Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

labas vakaras, aš šitoj temoj visai naujokė, kadangi šiandieną gavau tyrimų atsakymus ir jie manes nenudžiugino, tai skubu sužinoti, ar dar kam nors pavykę su tokias rezultatais..
Mane išgasdimo AMH tyrimas ribos 0,777-5,24, o mano - 1,00
verysad.gif
Atsakyti
Laba, gal kokių minčių turėtumėt besigaudančios hormonuose. Aš gaudausi, bet ne iki tokio lygio, kad galėčiau sau pasiaiškinti tokį LH/FSH santykį ir labai mažą estradiolio kiekį. Normas žinot.

LH 3,07
FSH 10
E2 - <20
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 12 13, 19:43)
Laba, gal kokių minčių turėtumėt besigaudančios hormonuose. Aš gaudausi, bet ne iki tokio lygio, kad galėčiau sau pasiaiškinti tokį LH/FSH santykį ir labai mažą estradiolio kiekį. Normas žinot.

LH 3,07
FSH 10
E2 - <20

o kada prieš tai darei tyrimą , kokie skaičiai buvo ?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 13, 18:52)
o kada prieš tai darei tyrimą , kokie skaičiai buvo ?

Aš labai daug kartų esi tyrusis: paskutinis balandį - LH 6,4, FSH - 8.7. E2 - 45 pg/mL.
Dar prieš tai - LH ir FSH buvo apie 6, bet E2 - tik 10 (gėriau inofolic, ginė padarė išvadą, kad su juo labai nusimušu estradiolį, todėl inofolicą mečiau).

Paskutinius metus jokių papildų nebevartoju, čia realūs rezultatai, kurių santykio aš nesuprantu ir net anglų psl nerandu info apie LH/FSH santykį 0.3.


Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 12 13, 20:12)
Aš labai daug kartų esi tyrusis: paskutinis balandį - LH 6,4, FSH - 8.7. E2 - 45 pg/mL.
Dar prieš tai - LH ir FSH buvo apie 6, bet E2 - tik 10 (gėriau inofolic, ginė padarė išvadą, kad su juo labai nusimušu estradiolį, todėl inofolicą mečiau). 

Paskutinius metus jokių papildų nebevartoju, čia realūs rezultatai, kurių santykio aš nesuprantu ir net anglų psl nerandu info apie LH/FSH santykį 0.3.

na gal dab ar nereiktų daryti išvadų gal toks ciklas. fsh labai kintantis rodiklis. tas E2 realiai rodo apie folius, tai fsh biški toks į didesnę pusę o E2 nukritęs, tiesiog gal šį ciklą "pavargusios" kiaušidės?
na o žemas lh rodytų sunkumų su O , normaliai ji vyksta?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 13, 19:16)
na gal dab ar nereiktų daryti išvadų gal toks ciklas. fsh labai kintantis rodiklis. tas E2 realiai rodo apie folius, tai fsh biški toks į didesnę pusę o E2 nukritęs, tiesiog gal šį ciklą "pavargusios" kiaušidės?
na o žemas lh rodytų sunkumų su O , normaliai ji vyksta?

O nuo ko tom kiaušidėm pavargti,stimuliacijų nebuvo. O vyksta, tik pagal viską,vėlai,apie 21cd.ciklas 28d. Nuo planavimų pradžios LH/FSH buvo taip: 6/9, 8/12, 6/7, 7/8, dabar 3/10.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 12 13, 20:31)
O nuo ko tom kiaušidėm pavargti,stimuliacijų nebuvo. O vyksta, tik pagal viską,vėlai,apie 21cd.ciklas 28d. Nuo planavimų pradžios LH/FSH buvo taip: 6/9, 8/12, 6/7, 7/8, dabar 3/10.

na žinai aš ne gyd tai sunku ką atsakyti , bet žemas lh būna kai su O biški sudėtingiau , gal dėlto kad tau ji velyva? o fsh na gal va kai trumpa liuteininė faze gal nepailsi .nžn net , nebandei agnum gerti? daug panų jis labai sureguliuoja O , o ką tavo ginė kalba?

neplanuojat ivf?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaures meskute: 13 gruodžio 2015 - 19:44
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 13, 19:35)
na žinai aš ne gyd tai sunku ką atsakyti , bet žemas lh būna kai su O biški sudėtingiau , gal dėlto kad tau ji velyva? o fsh na gal va kai trumpa liuteininė faze gal nepailsi .nžn net , nebandei agnum gerti? daug panų jis labai sureguliuoja O , o ką tavo ginė kalba?

neplanuojat ivf?

Na,ir inofolic "sureguliuoja" kai kuriom,tik va man sureguliavo taip,kad estradiolio neliko.labai bijau tų eskaluojamų papildų, nes frazė "sureguliuoja hormonus" frazė apie nieką.Juolab,kad mano PRG visad būna geras.

