Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

QUOTE(lina0612 @ 2014 11 21, 22:40)

taip, sitas, tik kaip nusipirkti g.gif

QUOTE(Murčikas @ 2014 11 21, 22:46)
kaip si nusipirkti? mes zinom sita parde, ale nerandam jos shopo  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2014 11 21, 22:56)
kapucino man buvo svarbu labai unsure.gif nerandu temos apie kavos aparatus,gal kas imestu,nes cia jau tema tersiu ax.gif kazkaip kesitai cia su tuo pienu man pasirode,turiu pati laikyti,ten 850 atskiras indas yra g.gif



jei tikrai persigalvotumėte:
per 30d galite nemokamai grąžinti aparatą, priims neišpakuotą ir nenaudotą mirksiukas.gif

už siuntimą neatgausit, bet vis geriau nei nieko rolleyes.gif

Ir dar radau parašyta, kad galite atšaukti savo užsakymą - arba telefonu/emailu (bet be pirmadienio manau nepavyks susisiekti), arba iš savo login'o - turi būti kažkas panašaus kaip "Stornieren" .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 21 lapkričio 2014 - 23:14
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 11 21, 22:32)
ačiū, Eglynas9smile.gif pakuoja jie irgi tvarkingai? turiu omeny, kompaktiškai, kad PA tiktų rolleyes.gif

Tvarkingai, visada į savo firminius maišus mirksiukas.gif Vienintelis minusas - jau porą kartų perkant didesnį kiekį, jie supakavo į kelis mažesnius maišelius. Tai PA, aišku, už kiekvieną papildomą pakuotę paėmė po 1 Lt.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 11 21, 23:48)
kam pirkti autimatinį aparatą jei paskui pačiam maltis pupeles  mastau.gif

Jo, tada tikrai nelabai vertas reikalas demesio.

As pirkau savo aparata pries metus lygiai. Buvo IKI kazkokie ispardavimai, todel kai kuriose pardese turejo tu aparatu. Delonghi pas mus. Naudojam metus laiko, puta plaka superiniai. Lyginau as kainas visur uzsieny, tikrai IKI buvo kaina pati geriausia bigsmile.gif
Tai mastau, gal ir pries siu metu pabaiga ismes kokiu geriu? g.gif
Plius, pirkti LT gerai del garantinio tokias prekes.

Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 21, 22:02)
taip, tas kur dabar nusipirkot -ten labai primityvi ta sistema (pas mane ji Saeco aparate yra, daugiau nepirkčiau su tokia) - pripili pieno į puoduką, pakiši po tuo kapučino vamzdeliu, iš jo eina karštas garas, kraniuko galą merki į pieną ir su ranka makaluoji puodelį, garas kaitina pieną ir taip jis ale plakasi. Kartais gaunasi, kartais ne. na, tokia biškį makalionė.  unsure.gif ...
jei jums svarbu kapučino - ne pats geriausias variantas  4u.gif . gal dar atšaukti užsakymą galima? Pažiūrėsiu tam puslapy, aš šiek tiek vokiškai moku smile.gif

(aha, sorry merginos už off-topic, bet gal kurios dar kaip tik renkasi sau aparatus ir atkreips dėmesį) .


paziurekit del atsaukimo jei nesunku 4u.gif
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 21, 22:05)
jei tikrai persigalvotumėte:
per 30d galite nemokamai grąžinti aparatą, priims neišpakuotą ir nenaudotą  mirksiukas.gif

už siuntimą neatgausit, bet vis geriau nei nieko  rolleyes.gif

bet uz siuntima 12,99eu ir paskui atgal man jauciu dar daugiau kainuos jiems isiusti unsure.gif
aciu,kad padedate,metausi labai dar,snekam su vyru,kad ta kapucina ne kasdien gi geriam g.gif o iskart sumaltos pupeles irgi turbut kavos skony pagerina,oj nezinau,susisuko galva doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 21, 22:11)
Jo, tada tikrai nelabai vertas reikalas demesio.

As pirkau savo aparata pries metus lygiai. Buvo IKI kazkokie ispardavimai, todel kai kuriose pardese turejo tu aparatu. Delonghi pas mus. Naudojam metus laiko, puta plaka superiniai. Lyginau as kainas visur uzsieny, tikrai IKI buvo kaina pati geriausia bigsmile.gif
Tai mastau, gal ir pries siu metu pabaiga ismes kokiu geriu? g.gif
Plius, pirkti LT gerai del garantinio tokias prekes.

o pas jus irgi ta puta taip plaka,kur pati laikot?ta prasme ner indo pienui?
Atsakyti

Renku užsakymà iš MYTOYS.de.
Darysiu savaitgalį. ieškau kas norėtù prisijungti ir pasidalinti siuntimà. Siuntimas į LT 3,95€
krepšiukù lauksiu saldus.pirkiniai@gmail.com
laiško pavadinime- parduotuves pavadinimas, nikas, tel.nr.
VILNIUS
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2014 11 21, 23:14)
paziurekit del atsaukimo jei nesunku 4u.gif

bet uz siuntima 12,99eu ir paskui atgal man jauciu dar daugiau kainuos jiems isiusti unsure.gif
aciu,kad padedate,metausi labai dar,snekam su vyru,kad ta kapucina ne kasdien gi geriam g.gif o iskart sumaltos pupeles irgi turbut kavos skony pagerina,oj nezinau,susisuko galva doh.gif


pakartoju, jei netyčia nepamatytumėt kur papildžiau aukščiau:


