Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(nefifi @ 2015 01 29, 21:27)
Galiu papasakoti... nors manęs nepykino, kaip daugumos, apskritai, iš išvardintų šalutinių poveikių mažai ką jaučiau, bet net nenoriu prisiminti tų kelių mėnesių. Visų pirma, pradėjo tragiškai kietėti viduriai - po 4-5 dienas. Į wc - tik vaistų ir klizmų pagalba. Važiuoji į ligoninę nuo pilvo skausmų, o realiai  - tai žarnų užsikimšimas. Ko pasekoj taip užterštas organizmas pradėjo eit į išorę - pradėjo mesti spuogus -  apatinio žandikaulio srityje- po 20 giluminių ant kiekvieno. O aš žmogus apskritai be spuogų. Nekalbu apie tai, kad kojas baisiai išvagojo celiulitas, kurio anksčiau plika akim nesimatė. Mitybos nekeičiau, sportuoju daug metų. Na, man, kaip moteriai, tie 3 mėn. padarė didelę žalą išvaizdai. Tokia mano asmeninė patirtis. O gėriau tik po 0,5 tabletės (kaip vėliau paaiškėjo, man vaistų išvis nereikėjo, nes po kiek laiko  kiek besidariau tyrimus, PRL 300-400).

blink.gif vargsele verysad.gif o tai tau paskyre gerti situos vaistus tik po vieno kraujo tyrimo?
as vis tikiuosi, kad antras mano tyrimas pirmadieni parodys gerus rezultatus ir nereikes gerti...
Kaip raso, PRL yra streso hormonas, o as kaip tycia ta ryta biski stresavau nes ilgai laukiau eileje ir velavau i darba. Beto kazkaip slaugytoja skaudziai idure.. tai gal nuo sito ir padidejo PRL biggrin.gif
uzsienio forumose raso, kad PRL tyrima reikia atlikti 2-3 val. po miego. O as ejau 30 min. nuo atsikelimo(lb greitai ruosiuosi i darba biggrin.gif )
si karta laikysiuosi visu instrukciju ax.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(siaures meskute @ 2015 01 29, 22:48)
Pykinimas pagrindinis salutinis poveikis... taip tai ne vitaminai ... bet kaip gydytoja ir sake tenka rinktisnori nenori ...as pati geriu 4 metus si vaista. pradzioje buvo savijauta tragiska , bet dabar jau matyt yprato organizmas....

o kiek tavo PRL virsija norma?
4 metai isties ne mazai.. kokia doze paskyre tau gerti?
Atsakyti
QUOTE(Melynoji_Adrija @ 2015 01 30, 12:25)
blink.gif vargsele  verysad.gif o tai tau paskyre gerti situos vaistus tik po vieno kraujo tyrimo?
as vis tikiuosi, kad antras mano tyrimas pirmadieni parodys gerus rezultatus ir nereikes gerti...
Kaip raso, PRL yra streso hormonas, o as kaip tycia ta ryta biski stresavau nes ilgai laukiau eileje ir velavau i darba. Beto kazkaip slaugytoja skaudziai idure.. tai gal nuo sito ir padidejo PRL  biggrin.gif
uzsienio forumose raso, kad PRL tyrima reikia atlikti 2-3 val. po miego. O as ejau 30 min. nuo atsikelimo(lb greitai ruosiuosi i darba  biggrin.gif )
si karta laikysiuosi visu instrukciju  ax.gif  bigsmile.gif
Papildyta:

o kiek tavo PRL virsija norma?
4 metai isties ne mazai.. kokia doze paskyre tau gerti?




Pirmas tyrimas tada parodė 800... Tada pradėjau gerti po visą nukrito iki 50, nutraukem - sukilo virš 800. po pusę geriau 600... Žodžių daug bandymų buvo ir kiekvieną cikla vis tikrinau. Dabar virš 3 metų geriu po tabletę ir tik nakciai. Nes ryte išgėrus ir dabar svaigsta galva, pykina... Dariausi MRT nieko nerado. Tyrimus dabar kartoju kas tris mėn tai buna 180-300. endokrinologe sutvarkė išrašą ir bromokriptinas kompensuojamas 80%.
Sakė gerti teks kol pastosiu. Ir pastojus iškart nutraukti negalėsiu.
Atsakyti
As geriu jau 9 menesius Bromocriptina. Siuo metu 4 tabletes per diena. Bet nevisas iskarto, o po 1× 4 kartus. Jokio salutinio poveikio nejauciu, tik kad tas prl visai nekrenta verysad.gif
O viduriai uzkieteja pas mane visa gyvenima..
Atsakyti
Siaubas, baisu pagalvoti apie 4 tabletes.... aš geriu po 0,5. Jau nebepykina, bet krinta spaudimas, dėl to sakė gerti vakarais prieš miegą.
Nuo.... hm... vidurių biggrin.gif labai padėjo papildai Cascara Sagrada.
Atsakyti
sveikos 4u.gif

