Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Sake,dar nemate tokiu shbg skaiciu. Pakilo nuo 32 iki 264 biggrin.gif na, tik laikas parodys gerai cia ar ne
[/quote]
Oho bet tikrai labai stipriai isaugo skaiciukas mastau.gif , virsija jau cia gerokai norma smile.gif nes virsutine riba turetu būti 128 smile.gif pas mane 54,26, gal kiek ir galetu būti daugiau, bet svarbiausia kad nera ant ribos, tai manau nieko blogo g.gif o tai jums nuo thybono cia taip soketelejo SHBG ?
Atsakyti
[quote=Roberta-Benedikta,2015 06 10, 09:54]
Sake,dar nemate tokiu shbg skaiciu. Pakilo nuo 32 iki 264 biggrin.gif na, tik laikas parodys gerai cia ar ne
[/quote]
Oho bet tikrai labai stipriai isaugo skaiciukas mastau.gif , virsija jau cia gerokai norma smile.gif nes virsutine riba turetu būti 128 smile.gif pas mane 54,26, gal kiek ir galetu būti daugiau, bet svarbiausia kad nera ant ribos, tai manau nieko blogo g.gif o tai jums nuo thybono cia taip soketelejo SHBG ?
[/quote]

Greiciausiai nuo Thybono. KT tikrai pailsins kiausides,gal to ir uzteks,kad grazus foliai augtu.
Pas mane net PRG didelis skaicius budavo,bet O vis tiek nepilnaverte.
O teigiamas OT negarantuoja,kad O vyksta wink.gif
Atsakyti
[quote=lyrika,2015 06 12, 10:52]
Oho bet tikrai labai stipriai isaugo skaiciukas mastau.gif , virsija jau cia gerokai norma smile.gif nes virsutine riba turetu būti 128 smile.gif pas mane 54,26, gal kiek ir galetu būti daugiau, bet svarbiausia kad nera ant ribos, tai manau nieko blogo g.gif o tai jums nuo thybono cia taip soketelejo SHBG ?
[/quote]

Greiciausiai nuo Thybono. KT tikrai pailsins kiausides,gal to ir uzteks,kad grazus foliai augtu.
Pas mane net PRG didelis skaicius budavo,bet O vis tiek nepilnaverte.
O teigiamas OT negarantuoja,kad O vyksta wink.gif
[/quote]
O jums echoskopu buvo nustate, kad O nepilnaverte ar is hormonu tyrmu padare tokia isvada?
Atsakyti
Sveikutes.
Na as vel jusu rekomendaciju prasysiu ax.gif
Kito ciklo metu pagaliau darysiuos hormonu tyrimus (3-5d.) Dar neapsisprendziau pas koki ginekologa registruotis Vilniuje. Prasau, pasiulykit is savo patirties geru ginekologu, dirbanciu privaciai smile.gif
Atsakyti
[quote=Roberta-Benedikta,2015 06 15, 08:23]
Greiciausiai nuo Thybono. KT tikrai pailsins kiausides,gal to ir uzteks,kad grazus foliai augtu.
Pas mane net PRG didelis skaicius budavo,bet O vis tiek nepilnaverte.
O teigiamas OT negarantuoja,kad O vyksta wink.gif
[/quote]
O jums echoskopu buvo nustate, kad O nepilnaverte ar is hormonu tyrmu padare tokia isvada?
[/quote]
Is nepastojimo,nors O vyksta ir vyro reikalai geri. Is trumpos antros ciklo fazes,tepimus svieziu krauju pries mm..
Zodziu,be ivf cia vis tiek nieks neaisku
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 06 18, 18:21)
Sveikutes.
Na as vel jusu rekomendaciju prasysiu ax.gif
Kito ciklo metu pagaliau darysiuos hormonu tyrimus (3-5d.) Dar neapsisprendziau pas koki ginekologa registruotis Vilniuje. Prasau, pasiulykit is savo patirties geru ginekologu, dirbanciu privaciai  smile.gif

Man visai patiko Reda Žiobakienė wink.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal kas galite mano tyrimo rezultatus pakomentuoti.
5 ciklo diena:
Folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH) 9.22 mIU/ml;
Liuteinizuojantis hormonas (LH) 7.53 mIU/ml;
Estradiolis (E2) 36.7 pg/mL(x3.671pmol/L).
7 diena po ovuliacijos:
Prolaktinas (PRL) 12.3 ng/mL (x21.2mIU/L);
Testosteronas (TTE) <20.0 ng/dl (x0.03467nmol/l);
Progesteronas (PGN) 14.2ng/mL(x3.18nmol/L);
Lytinius hormonus sujungiantis globinas (SHBG) 81.5 nmol/l.




