykstame vasario 14-17 dienomis, tai tikiuosi nevėluos su atidarymu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darles: 17 sausio 2015 - 14:02
QUOTE(delle @ 2015 01 17, 02:10)

Koliziejus uždarytas iki vasario 15d.tik aplink vaikščioti galima.


o kada jį uždarė?
Dar prieš porą dienų veikė
Atsakyti
man tai nepadare jokio ispudzio tas koliziejaus vidus blush2.gif tai nedidelis nuostolis jeigu ir neleidzia rolleyes.gif man tai is isores jo visas grozis ir didybe yra. kas jau mate amfitiatru ne viena, tai nieko stebuklingo nepamatys ten viduj ax.gif bet cia mano nuomone biggrin.gif 4u.gif

o Trevi fontanas irgi dar remontuojamas ane? ax.gif Bent jau taip supratau kai buvo reportazas apie Dolce Vita pagrindines aktores mirti verysad.gif
Atsakyti
sveikos ,
vasario 6 ir mes kylam i Roma.

del Trevi fontano , tai Cia galima matyti ji online. Siuo metu remontuojamas.

Man besiruosiant namu darbams, iskilo keletas klausimu, busiu dekinga , kas atsakysite:

1. kadangi bilietai metro ir autobusu ir kt. galioja 100 min, ar galiu pirma pusvalandi vaziuoti metro, ir tuo paciu bilietu toliau 30 min vaziuoti autobusu? Kaip zymeti bileitukus, jei elektroniniai?
2. kaip atrodo autobusu stoteles ? blush2.gif
3. ar buna eiliu i angelo pili?

4u.gif
Atsakyti