Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Cia 3cd.rezultatai. Man dar tik pradzia visuose tyrimuose ir ieskojimuose kas ne taip, eisiu pas gyd apie 12-13cd gal matysis aiskiausiai viskas? Ar kuria cd rekomenduotumet?
Atsakyti
sveikos,

mano prolaktinas 596, progesteronas 36, testosteronas 1,56. 20 ciklo diena.

Kaip suprantu padidėjęs prolaktinas? ar galiu dėl to nepastoti? kaip jį mažinot, gal kas susidūrė?

ačiū
Atsakyti
QUOTE(dulle @ 2015 11 10, 16:14)
sveikos,

mano prolaktinas 596, progesteronas 36, testosteronas 1,56. 20 ciklo diena.

Kaip suprantu padidėjęs prolaktinas? ar galiu dėl to nepastoti? kaip jį mažinot, gal kas susidūrė?

ačiū

Apie PRL padidėjimą labai daug kalbėta tiek šioje, tiek ankstesnėse temose, nepatingėkit paskaityt.
Atsakyti
Dulle, mano prolaktinas panasus, todel jau 1,5 metu vartoju Bromocriptin'a jam mazinti po 0,5 tabletes kas vakara. Gydytoja sake iki tol kol nepastosiu... Kol kas rezultato nera, visi kiti tyrimai puikus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra_Kaunas: 10 lapkričio 2015 - 16:33
QUOTE(dulle @ 2015 11 10, 17:14)
sveikos,

mano prolaktinas 596, progesteronas 36, testosteronas 1,56. 20 ciklo diena.

Kaip suprantu padidėjęs prolaktinas? ar galiu dėl to nepastoti? kaip jį mažinot, gal kas susidūrė?

ačiū


Prolaktina siulau pakartoti po t.t. laiko, pries tai nesportuoti bent diena, kokias 3 dienas nesimyleti ir neliesti krutu. Zinot, kad tyrima reikia pasidaryti iki 09.30 ryte? Dar turi nebuti JOKIO streso.
Man buvo padidejes, bet pakartojus tyrima pagal gyd.rekomendacijas (isvardinau), PRL buvo norma.
Atsakyti
ačiū pasidalinusiom patirtimi
Atsakyti
merginos, pasirašykim peticiją!
http://www.peticijos...1867/pasirasyti
Atsakyti
Merginos, gavau atsakymus... ciklo diena 4.

Gal galite pakomentuoti:

Estradolis 95,9 pmol/l normos:
folekulinė 98.1-571.0
ovuliac.f. 176.5-1153.0
liutein.f. 122.0-1094.0
menopauzėje 18.4-183.0


Liutropinas LH 8,7 U/l normos:
folikul.f. 2.4-12.6
oviuliac.f. 14.0-95.6
liutein.f. 1.0-11.4
menopauzėje 7.7-58.5


Folitropinas 5,350 IU/l normos:
folek.f. 3.5-12.5
ovuliac.f. 4.7-21.5
liutein.f. 1.7-7.7
menopauzėje 25.8-134.8

Kaip suprantu nieko gero ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs_Coffee: 19 lapkričio 2015 - 12:28
Sveikos 4u.gif gal kas nors galetu pakomentuoti?

3cd.
E2 estradiolis (pmol/l) 150.56 normos (71-529 folikul.faze)
FSH 5.1 (norms 2.5-10.2)
LH 3.38 norma(1.9-12.5)
TTH 3.122 norma (0.55-4.78)

22cd
6arba 7dpo.

PRL 11.2 ng/ml
PGN 11.5 ng/ml

g.gif
Atsakyti
Gal galėtų patarti tos, kurios darėsi hormonų tyrimus smile.gif 4u.gif

Šiandien (3CD) pasidariau E2, LH, FSH, TTH. Ju dabar bišk gailiuosi, kad nepasidariau SHBG, T... 7dpo dar darysiuos PGN, PRL.