mano PRL prieš kelis metus buvo smarkiai padidėjęs.. tai užteko pusmečio susitvarkyti ir dabar jau visad norma. taip pat gėriau bromkriptiną, bet pradėjome nuo ketvirčio tabletės ir po truputį didinome dozę, kad nebūtų šoko organizmui, tai jaučiausi pakankamai gerai.

o norėjau paklaust dėl PRG. dariausi tyrimą 7DPO buvo 42 (norma 5,6-82) - kaip ir pakankamas, bet jau kelintas ciklas mm ateina 11DPO, tai reiškia per trumpa II fazė? gal tikrai reikia papildomai progesterono? bet kaip tai išsiaiškinti, kad be reikalo negerti tos chemijos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiolienė: 01 vasario 2015 - 10:37
Sveikutės 4u.gif

Ar bus informatyvus PRL tyrimas, jei jį darysiu 10 CD? g.gif

Paskutinę cd dariausi, tai buvo 480 mIU/l (norma 102-496), paskyrė vaistus gerti, todėl noriu pakartoti tyrimą ir tik tada pradėti vaistus gerti.
Atsakyti
QUOTE(simeja @ 2015 02 01, 11:48)
Sveikutės  4u.gif

Ar bus informatyvus PRL tyrimas, jei jį darysiu 10 CD?  g.gif

Paskutinę cd dariausi, tai buvo 480 mIU/l (norma 102-496), paskyrė vaistus gerti, todėl noriu pakartoti tyrimą ir tik tada pradėti vaistus gerti.

PRL nesvarbu kuri ciklo diena..tad drąsiai gali darytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2015 02 01, 13:03)
PRL nesvarbu kuri ciklo diena..tad drąsiai gali darytis 4u.gif


Ačiū labai 4u.gif , rytoj lėksiu pasidaryti ir bus aiškiau ar gerti vaistus, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(simeja @ 2015 02 01, 12:20)
Ačiū labai  4u.gif , rytoj lėksiu pasidaryti ir bus aiškiau ar gerti vaistus, ar ne.

Nesuprantu gydytojų,kurie skiria vaistus pagal vieną kartą padarytą tyrimą.. pas MB irgi PRL pakilusį rodė-iškart vaistus skyrė,o po savaitės pakartojom-norma! Tai kam tą chemiją į save kišti? doh.gif. bent du kartus reik kartot ir tuomet galima galvot apie vaistus..
Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2015 02 01, 13:41)
Nesuprantu gydytojų,kurie skiria vaistus pagal vieną kartą padarytą tyrimą.. pas MB irgi PRL pakilusį rodė-iškart vaistus skyrė,o po savaitės pakartojom-norma! Tai kam tą chemiją į save kišti? doh.gif. bent du kartus reik kartot ir tuomet galima galvot apie vaistus..

Pas mane prieš keletą metų irgi panašus prl buvo, prieš metus jau gerokai mažesnis, o dabar ir vėl didelis, bet telpa į normas. Gal dėl to ir skyrė. Jau pati nesuprantu kas ir kaip....
Atsakyti
Laba vakarą. Merginos pakonsultuokit del hormonu. Darbausi 22CD. Prolaktinas 566 mU/l, o progesteronas 119 nmol/l. Kazkaip man auksti rodikliai atrodo.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(♥STELLA♥ @ 2015 02 02, 20:44)
Laba vakarą. Merginos pakonsultuokit del hormonu. Darbausi 22CD. Prolaktinas 566 mU/l, o progesteronas 119 nmol/l. Kazkaip man auksti rodikliai atrodo.... unsure.gif

Oho bigsmile.gif gal as ir klystu, bet prg tai nestuminis wub.gif
Atsakyti