Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(*Munytė* @ 2015 10 02, 18:14)
Bandau pastoti, tačiau nesusitvarkius ciklo tai padaryti prošvaisčių mažai.
Ir ciklo dienų skaičiuoti negaliu, nes neįsivaizduoju, kada ciklo pradžia.
Jei pagal tyrimus gali bręsti folikulas ir galimai įvykti ovuliacija, vadinasi tuo laikotarpiu yra galimybė, kad užkibs? Niekad nesu dariusiu obuliacijos testų..

Taip nenusiteikit, mano draugė irgi mėnesinėm sirgdavo dukart per metus, bet pastojo po nepilnų metų gydymo. Nesakau, kad nėr problemos ir gydyt nereikia, bet kad neįmanoma irgi tikrai nėr. Vis dar nežinau, ką reiškia per mažas prolaktinas. Neieškojot internete? Gal jis turi kokios lemiamos reikšmės?
Labai sunku pasakyti, kai neįprasta situacija, bet va nefifi rašė, kad rezultatai kaip iš vadovėlio. Geriausia būtų, kad ginekologė su echoskopu pastebėtų, kas faktiškai vyksta, bet vien iš hormonų tikrai būčiau galvojus, kad ciklo pradžia ir turint pastovius lytinius santykius bent kas kelias dienas tikrai gali užkibti. O ką jums gydytoja sako? Aš pati nuo šitų hormonų tyrimo datos praėjus kokių 18 dienų pakartočiau visus lytinius hormonus ir tada būtų aiškiau, ar jie jums tokie ir laikosi, ar kažkas keičiasi, ar įvyko ovuliacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 03 spalio 2015 - 11:39
QUOTE(Ten @ 2015 10 03, 11:38)
Taip nenusiteikit, mano draugė irgi mėnesinėm sirgdavo dukart per metus, bet pastojo po nepilnų metų gydymo. Nesakau, kad nėr problemos ir gydyt nereikia, bet kad neįmanoma irgi tikrai nėr. Vis dar nežinau, ką reiškia per mažas prolaktinas. Neieškojot internete? Gal jis turi kokios lemiamos reikšmės?
Labai sunku pasakyti, kai neįprasta situacija, bet va nefifi rašė, kad rezultatai kaip iš vadovėlio. Geriausia būtų, kad ginekologė su echoskopu pastebėtų, kas faktiškai vyksta, bet vien iš hormonų tikrai būčiau galvojus, kad ciklo pradžia ir turint pastovius lytinius santykius bent kas kelias dienas tikrai gali užkibti. O ką jums gydytoja sako? Aš pati nuo šitų hormonų tyrimo datos praėjus kokių 18 dienų pakartočiau visus lytinius hormonus ir tada būtų aiškiau, ar jie jums tokie ir laikosi, ar kažkas keičiasi, ar įvyko ovuliacija.


Ieškojau informacijos apie per mažą prolaktiną, bet nieko tokio neradau, visur rašo tik apie bėdas dėl padidėjusio, o apie sumažėjusį nieko rimto.
Kai ginekologas apžiūrėjo pries padarant hormone tyrimus, sake, kad mano du didelius folikolus abiejose pusėse, ką tai reiškia nežinau.
Šiandien užsirašysiu, kad pakoncultuotų dėl tyrimų atsakymų ir skirtų gydymą, nors labia bijau gerti pakaitinius hormonus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Munytė* @ 2015 10 05, 12:29)
Ieškojau informacijos apie per mažą prolaktiną, bet nieko tokio neradau, visur rašo tik apie bėdas dėl padidėjusio, o apie sumažėjusį nieko rimto.
Kai ginekologas apžiūrėjo pries padarant hormone tyrimus, sake, kad mano du didelius folikolus abiejose pusėse, ką tai reiškia nežinau.
Šiandien užsirašysiu, kad pakoncultuotų dėl tyrimų atsakymų ir skirtų gydymą, nors labia bijau gerti pakaitinius hormonus sad.gif


Dėl per mažo PRL lai pakomentuoja gydytojas kokią įtaką tas turi pastojimui. O du foliai - tai priklauso nuo to, ką turėjo omeny - du auga, ar mato tik šiam ciklui du potencialius... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 05 spalio 2015 - 13:14
Sveikos 4u.gif Gal galite pakomentuoti? g.gif
DHEA-SO4 8.970 memol/L Norma nuo 2.680 iki 9.230
Į normas telpa, bet pas mane ir plaukuotumas padidėjas ir paberia prieš O ir prieš mmm.
Atsakyti
Norejau paklausti, ar kas nors is cia esanciu yra pastojusi vartojant Cabergolina, gydant PRL padidejusi? Nemusa man PRL bromocriptinas nors tu ka... tikriausiai pereisiu prie Cabergol. Tik planuoju nestuke.gif ir gyd minejo kad nlb rekomenduojama su juo pastot...
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2015 10 13, 20:57)
Norejau paklausti, ar kas nors is cia esanciu yra pastojusi  vartojant Cabergolina, gydant PRL padidejusi? Nemusa man PRL bromocriptinas nors tu ka... tikriausiai pereisiu prie Cabergol. Tik planuoju  nestuke.gif ir gyd minejo kad nlb rekomenduojama su juo pastot...


Taip, Cabergolin planuojant pastojimą negalima vartoti...Man gydytoja tokiu atveju rekomendavo vartoti Agnucaston, nes Bromikriptino netoleravo organizmas.
Atsakyti
QUOTE(upyte12 @ 2015 10 14, 10:18)
Taip, Cabergolin planuojant pastojimą negalima vartoti...Man gydytoja tokiu atveju rekomendavo vartoti Agnucaston, nes Bromikriptino netoleravo organizmas.

bet kad tas Agnucaston tik zoles... man bromocriptin dar toleruoja pusetinai, bet geriu 3 tabl, o prol nekrenta... bandau taikytis su mintim del Cabergolino. tik va su nestumu klausimas. kiek skaitau uzsienio atsiliepimu/tyrimu... ale ten perdaug bedos nemato. tai va idomu, kaip musu tarpe..
Atsakyti
Laba .
Dariausi pirmą kartą gal galite pakomentuoti
21cd. Norma

E2 = 947 pmol/l 101-905
PRG= 37.2 nmol/l 19-76 (1NEST TRIM29.6-106)
PRL. =5.49 ng/ml 1.9-25


Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 16 spalio 2015 - 12:38
QUOTE(NikeZ @ 2015 10 16, 14:16)
Laba .
Dariausi pirmą kartą gal galite pakomentuoti
21cd.
E2  = 947pmol/l
PRG=37.2nmol/l
PRL=5.49NG/ml
Aciu

Nurodykite savo laboratorijos pateiktas normas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2015 10 16, 13:19)
Nurodykite savo laboratorijos pateiktas normas smile.gif

E2= 101-905
PRG= 19-76 (1NEST TRIM29.6-106)
PRL. 5.49 = 1.9-25
Atsakyti
Sveikos 4u.gif vakar pasidariau skydliaukes ir lyt hormonus. Visi geri, tik Testosterona 5, kai norma iki ~ 1,7. Ar reikia gydymo nestuke.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 19891010: 16 spalio 2015 - 12:26
QUOTE(NikeZ @ 2015 10 16, 13:16)
Laba .
Dariausi pirmą kartą gal galite pakomentuoti
21cd.                                  Norma

E2  = 947    pmol/l            101-905
PRG= 37.2 nmol/l              19-76 (1NEST TRIM29.6-106)
PRL. =5.49  ng/ml              1.9-25
Aciu

Atsakyti