Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Ten @ 2015 08 27, 12:25)
Pliauskyte, ne, man tik pati kelio pradžia, dar tik pirmus visus hormonus pasidariau ir laukiu vizito pas gydytoją rugsėjo vidury, kaip pakomentuos ir ką pasiūlys, kokių variantų yra smile.gif
Tai ir čia klausinėjuos dar kas ką reiškia. Nes pati kiek susidariau vaizdą, tai būtent ovuliacijos problemos. Net neaišku, ar nuolatinės, ar kartais.
Birželį FSH ir LH santykis apie 6 kartus skyrėsi, o rugpjūtį jau tik 2,33 k.


Ką darei, kad pagerėjo?

Šiaip neturi skirtis. Tas įtakoja blogą kiaušialąsčių kokybę.
Atsakyti
Labai norėčiau, kad nesiskirtų smile.gif Bet man nuolat ir policistines kiaušides matydavo per echoskopą, tai tam būdinga blogas santykis. Nors pats PKS niekad nebuvo nustatytas, bet gal nesigilino, kol nebuvo poreikio, tad nežinau, ar tik PK ar PKS.
Pradėjau gerti Inofolic, griežtai pagal rekomendacijas, dar pakoregavau gyvenimo būdą, sutapo su atostogom, daug poilsio ir geros nuotaikos. Daug nevartodavau, bet visai atsisakiau alkoholio ir nebūnu prie rūkančių draugų. Nežinau, kiek realiai padeda, bet bent psichologiškai tikrai smile.gif

Dabar galvoju, ar verta kartot naujam cikle ir žiūrėt, ar vėl gerėja, ar palaukt gydytojos komentarų su turimais duomenimis.
Pagal progesterono atsakymą, jei gerai supratau, ovuliacija šį ciklą neįvyko.
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2015 08 27, 12:52)
Labai norėčiau, kad nesiskirtų smile.gif Bet man nuolat ir policistines kiaušides matydavo per echoskopą, tai tam būdinga blogas santykis. Nors pats PKS niekad nebuvo nustatytas, bet gal nesigilino, kol nebuvo poreikio, tad nežinau, ar tik PK ar PKS.
Pradėjau gerti Inofolic, griežtai pagal rekomendacijas, dar pakoregavau gyvenimo būdą, sutapo su atostogom, daug poilsio ir geros nuotaikos. Daug nevartodavau, bet visai atsisakiau alkoholio ir nebūnu prie rūkančių draugų. Nežinau, kiek realiai padeda, bet bent psichologiškai tikrai smile.gif

Dabar galvoju, ar verta kartot naujam cikle ir žiūrėt, ar vėl gerėja, ar palaukt gydytojos komentarų su turimais duomenimis.
Pagal progesterono atsakymą, jei gerai supratau, ovuliacija šį ciklą neįvyko.


Gal reikia bendrauti su gydytoju, nežinau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2015 08 27, 12:25)
Pliauskyte, ne, man tik pati kelio pradžia, dar tik pirmus visus hormonus pasidariau ir laukiu vizito pas gydytoją rugsėjo vidury, kaip pakomentuos ir ką pasiūlys, kokių variantų yra smile.gif
Tai ir čia klausinėjuos dar kas ką reiškia. Nes pati kiek susidariau vaizdą, tai būtent ovuliacijos problemos. Net neaišku, ar nuolatinės, ar kartais.
Birželį FSH ir LH santykis apie 6 kartus skyrėsi, o rugpjūtį jau tik 2,33 k.

As irgi dar jauciuosi pakankamai nauja, nes man buvo pirmoji stimuliacija. Bet man PKS, niekada gyvenime praktiskai neturejau normaliu mm, ir metus , du galedavo nebuti, arba patepliojimai tik. Galiu pasakyti tik tiek, kad ejau pas gyd. nieko neskaitydama, nes labai bijojau sitos temos, galvoju tik prisigasdinsiu, bus kaip bus, visvien nieko pakeisti negaliu. Dabar jau perskaiciau daugybe forumu.
Atsakyti
Gal kurioms teko susidurti, jeigu netoleruoja visiškai prolaktino mažinimui vaisto Bromokriptin, gal gėrėte kitą kokį vaistą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(upyte12 @ 2015 08 31, 09:55)
Gal kurioms teko susidurti, jeigu netoleruoja visiškai prolaktino mažinimui vaisto Bromokriptin, gal gėrėte kitą kokį vaistą? 4u.gif

Gydytojai siūlo (o ir užsienio normaliuosem puslapiuose skaičiau), kad tokiais atvejais paskirtą dozę galima įsidėti į makštį. Ir čia rimtai. Dr. Klimas taip rekomendavo, bet kadangi bromokriptiną toleruoju pakankamai normaliai, tai ir toliau geriu įprastai.
Nebent Jums yra yra alergija bromokriptino sudedamosioms dalims?
Atsakyti
QUOTE(upyte12 @ 2015 08 31, 09:55)
Gal kurioms teko susidurti, jeigu netoleruoja visiškai prolaktino mažinimui vaisto Bromokriptin, gal gėrėte kitą kokį vaistą? 4u.gif

O kaip pasireiakia netoleravimas? Kiek laiko geriate?

