Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(ewilgirl @ 2015 08 07, 10:57)
Progesteronas 88.06 nmol/l norma iki 86 daryta 19 c.d. ciklas 26-27 d.
Merginos, kodel toks aukštas? Prieš metus kai tikrinausi buvo 31 nmol/l

Gal nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 08 07, 08:58)

Būtų gerai bigsmile.gif . Bet tikriausiai ne
Atsakyti
Ar yra bandanciu derinti bromocriptina ar kitus vaistus, norint suderinti hormonus, su zolelemis? Net nezinau ar verta klaust gydytojos apie vaistu bei zoleliu derinamuma schmoll.gif Atsakymas, manau, butu aiskus... O kaip jus, ar gydotes maisant abu budus - vaistai ir papildomai zoleliu arbatos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SmtmsCrazy: 11 rugpjūčio 2015 - 08:27
Sveikos, mergaitės 4u.gif gavau savo tyrimų rezultatus. Gal galit ką pakomentuoti? Man čia reikia sunerimti ar viskas gerai? g.gif Aš šiuose dalykuose esu visiška neišmanėlė... blush2.gif

Tyrimai daryti 5 c.d.

FSH - 7,96 (norma: folikulinė faz. 2,8-11,3; liuteininė faz. 1,2-9; ciklo vidurys 5,8-21)
LH - 10,1 (norma: folik.faz. 1,1-11,6; liutein.faz. <14,7; ciklo vid. 17-77)
TTE - 32,0 ng/dl (x0,03467nmol/l) (Norma: <73)
SHBG - 126 (norma: 18-144)
DHEA-SO4 - 123 (norma: 35-430)
E2 - 70,8 pg/mL(x3,671 pmol/L (norma: folikulin. faz. <160; ciklo vid.34-400; liuteinin.faz.27-246)
TSH, TTH - 0,434 (norma: 0,4-4; nėščioms 0,2-3,5)
LT3 (FT3) - 2,84 pg/ml(x1,536 pmol/L) (norma: 1,8-4,2)
LT4 (FT4) - 1,05 ng/dL(x12,87pmol/L) (norma: 0,89 - 1,76)
MA, ATPO - <10 (norma: <35)
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 08 11, 10:26)
Ar yra bandanciu derinti bromocriptina ar kitus vaistus, norint suderinti hormonus, su zolelemis? Net nezinau ar verta klaust gydytojos apie vaistu bei zoleliu derinamuma  schmoll.gif Atsakymas, manau, butu aiskus... O kaip jus, ar gydotes maisant abu budus - vaistai ir papildomai zoleliu arbatos? g.gif

Aš dar nebuvau pas gydytoją, kad pasitarčiau, bet panašų klausimą svarstau... Hormonai netvarkoj, tikriausiai skirs vaistų, bet galvoju ir apie žoleles, tik nesinori prisižaist savarankiškai, o gyd. tikriausiai sakys nemaišyt. Galvoju, kad kokių kursų nuolat negersiu, bet retkarčiais tiesiog kaip paprastą arbatą išgersiu ką nors, tiek neturėtų pakenkti smile.gif pasidalink, jei ką nors daugiau sužinosi 4u.gif

Beje,
merginos, gal žinot, ką reiškia mažesnis LAI nei norma? Randu, kad blogai, jei per didelis. Jei per mažas, rodo testosterono per mažai. Bet čia vyrams. Be to, mano testosteronas normoje. Visai nesusidūrus, nesuprantu nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2015 08 12, 06:19)
Aš dar nebuvau pas gydytoją, kad pasitarčiau, bet panašų klausimą svarstau... Hormonai netvarkoj, tikriausiai skirs vaistų, bet galvoju ir apie žoleles, tik nesinori prisižaist savarankiškai, o gyd. tikriausiai sakys nemaišyt. Galvoju, kad kokių kursų nuolat negersiu, bet retkarčiais tiesiog kaip paprastą arbatą išgersiu ką nors, tiek neturėtų pakenkti smile.gif pasidalink, jei ką nors daugiau sužinosi 4u.gif