Ir dar radau parašyta, kad galite atšaukti savo užsakymą - arba telefonu/emailu (bet be pirmadienio manau nepavyks susisiekti), arba iš savo login'o - turi būti kažkas panašaus prie užsakymo kaip "Stornieren" .
Atsakyti
Dėl prekių grąžinimo. Grąžinti be priežasties pardavėjui galima per 14 dienų nuo prekės gavimo. Įlindau dar pasitikrinti.
dėl garantijų aš asmeniškai visiškai rami. Nekokybiškoms prekėms visoje Europos Sąjungoje galioja tie patys terminai. Tai yra 2 metai. Jei su pardavėju nesiseka bendrauti neatlygintinai jums savo teises ginti padės Europos vartotojų centras www.ecc.lt.
konkrečiai mano gauto iš Vokietijos aparato garantiniame lape buvo surašytos visų šalių kontaktai, kur kreiptis dėl gedimo. Tarp jų nurodytas ir adresas Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2014 11 21, 23:15)

aciu,kad padedate,metausi labai dar,snekam su vyru,kad ta kapucina ne kasdien gi geriam g.gif o iskart sumaltos pupeles irgi turbut kavos skony pagerina,oj nezinau,susisuko galva doh.gif



na, aš jau 6 metai kaip tokį 'rankinį' pieno plakimą naudoju. Iš viso su aparatu jau virš 5000 puodukų pagaminta smile.gif

bet jei būtų geresnis variantas, su normalia kapučino sistema - kapučino tikrai gerčiau dažniau . dabar gi dažniausiai geriu paprastą juodą kavą, ir dėl to kad ne taip gerai išsiplaka, ir dėl to kad pats procesas nepatinka.

Bet tema apie aparatus -----> čia smile.gif


QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 21, 23:20)
Dėl prekių grąžinimo. Grąžinti be priežasties pardavėjui galima per 14 dienų nuo prekės gavimo. Įlindau dar pasitikrinti.


taip, 'by default' yra 14d . O tas comtech dar nuo savęs prideda papildomai - jiems galima grąžinti net per 30 dienų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2014 11 22, 00:15)
o pas jus irgi ta puta taip plaka,kur pati laikot?ta prasme ner indo pienui?

Profesionalus aparatai kavinese irgi tokiu principu, viskas ok del to 4u.gif

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 22, 00:20)
Tarp jų nurodytas ir adresas Vilniuje

Taip, tikiu, kad net paprasciau su uzsieniu tam tikra prasme. Tik siaip tiek grazinimai i uzsieni, pakavimas saugus ir tt.. Papildomi susirasinejimai.. Aisku, uzsienis dazniausiai geranoriskesni, nei musu garantiniai. Na, visur savi pliusai ir savi minusai.
Atsakyti
Na dėl to rankinio kapučinatoriaus -6 metus turim Saeco ...Na pirmiausia pienas -tinka Dvaro ,liesesnis ar riebesnis nesvarbu,bet normali puta su juo geriausia .Aišku galit naudoti ir tuos metus galiojančius pienus ,o bet tačiau man šitas priimtinesnis .Tuomet to kapucinatoriaus kištukas turi būti pilnai ištrauktas .Ir trečia -panardinti kapučinatorių į pieną kokius 2 cm nuo paviršiaus (nereikia grusti iki dugno )-tada net ir sukti nereikia .Man gaunasi normaliai ,vyrui fantastiškai ,bet gal tik todėl ,kad dievinu JO darytą kavą ax.gif Pažiūrėkit youtube ir pabandykit -tikrai turi gautis 4u.gif
Mes išgeriam po1-2 puodelius per dieną(ilgiau aišku užtrunka procesas ,jei yra svečių ) -tai ką jus tą indą supašildytu pienu ir vėl į šaldytuvą ,kitą dieną vėl tą patį naudojat ?Darbe tikiu ,kai išgeria po kelis šimtus puodeliu ,na bet namuose -įsipylei į puodelį ,susiplakei ir viskas .O taip tai toj sistemoj nuo to pieno brrr net pagalvoti nenoriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anyte_uogyte: 22 lapkričio 2014 - 00:30
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 11 21, 23:27)
Na dėl to rankinio kapučinatoriaus -6  metus turim  Saeco ...Na pirmiausia pienas -tinka  Dvaro  ,liesesnis ar riebesnis nesvarbu,bet normali puta  su juo geriausia .Aišku galit naudoti ir tuos  metus galiojančius pienus ,o bet tačiau  man šitas priimtinesnis  .Tuomet to kapucinatoriaus kištukas turi būti pilnai ištrauktas .Ir trečia -panardinti kapučinatorių į pieną kokius 2 cm  nuo paviršiaus (nereikia grusti iki dugno )-tada net ir sukti nereikia .Man gaunasi normaliai ,vyrui fantastiškai ,bet gal tik todėl ,kad dievinu JO darytą kavą  ax.gif Pažiūrėkit youtube ir pabandykit -tikrai turi gautis  4u.gif
Mes išgeriam po1-2 puodelius per dieną(ilgiau aišku užtrunka procesas ,jei yra svečių ) -tai ką jus tą indą supašildytu pienu ir vėl  į šaldytuvą ,kitą dieną vėl tą patį naudojat ?Darbe tikiu ,kai išgeria po kelis šimtus puodeliu ,na bet namuose -įsipylei į puodelį  ,susiplakei ir viskas .O taip tai toj sistemoj nuo to pieno brrr net pagalvoti nenoriu

Tai vat mes irgi kalbam,kad kur paskui det ta likusy piena,apskritai indas jauciu plasmasinis po kiek laiko apsines,nu zodziu gal ir neblogas variantas tas su kistuku...
Atsakyti