Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

QUOTE(Jinafire @ 2014 11 21, 18:20)
As pernai maximoj pirkau juos. Didele viena lazdele ar 1.49 lt buvo. Prisipirkau gerokai pries kaledas. Ten tik uzvestavo ir dingdavo jos. Bet siemet nematau, be to, uz tokia kaina siemet ir nebesitikiu. Viskas zymiai pabrango. O reikia nemazai. Eglute puosim  biggrin.gif


Vilniaus maximose tu lazdeliu tikrai bent keliose maciau, viena is ju tikrai nedidele. Tik lazdeles su zalia spalva, ne raudona (bent as tokiu maciau), kainos neziurejau.
Atsakyti
Gal kas iš kauniškių priimtų į SPORTSDIRECT su mini krepšeliu ?
Atsakyti
na, kad ramiai miegociau, susikroviau savo tris turtus i masina ir isvaziavau saldainiu ieskot.Taip, maxej vakar dar nebuvo, siandiena yra! storos dideles lazdeles pernykscia kaina- 1,49 ct thumbup.gif nupirkau. dar i vietine tokia parduotuvele uzlekiau, gavu informacijos i az. Ten mazyciu, greiciausiai tokiu, kaip uz paunda tik spalvotu po 50 ct uzpirkau. Mano eglute jau nebus tuscia biggrin.gif Dekoju visoms, kas isrutuliojo sia tema, jauciuos pilnai patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 11 21, 19:59)
na, kad ramiai miegociau, susikroviau savo tris turtus i masina ir isvaziavau saldainiu ieskot.Taip, maxej vakar dar nebuvo, siandiena yra! storos dideles lazdeles pernykscia kaina- 1,49 ct  thumbup.gif  nupirkau. dar i vietine tokia parduotuvele uzlekiau, gavu informacijos i az. Ten mazyciu, greiciausiai tokiu, kaip uz paunda tik spalvotu po 50 ct uzpirkau. Mano eglute jau nebus tuscia  biggrin.gif  Dekoju visoms, kas isrutuliojo sia tema, jauciuos pilnai patenkinta  drinks_cheers.gif

O maxej tik po 1,5 g.gif o po 0,5 kur pirkote blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 11 21, 19:59)
na, kad ramiai miegociau, susikroviau savo tris turtus i masina ir isvaziavau saldainiu ieskot.Taip, maxej vakar dar nebuvo, siandiena yra! storos dideles lazdeles pernykscia kaina- 1,49 ct  thumbup.gif  nupirkau. dar i vietine tokia parduotuvele uzlekiau, gavu informacijos i az. Ten mazyciu, greiciausiai tokiu, kaip uz paunda tik spalvotu po 50 ct uzpirkau. Mano eglute jau nebus tuscia  biggrin.gif  Dekoju visoms, kas isrutuliojo sia tema, jauciuos pilnai patenkinta  drinks_cheers.gif

tai vaziuosiu ir aš makses šturmuot biggrin.gif tik jau rytoj smile.gif kažin bus mūsų mieste ax.gif aciu uz info
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanet: 21 lapkričio 2014 - 20:02
QUOTE(sanet @ 2014 11 21, 21:01)
tai vaziuosiu ir aš makses šturmuot  biggrin.gif tik jau rytoj  smile.gif kažin bus mūsų mieste  ax.gif  aciu uz info


As mazam miestely gyvenu. Ir yra drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(D'esire @ 2014 11 21, 21:01)
O maxej tik po 1,5 g.gif  o po 0,5 kur pirkote blush2.gif


Vietine krautuvele, tokia, senovine. Bet siaip dar pries pora metu irgi i vietines reiksmes krautuvele buvo tokiu mazu uzveze po 50 ct. Tai zinau, kad is kazkokiu baziu savininkai prekes ima. Didmiesciuose dar ten prakosciau gerai, tai dar ir pigiau gal gautumet.
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 11 21, 21:06)
As mazam miestely gyvenu. Ir yra  drinks_cheers.gif



Pas mus ma=as miestukas tai irgi yra manjos tokios fainos thumbup.gif Til bėda jomis eglutės nei pro kur nepapuošiu,nes greit nelieka jų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 11 21, 21:09)
Pas mus ma=as miestukas tai irgi yra manjos tokios fainos thumbup.gif Til bėda jomis eglutės nei pro kur nepapuošiu,nes greit nelieka jų doh.gif  lotuliukas.gif


Tas tai taip. Bet jei labai daug pridedi, tai siek tiek vis tiek lieka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 11 21, 20:11)
Jei kas Vilniuj pirktų iš poundshop prisijungčiau su Kalėdinėm gėrybėm.


As ir prisijungciau su nedideliu krepsiuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 11 21, 19:30)
As Vilniuje norejau parinkti poundshopa, bet vis tingejau, na bet galim parinkti iki nemokamo. Rasykite i murcikas@gmail.com  4u.gif



kol laukiau laisku, jau ir dasikroviau pati blush2.gif


Bet is sito niekaip nesusikraunu, gal kas ras sau 4u.gif

http://www.99pland.com/

butinai det I krepseli ir tikrint ar neisparduota
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 21 lapkričio 2014 - 20:31
Mergaites, o per kiek laiko ateina is fragrancedirekt siuntinukai?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 11 21, 21:19)
kol laukiau laisku, jau ir dasikroviau pati  blush2.gif
Bet is sito niekaip nesusikraunu, gal kas ras sau  4u.gif

http://www.99pland.com/


Murcikai, tukio temoj Lina buvo imetus nuoroda su frozen prekem (is tu po svara), buvau radus pakavimo popieriu frozen, gal netycia uzmatei kur? 4u.gif niekaip neatseku tos zinutes, atrodo visa tema perverciau ir tose po svara nerandu, gal ispirko jau doh.gif nu pagalvojau, kad reikia man to popieriaus labai biggrin.gif
Atsakyti