Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

Sveikos, bandysiu pirmą kartą pirkti iš Mytoys, patarkit ar galima atsiskaityt paprasta kortele (SEB Master pas mane) ar Virtuon? Gal kas nori prisijungti, geriau is Siauliu ar netoliese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 11 21, 11:16)
Roka, gal rinksit?

Kolkas renku informaciją ir skaičiuoju 4u.gif
Atsakyti
Pirksiu mytoys.de gal yra norinciu pasidalinti siuntima 3,95 4u.gif
Alytus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2014 11 21, 07:41)
Galiu i el pasta atsiusti pakvietima ( man 10 eur bonus bus)
Naudojuosi jau senokai, jokiu mokesciu, tai vokieciu amazono padalinys, kainos tikrai labai geros, kasdiena naujos nuolaidos ir tt, startuoja musu laiku 8 ryto. Savaitgali pvz buvo Crocsai zieminiai po 17 eur, Mexx superine pukine striuke pirkau uz nepilnus 300 lt irr tt, daznai ten perku.
O garantijos kaip ir visur, gal net ir labiau, nes siunciau striuke grazinimui ir sekimo nuorodoje ilgai buvo pakibes siuntinys Vokietijoje, galiausiai pazymejo, kad tipo pristatytas pries menesi, kadangi pinigeliu saskaitoje nemaciau, parasiau jiems ir pinigus grazino, nors uzgarantavo, kad siuntinys ju nepasieke, kuo pilnai tikiu. Jokiu mokesciu nera, tiesiog atskiras nuolaidu prisiregistravusems puslapis.




o man pakvietima galima? ax.gif asta.cepule@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 11:29)
Kolkas renku informaciją ir skaičiuoju 4u.gif

4u.gif mes su viena ar dviem tikriausiai prisidetume , parasykit i az jei isiaiskinsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 12:29)
Kolkas renku informaciją ir skaičiuoju 4u.gif


Norėčiau įsiprašyti į kompaniją, jeigu kartais nuspręstumėte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 11 21, 09:29)
Pirksiu  mytoys.de gal yra norinciu pasidalinti siuntima 3,95  4u.gif
Alytus  4u.gif



eisiu ieskot Lego kazkokio ir leles dideles 86cm-1m , tik nzn ar tokiu ten buna
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 21, 09:29)
Labas rytas,
žinau, kad tai ne greito apsisprendimo pirkinys, bet šiandien pas vokiečius viename prekybos centre dienos prekė kavos aparatas Delonghi 21.117 SB plius kavos pakelis
Kaina 299 eur, plius siuntimas 17,99 eur į Lietuvą. (apie 1097 litus)
http://www.comtech.d...-Silber/Schwarz
pas mus kaina apie 1600-1800 litų
user posted image

Jetau kaip nooooriu wub.gif gal pasidaryt kalėdinę dovaną bigsmile.gif

Viktorija, ar pirkot savo aparatą irgi iš šios pardės? kaip jie atsiunčia? ar gerai ten apsaugota nuo apdaužymų? g.gif
Atsakyti
Siandien Siaures miestelio Norfoje maciau si traukinuka: 85 lt-40% = 51 lt.
user posted image
Pati ieskau deziu Lego susideti (anksciau irgi pirkau Norfoje su 40% nuolaida), bet nebuvo. Jeigu pamatysite kurioj nors Vilniaus Norfoje - suktelkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 10:52)
Pasidomėjau dėl virtuvėlių parvežimo. Jei samdyti vežėjus, vieno padėklo parvežimas kainuotų apie 100eu. Dėžių tūris labai didelis, ant padėklo telpa tik 4-5 virtuvėlės, tad vienos virtuvėlės parvežimas apie 20eu.


O niekam neteko naudotis www.pirkvokietijoje.lt? Kiek suprantu jie pristato i namus, nzn kiek svertu sita virtuvele, bet pagal ju lentele gaunasi 2-5 Kg 49lt, 5-10kg 61lt
siaip idumu butu isgirsti atsiliepimus apie siuos tarpininkus 4u.gif
Pamaciau kad paslauga laikinai neteikiama verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 21 lapkričio 2014 - 12:08
QUOTE(saulutecool @ 2014 11 21, 13:02)
O niekam neteko naudotis www.pirkvokietijoje.lt? Kiek suprantu jie pristato i namus, nzn kiek svertu sita virtuvele, bet pagal ju lentele gaunasi 2-5 Kg 49lt, 5-10kg 61lt
siaip idumu butu isgirsti atsiliepimus apie siuos tarpininkus  4u.gif

o tai pirmame puslapyje parašyta, kad paslauga neteikiama, tai aš suprantu, kad ši įmonė nedirba
Papildyta:
QUOTE(*Camelia* @ 2014 11 21, 12:53)
Jetau kaip nooooriu  wub.gif gal pasidaryt kalėdinę dovaną  bigsmile.gif

Viktorija, ar pirkot savo aparatą irgi iš šios pardės? kaip jie atsiunčia? ar gerai ten apsaugota nuo apdaužymų? g.gif

pirkau iš kitos parduouvės http://www.best-in-e...466-MB-c462.htm, beje ten 50 eurų dar atpigino ir mano aparatą. viskas atkeliavo gerai. daugiau viskas kavos aparatų temoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 12:29)
Kolkas renku informaciją ir skaičiuoju 4u.gif

aš irgi prisijunčiau smile.gif 4u.gif
Atsakyti