Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

QUOTE(DijaDeima @ 2014 11 21, 23:00)
Aciu,nusipirkau jau,bet minimaliai apie ji info pasirinkau,skubejau,nes akcija kaip suprantu baiginejasi doh.gif gal V_ktorija atsilieps ir apsvies ar geras nors sis aparatas,nezinau ar galetis ar dziaugtis dabar del tokio pirkinio unsure.gif

Pas mane Delonghi, bet kitas modelis. Tiesiog kai ieškojau sau aparato žiūrėjau keliose parduotuvėse. O šiandien vienoje iš jų dienos akcijos pasiūlymą gavau
o šiaip palyginti aparatus galima oficialiame Delonghi puslapyje. Prie konkrečių aparatų užsidėkit varneles ir išmes palyginamąją lentelę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 21 lapkričio 2014 - 22:42
QUOTE(Murčikas @ 2014 11 21, 22:12)
paypalu apmokejau, kol kas lyg praejo


kaip idomiai - man paypalas nepraejo g.gif iskart parase kad lietuviska korta i UK adresa siust negalima unsure.gif Pirkau korta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 21:47)
Merginos, gal yra kokia tema, kur būtų aptarinėjamos De internetinės parduotuvės? Gal bendraminčiuose kokiuose ieškot  g.gif

Nepastebėjau tokios temos. Dėl vokiečių kalbos nėra šios parduotuvės labai populiarios.
Atsakyti
Sveikos mergaites,ar perkate is cia :
Www.kiabi.com
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2014 11 21, 22:15)
Aciu,bet kokia as kvaisa,pasirode,kad 3min.like akcijos,o ten dar 3val.net su vyru neaptarus papirkau doh.gif siaip buvom isirinke DeLongi 850,net nezinau dabar ar sis geresnis.


trumpai užmečiau akį - abu aparatai turi privalumų/trūkumų

Esminiai man pasirodę skirtumai:

tas, kurį nusipirkot -pliusas tas kad pats susimala pupeles, o tas 850 naudoja jau maltą kavą... Kas mano supratimu didelis trūkumas.

Tačiau kapučino gamybai 850 būtų žymiai patogesnis.

taigi, kas svarbiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 11 20, 21:44)
Esu pirkus ne kartą

ačiū, Eglynas9smile.gif pakuoja jie irgi tvarkingai? turiu omeny, kompaktiškai, kad PA tiktų rolleyes.gif

gal dar kas norėtų jungtis prie poundshop? nusižiūrėjau kelias kalėdines smulkmenas. jeigu susirinktų nemokamas siuntimas, paimčiau. Vilnius, PA, tobeornottobeorange_gmail.com (nurodykite niką, parduotuvės pavadinimą, banką)smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 21, 22:23)
Nepastebėjau tokios temos. Dėl vokiečių kalbos nėra šios parduotuvės labai populiarios.

Supratau, gaila...
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 21, 22:28)
trumpai užmečiau akį - abu aparatai turi privalumų/trūkumų

Esminiai man pasirodę skirtumai:

tas, kurį nusipirkot -pliusas tas kad pats susimala pupeles, o tas 850 naudoja jau maltą kavą... Kas mano supratimu didelis trūkumas.

Tačiau kapučino gamybai 850 būtų žymiai patogesnis.

taigi, kas svarbiau smile.gif


kam pirkti autimatinį aparatą jei paskui pačiam maltis pupeles mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 23:43)
Supratau, gaila...

va va, net ir visagalis googlas nepadeda doh.gif reiktu kazkaip kad kazkas visapusisku vertimu uzsiimtu, o tada pirktume pirktume... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, vis dar renku tesco drabuzius

taip pat labai prireike 99pland.com gal kas nori jungtis?

Vilnius
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 21, 21:28)
trumpai užmečiau akį - abu aparatai turi privalumų/trūkumų

Esminiai man pasirodę skirtumai:

tas, kurį nusipirkot -pliusas tas kad pats susimala pupeles, o tas 850 naudoja jau maltą kavą... Kas mano supratimu didelis trūkumas.

Tačiau kapučino gamybai 850 būtų žymiai patogesnis.

taigi, kas svarbiau smile.gif

kapucino man buvo svarbu labai unsure.gif nerandu temos apie kavos aparatus,gal kas imestu,nes cia jau tema tersiu ax.gif kazkaip kesitai cia su tuo pienu man pasirode,turiu pati laikyti,ten 850 atskiras indas yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2014 11 21, 22:56)
kapucino man buvo svarbu labai unsure.gif nerandu temos apie kavos aparatus,gal kas imestu,nes cia jau tema tersiu ax.gif kazkaip kesitai cia su tuo pienu man pasirode,turiu pati laikyti,ten 850 atskiras indas yra g.gif


taip, tas kur dabar nusipirkot -ten labai primityvi ta sistema (pas mane ji Saeco aparate yra, daugiau nepirkčiau su tokia) - pripili pieno į puoduką, pakiši po tuo kapučino vamzdeliu, iš jo eina karštas garas, kraniuko galą merki į pieną ir su ranka makaluoji puodelį, garas kaitina pieną ir taip jis ale plakasi. Kartais gaunasi, kartais ne. na, tokia biškį makalionė. unsure.gif ...


jei jums svarbu kapučino - ne pats geriausias variantas 4u.gif . gal dar atšaukti užsakymą galima? Pažiūrėsiu tam puslapy, aš šiek tiek vokiškai moku smile.gif

(aha, sorry merginos už off-topic, bet gal kurios dar kaip tik renkasi sau aparatus ir atkreips dėmesį) .

Atsakyti