Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

Pasidomėjau dėl virtuvėlių parvežimo. Jei samdyti vežėjus, vieno padėklo parvežimas kainuotų apie 100eu. Dėžių tūris labai didelis, ant padėklo telpa tik 4-5 virtuvėlės, tad vienos virtuvėlės parvežimas apie 20eu.
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 11 21, 10:23)
kokio dydzio reikia? turiu tris poras atlikusiu, cia kur kooperavomes ir ne tuos dydzius parveze  doh.gif

as ieskau 32-33 turbut toks eina dydis. bet tokiu ruzavu su juoda ir raistukais. dar mazas sniego senis ant sono yra toks visai maziukas.
konkreciau kazkuri mama buvo imetusi LT parduotuve kuri prekiauja ir demar. man bais kaina ten tiko. ir ziurejau ziurejau ir pamirsau kokia parduotuve ten sad.gif gal kas atgamins... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 10:26)
Jau išsiaiškinau  4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrka: 21 lapkričio 2014 - 11:00
o tokia virtuvėlė 7-metei jau nebeįdomi turbūt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindens @ 2014 11 21, 10:04)
Labas rytas,
Negaliu nurimti- kokia kainytė Tefal Studio XL Küche
O bet tačiau kaip parsigabenti iš Vokietijos, kai nesiunčia??  doh.gif verysad.gif

blush2.gif o tai kaip kitas siuncia prekes tai sios neatsiustu? reik kitokiu budu siust? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 11 21, 11:59)
o tokia virtuvėlė 7-metei jau nebeįdomi turbūt?  g.gif


Sveiki,
mano beveik 7 tai jau seniai, keli metai nežaidžia smile.gif
O va mažasis 1,3 labai mėgsta ją, garsai ten įvairūs, čirška, kepa biggrin.gif
Be abejo, priklauso ir nuo vaiko 4u.gif

Aš vis laukiu nuolaidos šiem žaislam, bet nesulaukiu verysad.gif
http://www.mytoys.de...p;suggBox=false
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 21 lapkričio 2014 - 11:14
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 11:52)
Pasidomėjau dėl virtuvėlių parvežimo. Jei samdyti vežėjus, vieno padėklo parvežimas kainuotų apie 100eu. Dėžių tūris labai didelis, ant padėklo telpa tik 4-5 virtuvėlės, tad vienos virtuvėlės parvežimas apie 20eu.


Atrodytų daugoka, bet kai pasižiūrėjau šios virtuvėlės kainą LT- pvz.čia doh.gif
tai kaina vis tiek superinė
Papildyta:
QUOTE(ovilija @ 2014 11 21, 12:07)
blush2.gif  o tai kaip kitas siuncia prekes tai sios neatsiustu? reik kitokiu budu siust?  blush2.gif


prie šitos virtuvėlės rašo, kad pristatymas tik Vokietijoje
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 21, 10:52)
Pasidomėjau dėl virtuvėlių parvežimo. Jei samdyti vežėjus, vieno padėklo parvežimas kainuotų apie 100eu. Dėžių tūris labai didelis, ant padėklo telpa tik 4-5 virtuvėlės, tad vienos virtuvėlės parvežimas apie 20eu.

Roka, gal rinksit?
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2014 11 21, 11:58)
as ieskau 32-33 turbut toks eina dydis. bet tokiu ruzavu su juoda ir raistukais. dar mazas sniego senis ant sono yra toks visai maziukas.
konkreciau kazkuri mama buvo imetusi LT parduotuve kuri prekiauja ir demar. man bais kaina ten tiko. ir ziurejau ziurejau ir pamirsau kokia parduotuve ten sad.gif gal kas atgamins... 4u.gif  4u.gif  4u.gif

tokio dydzio tik Mamut turiu su isimama vilna,bet melynus-labai jie lengvuciai thumbup.gif tik gaila ne ta dydi parveze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2014 11 21, 12:07)


Aš vis laukiu nuolaidos šiem žaislam, bet nesulaukiu verysad.gif
http://www.mytoys.de...p;suggBox=false

Ieskokit amazon , manau greiciau sulauksit 4u.gif ten jiem buna nuolaideliu 4u.gif
Atsakyti
Kadangi sulaukiau klausimu i AZ, jei kas noretu dar registruotis Amazon Buy VIP, galite pasinaudoti sia nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kaip pakeist paypale kad skaičiuotų banko kursų?

Atsiskaitant žinau, bet man reikia tiesiog įėjus į paypalą pasikeist.

Kažkas kažkada buvo surašęs, bet neberandu
Atsakyti