Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *235 tema

QUOTE(keistuole @ 2014 11 20, 15:54)
o kaip ten viskas veikia?
niekad nesidomėjau tokiu dalyku  blush2.gif

aš neseniai užsiregistravau, ir aišku dažnai pamirštu, kad pirmiau reikia eiti į topcashback puslapį, per juos susirandi parduotuvę iš kurios pirksi, tada jie nukreipia į tą parduotuvę ir belieka susimokėt (aš visad būnu jau susikrovus krepšį savo accounte, todėl aš tik susimoku ir viskas)..tuomet po kelių valandų savo accounte matai kiek kapeikų gavai už apsipirkimą smile.gif

bet būtina ateiti į parduotuvę per topcashback puslapį!
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2014 11 20, 16:45)
Karina123, buna kinieciai neregistruotu siuncia ir numeriuka bloga paraso, gal cia tas atvejis ?  g.gif
per cia ziurejot? http://myparcels.ru/  Man sis puslapis visus siuntinius rodo, kad ir koks ten numeris butu

ačiu išgelbėjot per čia rodo, Niderlandose siuntinukas mano
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 11 20, 16:15)
aš neseniai užsiregistravau, ir aišku dažnai pamirštu, kad pirmiau reikia eiti į topcashback puslapį, per juos susirandi parduotuvę iš kurios pirksi, tada jie nukreipia į tą parduotuvę ir belieka susimokėt (aš visad būnu jau susikrovus krepšį savo accounte, todėl aš tik susimoku ir viskas)..tuomet po kelių valandų savo accounte matai kiek kapeikų gavai už apsipirkimą smile.gif

bet būtina ateiti į parduotuvę per topcashback puslapį!


O realiai cashbacka esi panaudojus?
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 11 20, 16:26)
O realiai cashbacka esi panaudojus?

taip, išgryninau ir gavau į paypalą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 11 20, 14:30)
Danske - Mastercard
Pirkta 11-17, nurašyta 11-19
Atsiskaitymas už prekes ir/ar paslaugas
Amazon *Mktplce EU-UK / AMAZON.CO.UK / LUX 2014.11.17; valiutos keitimo santykis GBP/LTL 4.3701

Juoda orchidėja, čia tokiu kursu už lėlytę nuskaičiavo  mirksiukas.gif

liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 20, 15:58)
Na ką, su pirmosiomis snaigėmis  bigsmile.gif Vilniuje snyguriuoja  000054.gif


Kaune jau vakar taip gražiai didelėm snaigėm pasnigo bigsmile.gif Aš kaip tik buvau nuvažiavus vaiko iš mokyklos pasiimt, tai visos palangės buvo vaikų nusėstos, kaip į stebuklą žiūrėjo wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 20, 14:27)
maximoj ir maciau, tik del brando nesu 100 proc. tikra unsure.gif


g.gif
Papildyta:
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 11 20, 15:03)
taip ir sakiau, praktiškai 100 be siuntimo lotuliukas.gif 105 juk praktiškai 100 smile.gif

man atrodo, ir Norfoje mačiau, net tik Maximoje, bet ten lygtai ne trunkiai, o kokie analogai g.gif nors kai neaktualu, tai nežiūrėjau atidžiai rolleyes.gif



drinks_cheers.gif analogus as irgi sutikau rankiniu parduotuveje ax.gif tik kokybe tai pasirode man ju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 11 20, 11:54)
taip  mirksiukas.gif

Lego kaladėlės gera kaina  mirksiukas.gif
http://www.johnlewis...pink/p231300081

Kas čia per parduotuvė - ar galima pirkti LT kortelėm, pirmam psl neradau informacijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2014 11 20, 14:49)
Akropolio maximoj tikrai ju buna ,Trunki tikrai -kai lagaminam akcija  juos parduoda po 109 -110 -nes uzdeda geltona kaina ir papildoma nuolaida negalioja  smile.gif) Jie  buvo ir Norfoj (negalejau patiketi ,bet pries metus tikrai maciau po 89 )dabar neberikia tai neziuriu . lotuliukas.gif Maximoj jie kartias buna prie zaislu sudeti  ir dar kiek uzkisti .Kai buvo vasariniu prekiu ispardavimas prie lauko tu plastmasiu nameliu buvo prideta  blush2.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif nu negaliu ir as patiketi thumbup.gif tai dabar galvoju ar verta siustis g.gif tik kazin kada juos ten galima rasti g.gif taip ir vaikas gali uzaugti biggrin.gif
Atsakyti
SOS SOS, kažkas visai nesenai buvot įkėlusi nuorodą su stalo įrankiais. Nereikėjo, neįsidėmėjau, o dabar prireikė. Gal galėtumėt pakartot nuorodą? 4u.gif
QUOTE(me2za @ 2014 11 20, 17:12)
visos palangės buvo vaikų nusėstos, kaip į stebuklą žiūrėjo wub.gif  biggrin.gif

wub.gif
Atsakyti
Sakykit, ar yra buvę, kad iš feelunique.com negavot prekių? blush2.gif
ir ką daryt tada, juk neregistruotu siunčia g.gif
jau 4-a savaitė eina ir jokio pranešimo verysad.gif du kartus pašte ieškojo ir nieko verysad.gif
bėda dar, kad ne sau pirkau, o paprašyta... g.gif
Ačiū, kas pagelbės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 20, 18:52)
SOS SOS, kažkas visai nesenai buvot įkėlusi nuorodą su stalo įrankiais. Nereikėjo, neįsidėmėjau, o dabar prireikė. Gal galėtumėt pakartot nuorodą?  4u.gif

wub.gif

Turbūt aš buvau įdėjusi, bet ten buvo amazon.de dienos prekė, dabar kaina kita
šiaip stalo įrankiai čia:
http://www.amazon.de...pf_rd_i=3310821
Atsakyti