Kai aš pradėjau gerti tai mane pykino ištisai vemdavau pradejau gerti nakčiai kazkaip geriau. Apie uzgulusia nosį galvos sukimąsi net nekalbu. Bet po keliu mėn ipratau...po 4 metų vartojimo mėnesį negeriau....tai po to mėn vėl viskas nuo pradžių kaip nebūčiau gerus vaistų kas liecia pojucius...bjaurus jis...
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 09 01, 00:18)
O kaip pasireiakia netoleravimas?  Kiek laiko geriate?

Kai aš pradėjau gerti tai mane pykino ištisai vemdavau pradejau gerti nakčiai kazkaip geriau. Apie uzgulusia nosį galvos sukimąsi net nekalbu. Bet po keliu mėn ipratau...po 4 metų vartojimo mėnesį negeriau....tai po to mėn vėl viskas nuo pradžių kaip nebūčiau gerus vaistų kas liecia pojucius...bjaurus jis...

Kad bromokriptinas tik nakčiai ir skiriamas rolleyes.gif Aš kažkada ryte atsikėlus atsiminiau, kad nakčiai neišgėriau, tada sumąsčiau išgert ant tuščio skrandžio biggrin.gif apie pojūčius geriau nepasakosiu...
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2015 09 01, 07:55)
Kad bromokriptinas tik nakčiai ir skiriamas  rolleyes.gif Aš kažkada ryte atsikėlus atsiminiau, kad nakčiai neišgėriau, tada sumąsčiau išgert ant tuščio skrandžio  biggrin.gif apie pojūčius geriau nepasakosiu...

Na tikrai ne vienai mergaitei ji skiria dieną gerti
Pradžioj ir as ji dieną geriau. Kai paskui pasakiau gyd ats buvo gerai. Nėra skirtumo. 4u.gif
Atsakyti
Vietoj Bromokriptino užsienyje naudoja Dostinex (Cabergoline), jis turi mažiau šalutinio poveikio. Yra ir LT atrodo jo, bet čia kainos kosmosas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 08 31, 23:18)
O kaip pasireiakia netoleravimas?  Kiek laiko geriate?

Kai aš pradėjau gerti tai mane pykino ištisai vemdavau pradejau gerti nakčiai kazkaip geriau. Apie uzgulusia nosį galvos sukimąsi net nekalbu. Bet po keliu mėn ipratau...po 4 metų vartojimo mėnesį negeriau....tai po to mėn vėl viskas nuo pradžių kaip nebūčiau gerus vaistų kas liecia pojucius...bjaurus jis...


Geriu vakarais po ketvertuką, dar mažai, tik savaitę, gal per trumpai g.gif gal vėliau ir pagerėtų savijauta g.gif gal reikia kentėti g.gif bet labai bloga, stiprus galvos skausmas, iššaukė nemigą, naktim neužmiegu, svaigimas galvos, pykinimas.
Pasiskambinau gydytojai, gydytoja liepė nutraukti, per sekančią konsultaciją sakė mąstysim ką daryti toliau.
Teiravausi dėl Dostinex vaistinėje, bet sakė neturi, nebetiekiamas nuo 2015 02 mėn. nesvarbu, kad brangus, pirkčiau ir tokius, svarbu savijauta bent pakeliama šiek tiek būtų.

O gal žinote kuriose vaistinėse LT Dostinex galima rasti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upyte12: 01 rugsėjo 2015 - 09:05
QUOTE(upyte12 @ 2015 09 01, 08:56)
Geriu  vakarais po ketvertuką, dar mažai,  tik savaitę, gal per trumpai  g.gif gal vėliau ir pagerėtų savijauta g.gif gal reikia kentėti g.gif  bet labai bloga, stiprus galvos skausmas, iššaukė nemigą, naktim neužmiegu, svaigimas galvos, pykinimas.
Pasiskambinau gydytojai, gydytoja liepė nutraukti, per sekančią konsultaciją sakė mąstysim ką daryti toliau.
Teiravausi dėl Dostinex vaistinėje, bet sakė neturi, nebetiekiamas nuo 2015 02 mėn. nesvarbu, kad brangus, pirkčiau ir tokius, svarbu savijauta bent pakeliama šiek tiek būtų.

O gal žinote kuriose vaistinėse LT Dostinex galima rasti? 4u.gif

Jei jau nebetiekia, tuomet nelabai rasit.. nebent kurioj vaistinėje yra užsilikę... Man parvežė iš Italijos, bet tikrai yra ir arčiau.. Reikia prašyt daug važinėjančių mirksiukas.gif Aišku reikalingas receptas.
Atsakyti