Tai va, man su prl bei pgn yra problemeliu, tad manau, kad skirs vaistus gydytoja. Taciau po poros savaičių esu užsirašius pas homeopate, taip pat ir žolelių žadu uzsisakyt is vienos žolininkės, kuri ne vienai su vaisingumu turinčiai problemu porai padėjo pastot. Tai ir susimąsčiau ar galima vaistus su žolelėmis derint g.gif
O kai turėsiu žinių, būtinai pasidalinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 08 12, 18:17)
Tai va, man su prl bei pgn yra problemeliu, tad manau, kad skirs vaistus gydytoja. Taciau po poros savaičių esu užsirašius pas homeopate, taip pat ir žolelių žadu uzsisakyt is vienos žolininkės, kuri ne vienai su vaisingumu turinčiai problemu porai padėjo pastot. Tai ir susimąsčiau ar galima vaistus su žolelėmis derint  g.gif
O kai turėsiu žinių, būtinai pasidalinsiu smile.gif


Butu labai idomu wink.gif


Beje, klausimas toms kurios vartoja bromocriptin daugiau nei 1 tabl. Kuriuo paros metu ji geriat? Abi kartu? Ar viena ryte, kita vakare? Nauja gyd man rekomenduoja gert vakarais visa doze iskart (2tabl), pageriau kelis men ir kazkaip visai issibalansavo man prl.
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2015 08 16, 22:52)
Butu labai idomu wink.gif
Beje, klausimas toms kurios vartoja bromocriptin daugiau nei 1 tabl. Kuriuo paros metu ji geriat? Abi kartu? Ar viena ryte, kita vakare? Nauja gyd man rekomenduoja gert vakarais visa doze iskart (2tabl), pageriau kelis men ir kazkaip visai issibalansavo man prl.

Koks yra kad tiek daug reikia? Jis ne taip greitreguliuojasi
Mano buvo virš 800 geriu po pusę tab.bet tik nakčiai nes kitaip tikrai nekazka...
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 08 16, 22:54)
Koks yra kad tiek daug reikia? Jis ne taip greitreguliuojasi
Mano buvo virš 800 geriu po pusę tab.bet tik nakčiai nes kitaip tikrai nekazka...

Oj, jei negerciau vaistu tai prl siektu netoli 2000. Man senokai yra neaiskios kilmes hiperprolaktinemija. Tik beda ta, kad jau ir tu 2 tabl ima nepakakt. Seniau gerdavau ryte-vakare, nauja endokr dakt liepe tik vakarais. Tai prl soko i aukstumas... nz nei ka galvot. Eisiu ryt pas gyd, zesiu ka sakys.
O salutiniu poveikiu beveik nejauciu, nepaisant zemesnio spaudimo.
Atsakyti
Sveikos, nezinau ar pataikiau su siuo klausimu butent ten kur reikia, bet rysiuosi visgi paklausti 4u.gif
ar toms kurioms rado vienokius ar kitokius hormonu pakitimus, buvo ir kitu pozymiu, kad hormonai netvarkoje? tarkim nereguliarus ciklas ar pan.
vis galvoju ar verta man tirtis hormonus, senokai nepastoju, taciau MM ciklas reguliarus, beveik visada aiskiai jauciasi ir vykstanti ovuliacija, jei su ciklu viskas tvarkoje, ar gali buti, kad su hormonais vistiek kazkas negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majukas_ @ 2015 08 18, 12:55)
Sveikos, nezinau ar pataikiau su siuo klausimu butent ten kur reikia, bet rysiuosi visgi paklausti  4u.gif
ar toms kurioms rado vienokius ar kitokius hormonu pakitimus, buvo ir kitu pozymiu, kad hormonai netvarkoje? tarkim nereguliarus ciklas ar pan.
vis galvoju ar verta man tirtis hormonus, senokai nepastoju, taciau MM ciklas reguliarus, beveik visada aiskiai jauciasi ir vykstanti ovuliacija, jei su ciklu viskas tvarkoje, ar gali buti, kad su hormonais vistiek kazkas negerai? g.gif

Taip gali.
Atsakyti
Sveikos mergaites gal pakomentuosit
...daryti 21ciklo diena

Prolaktinas 390.50 ( mlU/l 102-496)
Progesteronas 74.23 (fol.f.0.6-4.7...ovuliac.f 2.4-9.4...liut.f 5.3-86..menop. 0.3-2.5)
Labai aciu isanksto smile.gif
Atsakyti