Apie Ivf mąstysim kai gausiu AMH atsakymus.
Dėkui už pagalbą 4u.gif

Norėčiau rasti gyd. ITIN gerai besigaudančią hormonuose.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 12 13, 23:14)
Na,ir inofolic "sureguliuoja" kai kuriom,tik va man sureguliavo taip,kad estradiolio neliko.labai bijau tų eskaluojamų papildų, nes frazė "sureguliuoja hormonus" frazė apie nieką.Juolab,kad mano PRG visad būna geras.

Apie Ivf mąstysim kai gausiu AMH atsakymus.
Dėkui už pagalbą 4u.gif

Norėčiau rasti gyd. ITIN gerai besigaudančią hormonuose.


Na bet ar tikrai nuo infolic kyla fsh?
Kažkaip net keista kad infolic geriant mažėtų e2. Na kad lh tai turbūt. Nu bet jei gine sako matyt žino.
Šiaip e2 susijęs su FSH 4u.gif linkiu kuo aukštesnio AMH thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 13, 22:34)
Na bet ar tikrai nuo infolic kyla fsh?
Kažkaip net keista kad infolic geriant mažėtų e2. Na kad lh tai turbūt.  Nu bet jei gine sako matyt žino. 
Šiaip e2 susijęs su FSH  4u.gif linkiu kuo aukštesnio AMH  thumbup.gif

Inofolic teoriškai mažina fsh, dėk to man jį skyrė.gėriau metus-sumažinau nuo 12 iki 7. Dabar negeriu, FSH vėl 10. Kaip ten kas viduj vyksta su tom kiaušidėm-neįsivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 12 13, 23:58)
Inofolic teoriškai mažina fsh, dėk to man jį skyrė.gėriau metus-sumažinau nuo 12 iki 7. Dabar negeriu, FSH vėl 10. Kaip ten kas viduj vyksta su tom kiaušidėm-neįsivaizduoju.

na bet infolic tai skiriamas prie pks ne prie aukšto fsh g.gif blush2.gif del na jis ale gerina kokybę kiaušialasčių bet labiausiai tam kas turi pks nes ten del gliukozės mažinimo viskas. tai realiai ir muša ta lh .. nu bet va gausi visus tyrimų ats ir bus aišku 4u.gif fsh mažinimui kiti papildai skiriami bet tau gal dar mažinti tikrai nereikia nėra toks aukštas tas fsh 4u.gif
o kaip seniau budavo E2?matai jis atsakingas už folikulų gamybą. pagal jį per stimuliacijas nustato kada reikalinga punkcija kiek subrendusių folių.


Nefifi gavai mano az?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaures meskute: 14 gruodžio 2015 - 00:19
QUOTE(siaures meskute @ 2015 12 13, 23:19)
na bet infolic tai skiriamas prie pks ne prie aukšto fsh  g.gif  blush2.gif del na jis ale gerina kokybę kiaušialasčių bet labiausiai tam kas turi pks nes ten del gliukozės mažinimo viskas. tai realiai ir muša ta lh .. nu bet va gausi visus tyrimų ats ir bus aišku  4u.gif fsh mažinimui kiti papildai skiriami bet tau gal dar mažinti tikrai nereikia nėra toks aukštas tas fsh 4u.gif
o kaip seniau budavo E2?matai jis atsakingas už folikulų gamybą. pagal jį per stimuliacijas nustato kada reikalinga punkcija kiek subrendusių folių.
Nefifi gavai mano az?

Man tiek natūraliai, tiek stimuliuojant Gonaliu (maža doze) užauga ne daugiau 2 foliai - iš jų vienas dominuojantis. Šiaip visur E2 kaip gleivinės hormonas skaitos, bet kad ciklo vidury ginė niekad neturi priekaištų tai mano gleivinei.
Inofolic skiria ne tik dėl PKS - FSH mažinti taip pat. Ir tuo metu, kai jį gėriau, iš tiesų lyg ir FSH grįžo į vietą ir LH buvo geras, santykis ~1. Kodėl E2 negamina ir kiek labai jis svarbus - kitas klausimas.
Jei Agnus castus skiriamas reguliuoti posmegeninės liaukos hormonams - kaip merginos rašo - didina PRG, mažina PRL, tai labai abejoju, kad organizmas susipras pagal mano poreikius didinti PRG nemažindamas PRL (mano PRL šiuo metu 200, tad nieko mažinti nereikia). Kitas dalykas, ar Agnus Castus paankstina natūraliai vykti O. Jei veikia stimuliuojančiai, kiaušidėms vėl blogai.

Aš nežinau, gal pradedančios ir griebiasi tų papildų, aš nebesu patikli ir turiu labai gerai suprasti, kas su kuo valgoma.
Atsakyti