Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Suprantu, nors aš tik metus nesėkmingai planuoju, bet jau puikiai pažįstu tas susikuriamas viltis ir vėliau dar skaudesnius nusivylimus, tad parašiau ir vėliau išsigandau, kad vėl netektų nusivilti, nes labai sunku būna. Kita vertus, neįsivaizduoju, ką blogo gali reikšti toks PRG. Vien gera.
Šiek tiek aukščiau kur kopijavau va ką rašo:
3. Progesterone >120 nmol/l – two or more follicles have been recruited.

Jūsų tiek nesiekia, bet jei virš reiškia tą ar aną, vis vien nieko blogo.


Tikėkit savimi. Žinoma, kad bus kaip bus. Nežadėkit sau, kad tikrai taip, jau nėščia, bet kiek galit, tai pasisaugokit, ir blogų minčių neprisileiskit, kad čia kažkas negero. Aš labai tikiu ir viliuosi. Jei ne šįsyk, tai kitą sykį, nes bent šitie rezultatai tikrai geri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 22 spalio 2015 - 08:34
Sveikos,

Jungiuosi ir aš į jūsų gretas. labai tikiuosi, kad neilgam smile.gif Visoms to paties linkiu smile.gif Mes bandome jau 2 metus smileysex.gif . Kol amžius negąsdina, neskubame ir spengiuos nestresuoti. Bet laiks eina greitai... Po pirmųjų planavimo metų apsilankiau pas ginekologę poliklinikoje ir supratau, kad ten reikalai nejudės. Tepinėlis ir siuntimas brangiausiem tyrimams (na tas komplekčiukas kur chlamidija ir kt..) kur kaina arti 500lt... sakau - man per brangu. Tada ištraukė kitą lapuką - kelialapį biggrin.gif kitu adresu kur tie patys tyrimai kainavo 240Lt. Pasidariau. rado keletą neįpatingų "zarazų" (chlamidijos - nerasta) IŠSIGYDŽIAU. Pasitikrinau dar kartą - valio, sveika! Išleido daryti vaikų smile.gif Praėjo dar pusmetis - neukeliavau privačiai - apžiūrėjo iš visų galų, sako viskas kaip ir OK. Išsiuntė spermogramai. O ji geresnė nei gera biggrin.gif Pasidariau PRG tyrimą - sako: -kaip mes tai vadiname - nepilnavertė ovuliacija. rezultatas buvo 16 (ng/mL (x3.18nmol/L) Vėl išsiuntė daryt ND. Pasakė, kad dabar 2metus yra norma planavimui smile.gif

Šį mėnesį pirmą kartą lankiausi Klaipėdos VK. Atsinešiau visus tyrimus. Ir ten - iškart prie reikalo. Visi hormoniniai ir kt tyrimai ir bei kiaušintakių pratekamumas. Tai laukiu (nors ką aš čia - nelaukiu:D )- raudonų dienų ir skambinu užsirašyt tam tyrimui.. Šiandien gavau keletą tyrimo rezultatų: (PRL) - 16.4; (TTE) <20.0; (PGN) - 14.0; Tai ką? vėl progesteronas prastas? daryta 22C.D. mėnesinės reguliarios... gal kas galite pakomentuoti tuos tyrimus??

Ir atsiprašau, kad taip išsiplėčiau biggrin.gif jei būčiau anksčiau čia pradėjus viskuo domėtis - gal žinutė būtų trumpesnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(precizė @ 2015 10 22, 20:17)
Sveikos,

