Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

Sveikos,kur ir kokiom salygom ieskoti Umcalor pigiau? Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Užklausiau vairuotojų, kaip tik šiandien keičiasi, ryt/poryt bus Lietuvoje, JEI užsuks į parduotuvę, paprašiau kad paimtų keletą vienetų biggrin.gif Jų yra įvairių, kaina kaip sakiau 8-10eu, bet negaliu užsakyti nieko konkrečiai, ką jau jie išrinks, tą ir turėsiu wub.gif

Atleiskit, kam neatsakiau į laiškus.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 19, 09:30)
Užklausiau vairuotojų, kaip tik šiandien keičiasi, ryt/poryt bus Lietuvoje, JEI užsuks į parduotuvę, paprašiau kad paimtų keletą vienetų biggrin.gif Jų yra įvairių, kaina kaip sakiau 8-10eu, bet negaliu užsakyti nieko konkrečiai, ką jau jie išrinks, tą ir turėsiu  wub.gif

Atleiskit, kam neatsakiau į laiškus.


ten langelyje po 1 vnt ideta,taip?
Atsakyti
QUOTE(Donja @ 2014 11 19, 09:38)
ten langelyje po 1 vnt ideta,taip?

Taip, manau po 1vnt.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 19, 10:30)
Užklausiau vairuotojų, kaip tik šiandien keičiasi, ryt/poryt bus Lietuvoje, JEI užsuks į parduotuvę, paprašiau kad paimtų keletą vienetų biggrin.gif Jų yra įvairių, kaina kaip sakiau 8-10eu, bet negaliu užsakyti nieko konkrečiai, ką jau jie išrinks, tą ir turėsiu  wub.gif

Atleiskit, kam neatsakiau į laiškus.


Norėčiau ir aš vieno kalendoriaus blush2.gif
Atsakyti
sveiki. nors ne iherb temoje. bet noriu papasakoti.vakar Isbandziau iherbe pirktas umcka.vaikas vakar ryte atsikele su sloga ir temperatura.daviau smugine doze.temperatura visa diena taip ir nepakilo auksta. ir sloga siandien mazesne.vat galvoju ar tikrai nieko blogo organimui nedaro.? smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, ką dovanosite mergytėms? gal matėte kas iš serijos
Maša ir Lokys, mielai jungčiausi, nes l.brangios lėlės Mašos visur
Atsakyti
Gal kas norėtumėt šokoladinių Advento kalendorių. Man reikia 2 vnt, o pirkau 2 rinkinukus po 2 vnt. Todėl 2 vnt lieka laisvi. Po 9 lt, Vilnius.
Vienas toks http://www.amazon.co...ailpage_o09_s00
O kitas su Mikimauzu ir jo draugais.
Beje jei ruošiatės pirkti šį kalendorių su monstrais, žinokit vietoje jo su Mikimauzu atsiunčia. http://www.amazon.co...ailpage_o00_s00
Atsakyti
Mamos, prašau, neberašykite dėl advento kalendorių, man kemšasi dėžutė!!!
Tas vienas, kurį turėjau, jau pažadėtas. JEI turėsiu dar, būtinai parašysiu čia 4u.gif Paaiškės šios dienos bėgyje.
Papildyta:
QUOTE(Lagūna @ 2014 11 19, 10:02)
Norėčiau ir aš vieno kalendoriaus blush2.gif

Ok, pranešiu, jei turėsiu.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 19, 11:21)
Mamos, prašau, neberašykite dėl advento kalendorių, man kemšasi dėžutė!!!
Tas vienas, kurį turėjau, jau pažadėtas. JEI turėsiu dar, būtinai parašysiu čia 4u.gif Paaiškės šios dienos bėgyje.
Papildyta:

Ok, pranešiu, jei turėsiu.

Ir aš noriu. (Sorry už temos teršima, bet prašė į AZ nerašyti).
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 18, 23:01)
O gal parekomenduotumet eurams? blush2.gif

Nežinau, man yoox daug gražių, reikia žiūrėti parametrus, kad tilptų eurai g.gif
http://www.yoox.com/...c...on=X&sort=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 19 lapkričio 2014 - 10:35
pirksiu siandien argos.co.uk per tuki , gal noresite jungtis? 4u.gif
Atsakyti