Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Iveina @ 2015 09 01, 06:55)
Kad bromokriptinas tik nakčiai ir skiriamas  rolleyes.gif Aš kažkada ryte atsikėlus atsiminiau, kad nakčiai neišgėriau, tada sumąsčiau išgert ant tuščio skrandžio  biggrin.gif apie pojūčius geriau nepasakosiu...

Bromkriptinas labai muša spaudimą, todėl jį skiria vakare.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 09 02, 10:20)
Bromkriptinas labai muša spaudimą, todėl jį skiria vakare.


Kad tik spaudimą numuštų dar būtų galima gyventi biggrin.gif bet krūva dar labai nemalonių pojūčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upyte12 @ 2015 09 02, 11:35)
Kad tik spaudimą numuštų dar būtų galima gyventi biggrin.gif bet krūva dar labai nemalonių pojūčių smile.gif

Na jūs trumpai dar vartojat. Pabandykit ilgiau jei pykina bandykit ką nors kramsnoti
..na čia kaip su nestumu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2015 08 12, 06:19)
Aš dar nebuvau pas gydytoją, kad pasitarčiau, bet panašų klausimą svarstau... Hormonai netvarkoj, tikriausiai skirs vaistų, bet galvoju ir apie žoleles, tik nesinori prisižaist savarankiškai, o gyd. tikriausiai sakys nemaišyt. Galvoju, kad kokių kursų nuolat negersiu, bet retkarčiais tiesiog kaip paprastą arbatą išgersiu ką nors, tiek neturėtų pakenkti smile.gif pasidalink, jei ką nors daugiau sužinosi 4u.gif

Man gydytoja rado PGN problema, tad israse dufo. Paklausus ar galima gerti vaistazoliu arbatas, sake puikiausiai suderinama, tik reiketu gert arbata pries valanda ar valanda po vaistu gerimo.

O apsilankius pas homeopate ir pasakius, kad israsytas duphastonas, labai ji nustebo ir nepatare vartot sio vaisto. Anot jos, noras pastot ir sio vaisto vartojimas nesuderinamas unsure.gif Bandziau paaiskint, kad didzioji dalis moteru, turinciu problemu su pgn geria dufa bei nenustoja jo vartot net laukiantis kudikio, tai atsake viena, kad siuolaikine tradicine medicina isprotejus doh.gif
Taiir suprask paprastas zmogus, kuria linkme eiti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 09 06, 21:15)
Man gydytoja rado PGN problema, tad israse dufo. Paklausus ar galima gerti vaistazoliu arbatas, sake puikiausiai suderinama, tik reiketu gert arbata pries valanda ar valanda po vaistu gerimo.

O apsilankius pas homeopate ir pasakius, kad israsytas duphastonas, labai ji nustebo ir nepatare vartot sio vaisto. Anot jos, noras pastot ir sio vaisto vartojimas nesuderinamas  unsure.gif Bandziau paaiskint, kad didzioji dalis moteru, turinciu problemu su pgn geria dufa bei nenustoja jo vartot net laukiantis kudikio, tai atsake viena, kad siuolaikine tradicine medicina isprotejus  doh.gif
Taiir suprask paprastas zmogus, kuria linkme eiti  unsure.gif

Homeopatai - naturalistai. Galbut jie mano, kad tai naturali atranka...Ir jokiu vaistu nereikia. Kad ir kaip juos palaikau, bet sioje situacijoje visiskai nesutinku. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2015 09 07, 07:02)
Homeopatai - naturalistai. Galbut jie mano, kad tai naturali atranka...Ir jokiu vaistu nereikia. Kad ir kaip juos palaikau, bet sioje situacijoje visiskai nesutinku. schmoll.gif

Daktare israse vaistu, bet koks ju poveikis bus ir kada - ziuresim rolleyes.gif
Pries pora dienu radau straipsni ta pacia tema mirksiukas.gif :
http://www.delfi.lt/...3#ixzz3RRwqWgdL
Atsakyti
Merginos,vizitas pas Zil.tik po savaites,gal pakuomentuotumet? Cia vyro hormonu atsakymai, kiek pati suprantu viskas kaip ir telpa i normas,tik FSH labai aukstas.ka tai reiskia? Ar gali itakoti bloga spermos kokybe? Ir testosteronas nors telpa i normas,irgi zemokas.

Prolaktinas (PRL) 13- norma 2.5-17
Folikulus stimuliuojantis (FSH) 22.3- norma 0.7-11.1
Liuteinizuojantis horm. (LH) 4.69- norma 0.8-7.6
Testosteronas 290- norma 160-726
Estradiolis 24.4- norma <56
Tireotropinis horm. 1.54- norma 0.4-4
Atsakyti
FSH didelis, reikia numušinėti būtinai.
Prol - kokie matavimo vienetai? Arčiau viršutinės ribos, gal reiktų pamažinti. Bet čia reikia gudrios endokrinologės.
TTH geras.
Daugiau nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 09 11, 11:29)
FSH didelis, reikia numušinėti būtinai.
Prol - kokie matavimo vienetai? Arčiau viršutinės ribos, gal reiktų pamažinti. Bet čia reikia gudrios endokrinologės.
TTH geras.
Daugiau nežinau  blush2.gif

nu kur jau mažinti - pats tas nėštumui reikalingas. Vienetai faktas kad ng/ml, kuris dauginamas iš 21, norint gauti tradicinius vienetus.
Murka, jūs kada AMH darėtės? Ir kurią cd daryti tyrimai? Man jūsų FSH toks kaip iš kitos operos pagal kitus rodiklius.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 09 11, 11:29)
FSH didelis, reikia numušinėti būtinai.
Prol - kokie matavimo vienetai? Arčiau viršutinės ribos, gal reiktų pamažinti. Bet čia reikia gudrios endokrinologės.
TTH geras.
Daugiau nežinau  blush2.gif

O kas buna kai FSH Didelis? Ar jis vaistais numusinejamas? Ar gali buti,kad numusus ji pageretu sperma?
Papildyta:
QUOTE(nefifi @ 2015 09 11, 12:30)

Murka, jūs kada AMH darėtės? Ir kurią cd daryti tyrimai? Man jūsų FSH toks kaip iš kitos operos pagal kitus rodiklius.

Cia mano vyro hormonu rezultatai,ne mano:)
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2015 09 11, 12:33)
O kas buna kai FSH Didelis? Ar jis vaistais numusinejamas? Ar gali buti,kad numusus ji pageretu sperma?
Papildyta:

Cia mano vyro hormonu rezultatai,ne mano:)

sorry tada, net neskaičiau, kas virš atsakymų parašyta wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 11 rugsėjo 2015 - 12:59
QUOTE(nefifi @ 2015 09 11, 12:30)
nu kur jau mažinti - pats tas nėštumui reikalingas.  Vienetai faktas kad ng/ml, kuris dauginamas iš 21, norint gauti tradicinius vienetus. 

Sorry, nesuskaičiavau kitokiais vienetais blush2.gif
Oi, kadangi čia vyro, tai visai nesąmonių priblūdijau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 11 rugsėjo 2015 - 15:32