Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

QUOTE(me2za @ 2014 11 19, 12:42)
Umcka ir mums daro stebuklus thumbup.gif Ir vaikiškas, ir suaugusiems ypač veikslingas karštas gėrimas pakeliais, panašu į Theraflu kaip pas mus, bet aišku Umcka natūralus preparatas 4u.gif


Umcka sirupa ir as perku, bet nepastebejau, kad ir karsto gerimo yra. Isidejau i krepseli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 11 19, 13:35)
man asda vietoj Star Wars šokoladinio kalendoriaus įdėjo Marvel Comics kalendorių doh.gif .


Reikia nepamiršti nuimti varneles, kad jei prekės nėra, nedėtų kas papuola biggrin.gif

QUOTE(Lauruciuk @ 2014 11 19, 13:42)
Umcka sirupa ir as perku, bet nepastebejau, kad ir karsto gerimo yra. Isidejau i krepseli  thumbup.gif


Nu va kaip gerai, kad SM yra friends.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 19, 12:02)
Gal kas matėte už gerą kainą bet kokių Lego dėžių detalėms susidėti? Tinka galvos, tinka šiaip dėžutės...  unsure.gif
Pavyzdžiui tokia arba tokia.

http://www.musumazyl...60315-lego-deze
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 11 19, 14:01)
Nu va kaip gerai, kad SM yra friends.gif


drinks_cheers.gif 4u.gif ir tuo paciu bankrotas kisenei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2014 11 19, 12:27)
Užrodykit ką nors gero bigsmile.gif Gal susigundysiu smile.gif

man labai tiko Herbal sampunas bei Keratin.
Vyrui skutimosi gelį Real shave perku
Žodžiu, viskas man čia tinka smile.gif

PRIMENU: siųsiu per TUKĮ 1KG=6lt
Nes jie pabrangino siuntimą į LT
Atsakyti
QUOTE(Puošnutė @ 2014 11 19, 12:51)
Nematau platesnio aprašymo "Pou d Arco" kas per gėris, kam naudojate? smile.gif
Aišku, o siunčiatės pačios tiesiai į Lietuvą,paštu? nes matau International Airmail rašo No Tracking & Non-refundable

Tai skruzdžių medžio žievė 4u.gif. Taip paštu, va Lauruciuk gali priimti ax.gif



QUOTE(Lauruciuk @ 2014 11 19, 13:31)
Poros valanu begyje pirksiu iherb.com, galiu ka nors prijungti su ~20$ suma  4u.gif

Tik atkreipkit dėmesį, kad dolerio kursas nuo gruodžio 1 padidėjo, taip kad jau tik iki 26,49 pirkčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 11 19, 14:11)
Tik atkreipkit dėmesį, kad dolerio kursas nuo gruodžio 1 padidėjo, taip kad jau tik iki 26,49 pirkčiau ax.gif


Taip, as jau irgi neberizikuoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 19, 12:02)
Gal kas matėte už gerą kainą bet kokių Lego dėžių detalėms susidėti? Tinka galvos, tinka šiaip dėžutės...  unsure.gif
Pavyzdžiui tokia arba tokia.


zulily.co.uk kaip tik akcija toms dėžėms, pasidairykit (nors iš pirmo žvilgsnio man nepasirodė labai pigu)
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 11 19, 13:03)

Ačiū, bėgu žiūrėt.
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 19, 13:13)
zulily.co.uk kaip tik akcija toms dėžėms, pasidairykit (nors iš pirmo žvilgsnio man nepasirodė labai pigu)

Ačiū. Juodų yra, jėga bigsmile.gif Mano vyresnėlei rožinės ar kitos ryškios turbūt jau nepatiks doh.gif Kaina tokia didoka, vistiek...
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 11 19, 09:20)
As turiu atliekamu Eye Q braskiniu
user posted image

Kokia kainyte, gal noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 19, 14:21)
Ačiū. Juodų yra, jėga  bigsmile.gif Mano vyresnėlei rožinės ar kitos ryškios turbūt jau nepatiks doh.gif Kaina tokia didoka, vistiek...


Nu bet kaina doh.gif Turbut tada is amazono geriau pirkti, zulily dar shipas kainuoja g.gif Ten tos pigios, tai pusryciu dezutes g.gif
Atsakyti
Pasakykit, o iš amazon.de nesiuncia tiesiogiai i LT? (blondine as tuo atveju, nes perku tik tiesiai i LT). Noriu labai labai nusipirkti , bet va ka raso: Bitte beachten Sie
Bei Ihrer Bestellung ist ein kleines Problem aufgetreten (siehe unten).

Atsakyti