Klausimai:
1. Ar rašytis pas endokrinologę? Gavau rekomendaciją gerai endokrinologei, artimiausi talonėliai kaip tik kelios d. po to kai gausiu paskutinių turimų rezultatus. Iš šiandieninių tyrimų tik vienas skydliaukės, kiti lytiniai g.gif ar geriau lytinius hormonus pakomentuotų ginė, nei endokrinologė? Ar eiti pas abi?
2. Kodėl visos darosi lytinius hormonus (pagrinde), o skydliaukės nelabai..? Kokiu atveju skiria skydliaukės hormonų tyrimą? Ta prasme retai jo reikia, nelabai susijęs su pastojimu ar pan..? Nes kiek domėjausi ir šitai aktualu.
3. Rekomendavo man nuėjus pas endokrinologę "pasiprašyti pažiūrėti skydliaukę", tai reikštų pasiprašyti echoskopijos? Ar yra kas pasiprašę to, ar reikia kažkokių nusiskundimų, kad paechoskopuotų?
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2015 11 30, 14:26)
Gal galėtų patarti tos, kurios darėsi hormonų tyrimus smile.gif  4u.gif

Šiandien (3CD) pasidariau E2, LH, FSH, TTH. Ju dabar bišk gailiuosi, kad nepasidariau SHBG, T... 7dpo dar darysiuos PGN, PRL.

Klausimai:
1. Ar rašytis pas endokrinologę? Gavau rekomendaciją gerai endokrinologei, artimiausi talonėliai kaip tik kelios d. po to kai gausiu paskutinių turimų rezultatus. Iš šiandieninių tyrimų tik vienas skydliaukės, kiti lytiniai  g.gif ar geriau lytinius hormonus pakomentuotų ginė, nei endokrinologė? Ar eiti pas abi?
2. Kodėl visos darosi lytinius hormonus (pagrinde), o skydliaukės nelabai..? Kokiu atveju skiria skydliaukės hormonų tyrimą? Ta prasme retai jo reikia, nelabai susijęs su pastojimu ar pan..? Nes kiek domėjausi ir šitai aktualu.
3. Rekomendavo man nuėjus pas endokrinologę "pasiprašyti pažiūrėti skydliaukę", tai reikštų pasiprašyti echoskopijos? Ar yra kas pasiprašę to, ar reikia kažkokių nusiskundimų, kad paechoskopuotų?

Pabandysiu atsakyti..
1. Aš asmeniškai žiūrėčiau į TTH atsakymą - jeigu viskas gerai, galbūt ir neverta giliau kapstyti? O galų gale šiai dienai galit užsirašyt, o gavusi rezultatus, vizitą atšaukti (jeigu viskas gerai). Mano endokrinologė norėjo pamatyti visus (tiek skydliaukės, tiek lytinius hormonus, nes jie susiję), tai jeigu kas bus negerai - turėtų pakomentuoti 4u.gif
2. Šiaip pagrindinis skydliaukės hormonas TTH skiriamas gal net dažniau, nei lyt. hormonų tyrimai. Čia kalbant apskritai apie sveikatą - šeimos gydytojai TTH tikrai dažnai skiria darytis (esant nuovargiui ir t.t.). O lytinius planuojančios matyt pirmiausiai darosi, nes jie esminiai. Jeigu kas negerai, tada jau ieškoma "giliau" smile.gif O kadangi TTH esminis ir be jo gal net neverta darytis visų skydliaukės tyrimų, tai matyt pirmiausiai ir gaunasi, kad daromas TTH, o tik po to visi kiti skydliaukės hormonai.
3. Man asmeniškai pirmo vizito metu buvo ir konsultacija, ir apžiūra (apčiuopa), ir kartu echo padarė. Bet matyt nuo klinikos ir gydytojos priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2015 11 30, 15:12)

Labai ačiū už išsamų atsakymą 4u.gif
Atsakyti