Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

Sveiki, kokius ir is kur perkat lasiukus vaikams imunitetui stiprinti? Prisijunciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2014 11 23, 12:12)
Sveiki, kokius ir is kur perkat lasiukus vaikams imunitetui stiprinti? Prisijunciau wink.gif

Aš naudoju greipfrutų sėklų ekstraktą http://www.iherb.com...e...r=null&ic=2 ir skruzdžių medį http://www.iherb.com...r...r=null&ic=2
Atsakyti
Laba diena,
Pamenu,kad kazkas temoj buvot rase,kad gavot is amazono crocsus su brokuotu padu(meta rauksle),ar bandet jiems rasyt??? Ir koks yra terminas iki kada gali kreiptis del broko ir kokiu el.pastu jiems rasyt? Aciu,kas pagelbes 4u.gif
Atsakyti
Ka duodat patiems maziausiems, ar Eye q skysti, ar kapsules? Kuo skiriasi (ne pagal forma)?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 23, 12:53)
Ka duodat patiems maziausiems, ar Eye q skysti, ar kapsules? Kuo skiriasi (ne pagal forma)?

Aš duodu Eye q kapsules. Tik penktadienį buvom pas šeimos gydytoją, tai sakė pabaigus pirmąją pakuotę padaryti pertrauką. Jūs visos darote pertraukas? Ir kokios trukmės tos pertraukos?
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 23, 12:57)
Aš duodu Eye q kapsules. Tik penktadienį buvom pas šeimos gydytoją, tai sakė pabaigus pirmąją pakuotę padaryti pertrauką. Jūs visos darote pertraukas? Ir kokios trukmės tos pertraukos?

O kokio amziaus jusu kleckiukas? Maniskei 7 men. Ir pamirsau gyd paklaust, kai duoti zuvu, ar reikia vit d?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 23, 13:01)
O kokio amziaus jusu kleckiukas? Maniskei 7 men. Ir pamirsau gyd paklaust, kai duoti zuvu, ar reikia vit d?

mano didčkis jau, lyginant su jūsiške, beveik 2 metai
Atsakyti
Sveikutes, valandos begyje uzsakau is clothingatTESCO smile.gif tik Vilnius smile.gif krepseli siusti i malgozata_jezulevic@yahoo.com

vis dar renku 99pland.com
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 11 23, 11:41)
Perkam su lietuviskom kortelem ir billing adresa rasom UK.


Tada aš nebesuprantu, kodėl man nepraleidžia.... bandžiau ir lietuvišką adresą prie billing'o dėti, ir UK, tai arba visai atmeta užsakymą, arba pakabina pinigus ir užsakymo nepatvirtina...
Atsakyti
QUOTE(Snow Angel @ 2014 11 23, 13:03)
Tada aš nebesuprantu, kodėl man nepraleidžia.... bandžiau ir lietuvišką adresą prie billing'o dėti, ir UK, tai arba visai atmeta užsakymą, arba pakabina pinigus ir užsakymo nepatvirtina...

Vienom praleidžia, kitom - ne. Niekas nežino nuo ko priklauso. Rašykite jiems laišką. Yra tikimybė kad gavę jų atsakymą, galėsite sėkmingai apsipirkt. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote LandsEnd Uk. Kaip pristato prekes: į paštą ar kurjeris?
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 23, 12:57)
Aš duodu Eye q kapsules. Tik penktadienį buvom pas šeimos gydytoją, tai sakė pabaigus pirmąją pakuotę padaryti pertrauką. Jūs visos darote pertraukas? Ir kokios trukmės tos pertraukos?

mūsų šeimos gydytoja seniau sakydavo kad mėnesį duot žuvų taukus, mėnesį kalcį ir taip kaitalioti, čia seniau sakė kai mažiukai visai buvo, dabar kažkaip nebepaklausiu duodu savo nuožiūra g.gif bet pasiskaitinėjau čia jus tai irgi nutraukiau tuos eye q duot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozete: 23 lapkričio 2014 - 13:44