Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

QUOTE(3lena @ 2014 11 23, 16:44)
gal kas renkat iherb? prisijungciau smile.gif

Iherbo paprastai niekas nerenka, nes neapmokestinama suma tik 75 litai
Atsakyti
Gal kas uzmatete, kur pigiau gauti toki daigteli biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 11 23, 17:27)
Gal kas uzmatete

Amazon.co.uk 19.99 svaro
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 11 23, 15:34)
keistai kazkaip - mums pediatre sakydavo, kad kalcio duot grieztai negalima, nes vaikas jo pakanakami pasisavina is pieno produktu, kad kaulai per greit sukaules nuo jo - ir paskui viskios nesamones gresia... Kalci galima duot - tik atlikus tyrimus ar sergant tam tikrom ligom...

tai va kad tos gydytojos kažkodėl skirtingai kartais kalba, nors atrodo visos tokius pat mokslus baigė biggrin.gif aš tai ir nedaviau tiesą sakant nei to nei to blush2.gif tik sakau ką rekomendavo, o darydavau savaip blush2.gif duodavau tik d vitaminą.
Atsakyti
QUOTE(rozete @ 2014 11 23, 17:00)
tai va kad tos gydytojos kažkodėl skirtingai kartais kalba, nors atrodo visos tokius pat mokslus baigė biggrin.gif aš tai ir nedaviau tiesą sakant nei to nei to  blush2.gif tik sakau ką rekomendavo, o darydavau savaip  blush2.gif  duodavau tik d vitaminą.


ten buvo toks ivykis, kad mama pries mus buvo atvezus kudiki gal 3 menesiu - su pilnai uzaugusiu momeneliu, nes girde kalci - tai ir buvo susinervinus visa, man susake - kad niekada taip nedaryciau ir tokiu preparatu savavaliskai neduociau, nes pasekmes gali labai liudnos but... net labai labai unsure.gif
Atsakyti
Maža vilties, bet gal kas nors turit užsilikusį praeitų metų LEGO CITY advento kalendorių? Perpirčiau su avansu 4u.gif Dar mandarinų, ar kokių kitų skanėstų pridėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 11 23, 17:15)
ten buvo toks ivykis, kad mama pries mus buvo atvezus kudiki gal 3 menesiu - su pilnai uzaugusiu momeneliu, nes girde kalci - tai ir buvo susinervinus visa, man susake - kad niekada taip nedaryciau ir tokiu preparatu savavaliskai neduociau, nes pasekmes gali labai liudnos but... net labai labai unsure.gif

tai gal čia kūdikius liečia, o paaugliams jau kitaip...
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2014 11 23, 15:42)
Na mums pediatre visad liepdavo vartoti viena arba kita, o ne abu vienu metu (riebioje zuvyje vitaminas D paprastai juk naturaliai buna). Kas zino, eye q gamina is zuvu kepenu ar ne?  g.gif

Jei ant pakuotes nenurodyta, kad yra vist D tai to vitamino D ir nera
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 11 23, 17:30)
tai gal čia kūdikius liečia, o paaugliams jau kitaip...


nuo per didelio kalcio kiekio - ar netaps kaulai trapus? Nzn tikrai - siaip musu gydytojos (senosios) rekomendacijomis - kuo maziau reik kist i tuos vaikus (ir i save) - viska pasiima organizmas, kiek jam reik, nebent kas nutinka ir tyrimai parodo kad reikia papildomai...
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 23, 18:30)
Maža vilties, bet gal kas nors turit užsilikusį praeitų metų LEGO CITY advento kalendorių? Perpirčiau su avansu 4u.gif Dar mandarinų, ar kokių kitų skanėstų pridėčiau biggrin.gif

nu jo.. bet čia visai dar kūdikis tikrai tokiems mažiems jei viskas tvarkoj nereikia nieko papildomo schmoll.gif , man berods nuo 6mėn sakė duot tuos vitaminus, jau tiksliai nebepamenu
Atsakyti
QUOTE(radminta @ 2014 11 23, 13:40)
Gal kas pirkote LandsEnd Uk. Kaip pristato prekes: į paštą ar kurjeris?

pristato pastu. jei neklystu, neregistruotu
Atsakyti
gal kas noretu jungtis prie etam.com 9 eur siuntimui i UK pasidalinti?
is Uk siusiu per Tuki

Jonava, galiu atvest i Kauna, kitur persiusti 4u.gif
rasykit i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutė: 23 lapkričio 2014 - 17:53