Jungiuosi ir aš į jūsų gretas. labai tikiuosi, kad neilgam smile.gif Visoms to paties linkiu smile.gif Mes bandome jau 2 metus smileysex.gif . Kol amžius negąsdina, neskubame ir spengiuos nestresuoti. Bet laiks eina greitai... Po pirmųjų planavimo metų apsilankiau pas ginekologę poliklinikoje ir supratau, kad ten reikalai nejudės. Tepinėlis ir siuntimas brangiausiem tyrimams (na tas komplekčiukas kur chlamidija ir kt..) kur kaina arti 500lt... sakau - man per brangu. Tada ištraukė kitą lapuką - kelialapį biggrin.gif kitu adresu kur tie patys tyrimai kainavo 240Lt. Pasidariau. rado keletą neįpatingų "zarazų" (chlamidijos - nerasta) IŠSIGYDŽIAU. Pasitikrinau dar kartą - valio, sveika!  Išleido daryti vaikų smile.gif Praėjo dar pusmetis - neukeliavau privačiai - apžiūrėjo iš visų galų, sako viskas kaip ir OK. Išsiuntė spermogramai. O ji geresnė nei gera biggrin.gif Pasidariau PRG tyrimą - sako: -kaip mes tai vadiname - nepilnavertė ovuliacija. rezultatas buvo 16 (ng/mL (x3.18nmol/L) Vėl išsiuntė daryt ND. Pasakė, kad dabar 2metus yra norma planavimui smile.gif

Šį mėnesį pirmą kartą lankiausi Klaipėdos VK. Atsinešiau visus tyrimus. Ir ten - iškart prie reikalo. Visi hormoniniai ir kt tyrimai ir bei kiaušintakių pratekamumas. Tai laukiu (nors ką aš čia - nelaukiu:D )- raudonų dienų ir skambinu užsirašyt tam tyrimui.. Šiandien gavau keletą tyrimo rezultatų:  (PRL) - 16.4;  (TTE) <20.0; (PGN) - 14.0; Tai ką? vėl progesteronas prastas? daryta 22C.D. mėnesinės reguliarios... gal kas galite pakomentuoti tuos tyrimus?? 

Ir atsiprašau, kad taip išsiplėčiau biggrin.gif jei būčiau anksčiau čia pradėjus viskuo domėtis - gal žinutė būtų trumpesnė biggrin.gif



bent kai buvo 16ng progesteronas tikrai ivyko O , o jei ir dabar 14ng taip pat su progesteronu viskas ok ir O vyksta bet jei 14nmol tada O neivyko ...
neimetet nei normu nei matavimo vienetu ...
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 10 22, 19:50)
bent kai buvo 16ng progesteronas tikrai ivyko O , o jei ir dabar 14ng taip pat su progesteronu viskas ok ir O vyksta bet jei 14nmol tada O neivyko ...
neimetet nei normu nei matavimo vienetu ...



Prolaktinas (PRL) 16.4 ng/mL (x21.2=mIU/L) Folikulinė fazė 4.5 - 33
Ciklo vidurys 6.3 - 46
Liuteininė fazė 4.9 - 40
1-as nėšt. trimestr. 3.2 - 43
2-as nėšt. trimestr. 13 - 166
3-as nėšt. trimestr. 13 - 318
Testosteronas (TTE) <20.0 ng/dl (x0.03467=nmol/l) < 73
Pomenopauzė < 43
Progesteronas (PGN) 14.0 ng/mL (x3.18=nmol/L) Folikulinė fazė < 1.13
Ciklo vidurys 0.48 - 1.72
Liuteininė fazė 0.95 - 21
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo precizė: 22 spalio 2015 - 20:01
QUOTE(precizė @ 2015 10 22, 20:59)
Prolaktinas (PRL)  16.4 ng/mL (x21.2=mIU/L)  Folikulinė fazė 4.5 - 33
    Ciklo vidurys 6.3 - 46
    Liuteininė fazė 4.9 - 40
    1-as nėšt. trimestr. 3.2 - 43
    2-as nėšt. trimestr. 13 - 166
    3-as nėšt. trimestr. 13 - 318
Testosteronas (TTE)  <20.0 ng/dl (x0.03467=nmol/l)  < 73
    Pomenopauzė < 43
Progesteronas (PGN)  14.0 ng/mL (x3.18=nmol/L)  Folikulinė fazė < 1.13
Ciklo vidurys 0.48 - 1.72
    Liuteininė fazė 0.95 - 21

