Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 16, 21:57)
aš tiesiog norėjau pasakyti kad E2 svarbesnis yra folių gamybai ir pagal ji seka folių brandą, ne gleivinės augimą.  blush2.gif
ivf dariau ne lt tad e2 nuleidinejo kas antrą dieną ir pagal juos matė kada bus O kiek subrandinta folių ir pan pagal atsakymą skirdavo vaistų dozes.
mano e2 paskutinius metus yra nukritęs apie 30-40 kai norma nuo 45 berods. bet O būna 11-12cd ir gleivinė siekia bent 10mm tad nustojau nervintis dėl to e2 kai išaiškino kad tai nėra tiesioginis geivinės rodiklis. bet taip aukštas fsh ir žemas e2 tai nėra geras rodiklis. bet juk tie hormonai taip greit kinta...  4u.gif

drinks_cheers.gif
Mano E2 155.5, kai laboratorijos normos 981-571, tai kaip ir prie žemesnės ribos, bet folį visad subrandinu, ovuliuoja, ir gleivinė būna tikrai pakankama smile.gif
Atsakyti
Pasakykit mielos moterys,ar geriant thybon galima vartoti alkoholi?sventes ant nosies o gydytojos apie tai nepaklausiau..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Dar ne gretai pas gydytoja eisiu, labai rupi, gal pakomentuosite tyr. rezultatus?
Prolaktinas 194.5 normu ribos 102-496
Estradiolis 630.9 normu ribos 98.1 -1153
Daryta 13d. tikriausiai per ovul. nes ciklas nereguliarus smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
jei PRL ir PG pasidarysiu ne 7DPO, o vėliau keliom dienom, labai blogai bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2015 12 23, 18:41)
Sveikos  4u.gif
Dar ne gretai pas gydytoja eisiu, labai rupi, gal pakomentuosite tyr. rezultatus?
Prolaktinas 194.5  normu ribos 102-496
Estradiolis 630.9 normu ribos 98.1 -1153
Daryta 13d. tikriausiai per ovul. nes ciklas nereguliarus  smile.gif

Estradiolis daromas 3-5 CD, kitaip jokio informatyvumo.
PRL geras.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 12 29, 09:46)
Estradiolis daromas 3-5 CD, kitaip jokio informatyvumo.
PRL geras.

bigsmile.gif As sioje srityje dar zalia, tai kaip ta daktare nusiunte mane tirtis?.... doh.gif Apie jokias datas nieko nesake, tik eik ir pasidaryk blink.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2015 12 29, 12:12)
bigsmile.gif  As sioje srityje dar zalia, tai kaip ta daktare nusiunte mane tirtis?.... doh.gif  Apie jokias datas nieko nesake, tik eik ir pasidaryk  blink.gif

Na, man ginė kažkada rekomendavo pasidaryti PRG ciklo pradžioje - nesupratau kam, bet ji turėjo, matyt, savų motyvų. Tik kad rezultatų paskui nepakomentavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 12 29, 15:29)
Na, man ginė kažkada rekomendavo pasidaryti PRG ciklo pradžioje - nesupratau kam, bet ji turėjo, matyt, savų motyvų. Tik kad rezultatų paskui nepakomentavo biggrin.gif

Prieš IVF žiūri ciklo pradžioje progest.
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 29, 14:36)
Prieš IVF žiūri ciklo pradžioje progest.

Gali būti, tik kai pas ją lankiaus dar apie IVF tikrai negalvojau. O ką parodo PRG pradžioj?
Atsakyti
Sveikos, po Naujų gavau atsakymus, daryti 21 c.d., bet rodiklių paaiškinimo ieškojau keliose temose, bet taip ir nesuprantu.
Prolaktinas (PRL) 4.68 ng/mL
(x21.2=mIU/L)
Folikulinė fazė 4.5 - 33
Ciklo vidurys 6.3 - 46
Liuteininė fazė 4.9 - 40
Progesteronas (PGN) 14.8 ng/mL
(x3.18=nmol/L)
Folikulinė fazė < 1.13
Ciklo vidurys 0.48 - 1.72
Liuteininė fazė 0.95 - 21.
Pasgydytoją einu tik mėn.vidurį, bet jau dabar įdomu, ką reiškia šie skaičiai.

Atsakyti
Mergaitės gal kuri žinosit, sakykit ka organizmui duoda estradiolis? pas mane tyrimuose buvo nukrypimai ir darant IVF teko papildomai gert progynova, dabar dėjo snaigutę ir vel gėriau progynova, ir dabar vel planuojame nestuke.gif tik ši kart natūraliai, ir iškilo klausimas ar reiktų man ji papildomai gert? jei netyčia pastočiau, jo trūkumas neiššauktų persileidimo, ir ar abskritai jei jo trūksta galima pastot? Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stressa: 05 sausio 2016 - 21:10
Merginos, padėkite, nes pasimečiau visai 4u.gif
Planuojam darytis IUI ir prieš tai noriu pakartotinai hormonų tyrimus pasidaryti, nes daryti prieš metus, o ginė nesiunčia manęs iš naujo tirtis...
Kiek supratau skaitydama forumą, ciklo pradžioje reikia darytis E2, LH, FSH, TTH, TSH, SHGB, FT4, FT3, kai kur dar rašo, kad ATPO. Pasižiūrėjau į anksčiau darytus savo tyrimus, tai ciklo pradžioj man buvo daryta tik E2, FSH ir LH. SHGB kažkodėl buvo darytas ciklo pabaigoje, kartu su PRL, PROG ir TESTO. Kaip iš tikrųjų turėtų būti...? g.gif
Atsakyti