Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 52

QUOTE(Deganti @ 2015 01 08, 11:29)
Limfomas labai gerai gydo chemija ir švytinimas, jokių antpilų kol gausit chemiją. Aš po Hodzkino limfomos gydymo jau skaičiuoju dvyliktus metus remisijos  4u.gif

Pas Ruolia neverta su limfoma eit, tuoj paieškosiu ką jis siūlo tokiems kaip mes, aš nėjau draugė varė, rezultate aš jai jau viską buvau tą patį susakius  biggrin.gif

Pirmiausia gydymas, o paskui jau žolytės  bigsmile.gif

Kokią limfomą nustatė?

Straipsnis http://www.iveikliga...c...9&Itemid=39, visą tą patį ir surašo, dar kažkokius papildus pasiūlo pas kolegę jo, nes matai jis limfomų nelabai gydo  mirksiukas.gif


Papildyta:
Labai labai dziaugiuosi del taves smile.gif
Kokia kutines chirurgas nenustate 12 pyrmas vizitas pas hemotologus....cia man ar psihologinis prisigalvojimas ar istikto pradejo paskaudeti po viena pazastim vat uztai ir mastyti apie zolytes pradejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaa36 @ 2015 01 08, 13:10)
Papildyta:
Labai  labai dziaugiuosi del taves  smile.gif
Kokia kutines chirurgas nenustate 12 pyrmas vizitas pas hemotologus....cia man ar psihologinis prisigalvojimas ar istikto pradejo paskaudeti po viena pazastim vat uztai ir mastyti apie zolytes pradejau 4u.gif


O tai histologinį padarė? Tai ir hematologas be histologinio nepasakys kokia? Limfoma nustatota tik ištyrus paimtą limfmazgį, jokių kitokių būdų nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2015 01 07, 22:05)
Renaciuke, neparodykit tėčiui, kad jums sunku. Jam dar sunkiau. Mane kaip sergančią giliai nervina, kad negana kad man sunku, bet dar ir artimuosius kai kuriuos turiu drąsint, mano tėtis tikra 'drama queen' doh.gif viskas jam per lėtai vyksta, gydymai ne tokie, kodėl netiria to ar ano, vajezau da vajezau  biggrin.gif  Bet myliu jį vistiek labai labai.



Ačiū, čia labai geras patarimas. Mano draugė, sužinojusi kad turi krūties vėžį irgi tą patį sakė, ir dar taip įdomiai pastebėjo - sako, ateina pas mane artimieji, draugai, ir ima iš karto guostis kaip jiems sunku. Bėdas iš karto savo pasakoti. Tai dar ir juos guosti pasirodo reikia.
Aš galvoju, gal čia žmogiškas faktorius, gal taip savotiškai paguosti norime, juk ir man pirma mintis buvo - pasipasakoti, kas pas mane negerai, lyg ir lietuviška paguoda apie degantį kaimyno namą smile.gif Mano tėtė man apie save papasakojo. o aš jam - tėte, bet žinai - o pas mus irgi bajeris- bute vamzdžiai sprogo smile.gif doh.gif
Faktas tik tas, kad nemokame tokios žinios priimti, nemokame ir su sregančiais benrdauti.
Todėl pas jus ir užsukau. Mokytis, suprasti ir priimti. Ir kartais išsiverkti, išsirėkti. Nes neketinu nei tėtės dienas temdyti, nei kaltinti gyvenimą ar daktarus. Ir žinau, kad ne visada pavyks.
o dabar eisiu skaityti, gal apie mitybą esate ką nors kalbėjusios. O gal yra kokia visai skaitoma knyga ta tema? Mano tėtė skaitytojas, gal jam galiu ką parekomenduoti. Paskaitysiu, merginos.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2015 01 08, 13:17)
O tai histologinį padarė? Tai ir hematologas be histologinio nepasakys kokia? Limfoma nustatota tik ištyrus paimtą limfmazgį, jokių kitokių būdų nėra  4u.gif



Tiesa pasakius as nieko apie tyrimus kolkas nesupramtu
blush2.gif
Operavo guziuka kuris atsirado virs raktikaulio pries tai su jodu sviete kaip tai vadinas nezimau,paskambinau gyditojams po savaites ir pasake jog limfoma ir kad pas hemotologus uzregistuota esu
Atsakyti
Parvažiavau, bet tai kokia vėpla doh.gif kelinta stadija tai ir nežinau doh.gif Pašnekėjom apie tyrimą, geriausias iš blogųjų, kad 100% pasiduodantis hormonamiam. Linfmazgiai švarūs. 16d. bus komisija gyd. paskirti. Taigi bus švytinimas, hormonai, o kaip su chemija neaišku, tikiuosi jos neskirs.
Kurios gėrėt hormonus ar visos priaugot svorio, suprantu kad tai smulkmena palyginus su liga blush2.gif
Atsakyti
Labai reikia pagalbos... Kam teko susidurti su žarnyno vėžiu (konkrečiai riestinės žarnos). Galbūt kas nors gali parekomenduoti gydytoją Vilniuje ir turi jo kontaktus, kad būtų galima tiesiogiai susisiekti.
Būtina skubi operacija, o registracija galima tik balandžiui.
Būsiu labai dėkinga, kas galės pagelbėti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperMeska: 09 sausio 2015 - 09:01
Mergaitės, kai kurios vieną iš požymių vis apibūdinat pilvo pūtimą. Kolegė pasiguodė, akd tiek "bezda", kad net nebegali suvaldyti. Aš aišku persigandau, bet ir pasimečiau. Ar jūs pilvo pūtimą turite galvoje, kaip "bezdėjimą" ar išoriškai, tiesiog išpūstą, storą pilvą?
Atsakyti
Man kai pūčia tai ir būna toks išpūstas, kaip balionas, kietas, skausmingas, viskas ten burzgia viduje, gargalioja. Dujos kaupiasi, bet "pašalinti" sunku. Nežinau kaip aiškiau paaiškinti.

Kažkas klasė kur aš gydausi, Kauno onkologijos ligoninėje.



Atsakyti
Mergaitės, gal kuriai teko leistis filgrastim? Jis po oda švirkščiamas? Kaip jo veiksmingumas?
Mama buvo šiandien pas daktarę, praėjus 1,5sav. laiko po pirmos chemijos, atliko kraujo tyr. ir sakė, kad prastas, todėl paskyrė 5d. leisti filgrastim. Važiuosiu šiandien leisti.
Atsakyti
Wilow tikriausiai ligoninėje g.gif Ida gal naujienų turite, kaip kitų reikalai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2015 01 09, 18:12)
Wilow tikriausiai ligoninėje  g.gif  Ida gal naujienų turite, kaip kitų reikalai  g.gif

nieko pas mus blink.gif .pirmadieni patys vaziuosim..
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2015 01 09, 12:45)
Mergaitės, kai kurios vieną iš požymių vis apibūdinat pilvo pūtimą. Kolegė pasiguodė, akd tiek "bezda", kad net nebegali suvaldyti. Aš aišku persigandau, bet  ir pasimečiau. Ar jūs pilvo pūtimą turite galvoje, kaip "bezdėjimą" ar  išoriškai, tiesiog išpūstą, storą pilvą?

Man buna visaip, kartais tik pucia, kartais gurguliuoja ir dujos eina ir dar su kokiu kvapeliu, atsiprasau kam nemalonu skaityt. Bet cia ne požymis ligos, čia pasekmė gydymo: operacijos, spinduliavimo
Atsakyti