O jums tikrai ivyko . nžn kodėl gyd sakė kad neįvyko ...viskas ok
Atsakyti
Na nežinau. gal ovuliacija įvyko. Bet jos gal būna ne tokios, kokios turėtų būti norint pastoti... tada man taip ur pasakė, kad įvyko, bet nepilnavertė. Kažko vadinasi trūksta. Sekantys tyrimai 3-5 cd. o tada - pratekamumas...
Atsakyti
Ar galit man kas nors paaiškinti , kas ivyko...pasirodo su pradzioje ciklo esanciu per dideliu prl (~700) pastojau, tik hcg pastojimo laikui buvo mazokas 4,5sav - 29hcg,po dvieju dienu pakartoju -hcg 20, o prg-2,9 nmol/l unsure.gif zinoma, kita diena prasidejo kraujavimas ir viskas baigta. Ar cia reikia kazkokio papildomo hormonų gydymo?
Atsakyti
QUOTE(precizė @ 2015 10 22, 21:20)
Na nežinau. gal ovuliacija įvyko. Bet jos gal būna ne tokios, kokios turėtų būti norint pastoti... tada man taip ur pasakė, kad įvyko, bet nepilnavertė. Kažko vadinasi trūksta. Sekantys tyrimai 3-5 cd. o tada - pratekamumas...

ovuliacija nepilnaverte jei buna maziau uz 25nmol o tavo virs 50nmol , tai rodo kuo puikiausia O , tad tas gyd idomu kodel taip sake...bet pratekamuma patikrinti butina ir 3-5cd hormonus pasidaryti yra gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Apola @ 2015 10 22, 21:42)
Ar galit man kas nors paaiškinti  ,  kas ivyko...pasirodo su pradzioje ciklo esanciu per dideliu prl (~700)  pastojau, tik hcg pastojimo laikui buvo mazokas 4,5sav - 29hcg,po dvieju dienu pakartoju -hcg 20, o prg-2,9 nmol/l  unsure.gif  zinoma, kita diena prasidejo kraujavimas ir viskas baigta. Ar cia reikia kazkokio papildomo hormonų  gydymo?

zirniukas pabego turut del per zemo progesterono... reiketu jo papildomai vartoti po O
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2015 10 22, 20:42)
Ar galit man kas nors paaiškinti  ,  kas ivyko...pasirodo su pradzioje ciklo esanciu per dideliu prl (~700)  pastojau, tik hcg pastojimo laikui buvo mazokas 4,5sav - 29hcg,po dvieju dienu pakartoju -hcg 20, o prg-2,9 nmol/l  unsure.gif  zinoma, kita diena prasidejo kraujavimas ir viskas baigta. Ar cia reikia kazkokio papildomo hormonų  gydymo?

Ir per didelis PRG gali sukelti persileidimus. Jeigu aukštas - iki pastojimo jį būtina numušti
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 10 23, 10:41)
Ir per didelis PRG gali sukelti persileidimus. Jeigu aukštas - iki pastojimo jį būtina numušti

Tai gal čia atsakymas ir į mano anksčiau pateiktą klausimą... doh.gif Buvau rašiusi, kad 7 DPO mano PRG buvo 119nmol/l, kai viršutinė riba yra 86. Ar tai gali reikšti kažkokią problemą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2015 10 23, 16:08)
Tai gal čia atsakymas ir į mano anksčiau pateiktą klausimą...  doh.gif Buvau rašiusi, kad 7 DPO mano PRG buvo 119nmol/l, kai viršutinė riba yra 86. Ar tai gali reikšti kažkokią problemą?  unsure.gif

Ten cituojamoje žinutėje kalbama, kad pastojo su per dideliu prolaktinu - PRL. PRG ten pritrūko. Ir atsakyme aš manau irgi turėjo omeny PRL, kad jis gali ne tik trukdyti pastoti, bet ir sukelti persileidimą. Tad kadangi ten buvo per aukštas PRL, jį reikėtų numušti. Tiesiog ne taip užrašė.
Bent aš taip suprantu. Pelargonija, patikslinkit, ką turėjote omenyje.

PRG juk kaip tik gaminasi nėštumo metu daugiau ir tai labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 10 23, 09:41)
Ir per didelis PRG gali sukelti persileidimus. Jeigu aukštas - iki pastojimo jį būtina numušti

gal PRL turėjai omeny?
Atsakyti