Atsakyti
Merginos, is kur, pirma karta eidamos darytis hormonu tyrimu, zinote, kokius butent hormonus reikia istirt be ginekologo k-jos? Turiu omeny 3-5 cd. Suprantu, kad dazniausiai atliekami pagrindiniai 6 hormonu tyrimai. Ar butent ginekologas dazniausiai ir paskiria tuos 6 hormonus issitirt?

Klausiu butent del to, nes man toks pinigu svaistymas atrodo, kad is pradziu eit k-jos pas gine, sumoki uz k-ja, ji tik parekomenduoja kuriuos hormonus issitirt, tuomet pasidarai tyrimus ir po to vel k-jos, uz kuria vel turi moket doh.gif Atrodo gal uztektu pasidaryt tyrimus ir tik po to k-jos, kad apibendrintu rezultatus ir paskirtu gydyma, jei jo reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 06 22, 09:15)
Merginos, is kur, pirma karta eidamos darytis hormonu tyrimu, zinote, kokius butent hormonus reikia istirt be ginekologo k-jos? Turiu omeny 3-5 cd. Suprantu, kad dazniausiai atliekami pagrindiniai 6 hormonu tyrimai. Ar butent ginekologas dazniausiai ir paskiria tuos 6 hormonus issitirt?

Klausiu butent del to, nes man toks pinigu svaistymas atrodo, kad is pradziu eit k-jos pas gine, sumoki uz k-ja, ji tik parekomenduoja kuriuos hormonus issitirt, tuomet pasidarai tyrimus ir po to vel k-jos, uz kuria vel turi moket  doh.gif Atrodo gal uztektu pasidaryt tyrimus ir tik po to k-jos, kad apibendrintu rezultatus ir paskirtu gydyma, jei jo reikia  g.gif

Hormonus,spermograma visad darau pries vizita. 45Eu moket,kad pasakytu,jog reik issitirt kazkoki hormona nematau reikalo
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 06 22, 09:15)
Merginos, is kur, pirma karta eidamos darytis hormonu tyrimu, zinote, kokius butent hormonus reikia istirt be ginekologo k-jos? Turiu omeny 3-5 cd. Suprantu, kad dazniausiai atliekami pagrindiniai 6 hormonu tyrimai. Ar butent ginekologas dazniausiai ir paskiria tuos 6 hormonus issitirt?

Klausiu butent del to, nes man toks pinigu svaistymas atrodo, kad is pradziu eit k-jos pas gine, sumoki uz k-ja, ji tik parekomenduoja kuriuos hormonus issitirt, tuomet pasidarai tyrimus ir po to vel k-jos, uz kuria vel turi moket  doh.gif Atrodo gal uztektu pasidaryt tyrimus ir tik po to k-jos, kad apibendrintu rezultatus ir paskirtu gydyma, jei jo reikia  g.gif


Gi temos pradžioje parašyta smile.gif Čia jau iš didelės mergaičių patirties.. Visoms pradžiai tų pačių reikia.

Dažniausiai be minėtų hormonų gydytoja NIEKO pasakyti negalės. Pritariu Lyrikai, kad pinigų mėtymas yra eiti pirmai konsultacijai, kai šitiek informacijos jau yra SM. Ir man, ir mano vyrui TIKRAI pasiteisino ėjimas su visais tyrimais, sutaupėm pinigų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 22 birželio 2015 - 13:36
Merginos patarkit, kažin ar nieko tokio , kad hormonus kur reikia pasidaryti 3-5 c.d. pasidaryčiau 6 c.d.?
Atsakyti
QUOTE(ewilgirl @ 2015 06 22, 19:17)
Merginos patarkit, kažin ar nieko tokio , kad hormonus kur reikia pasidaryti 3-5 c.d. pasidaryčiau 6 c.d.?

as atkelciau kitam ciklui , tokius hormonus kaip fsh lh ir e2, kitus gali darytis kaip prolaktinas skydliaukes 4u.gif
Atsakyti