Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(loretasb @ 2015 06 09, 12:57)
Sveikos,

dariausi ir as progesterono tyrima 21 c.d., tai rezultatas 10.9, ar tai geras rodiklis?

is anksto dekoju  4u.gif

Parašykit matavimo vienetus.
Jei ng gerai, jei nmol tai nea...
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 06 09, 13:08)
Parašykit matavimo vienetus.
Jei ng gerai, jei nmol tai nea...


Tiriamas parametras Rezultatas Vnt. Amžius Požymis Norma


Progesteronas (PGN) 10.9 ng/mL (x3.18nmol/L) Folikulinė fazė < 1.13

Ciklo vidurys 0.48 - 1.72

Liuteininė fazė 0.95 - 21

Pomenopauzė < 1

1-as nėšt. trimestr. 9.3 - 33.2

2-as nėšt. trimestr. 29.5 - 50

3-as nėšt. trimestr. 83.1 - 160
Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2015 06 09, 14:58)
Tiriamas parametras    Rezultatas  Vnt.  Amžius  Požymis  Norma
       

Progesteronas (PGN)    10.9  ng/mL (x3.18nmol/L)  Folikulinė fazė  < 1.13

      Ciklo vidurys  0.48 - 1.72

      Liuteininė fazė  0.95 - 21

      Pomenopauzė  < 1

      1-as nėšt. trimestr.  9.3 - 33.2

      2-as nėšt. trimestr.  29.5 - 50

      3-as nėšt. trimestr.  83.1 - 160

Ng tada O tikrai įvyko. Maždaug apie 35 nmol. norma.
Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 06 09, 12:57)
O jus pas endokrinologa niekada nesilankete, skydliaukes hormonu nesityrete? nes thybonas, tai skiriamas kiek zinau endokrinologu. O kas jums ji skyre gerti? Ir kiek zinau tai LAI geriausia kai apie 2 buna, o jums man atorodo ji tikrai per daug numuse, nes siaip norma 0,9-2,2, o pas jus jau zemiau normos  g.gif gal del to ir issireguliavo kiti hormonai.


Vaisingumo gydytoja skyre.. lankiausi pas endokrinologe,skydliauke ok,liepe del lyt hormonu kreiptis i ginekologa.
Na tikiuosi,kad cia lengvai sutvarkoma. Manau,jei nebegersiu arba labai po mazai,tai viskas gris i vietas
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 06 09, 14:11)
Ng tada O tikrai įvyko.  Maždaug apie 35 nmol.  norma.

ACIU
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2015 06 09, 15:27)
Vaisingumo gydytoja skyre.. lankiausi pas endokrinologe,skydliauke ok,liepe del lyt hormonu kreiptis i ginekologa.
Na tikiuosi,kad cia lengvai sutvarkoma. Manau,jei nebegersiu arba labai po mazai,tai viskas gris i vietas

Tuomet tikrai reikia dozes pakoreguoti, o gal jau kaip sakote ir visai nebereiketu gerti ir tada viskas atsistos i savo vietas smile.gif O jeigu skydliaukes tyrimus daret, pati matet, kad rodikliai geri, tai pas endokrinologa tada eiti kaip ir nelabai verta.
Atsakyti
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 06 09, 16:56)
Tuomet tikrai reikia dozes pakoreguoti, o gal jau kaip sakote ir visai nebereiketu gerti ir tada viskas atsistos i savo vietas smile.gif O jeigu skydliaukes tyrimus daret, pati matet, kad rodikliai geri, tai pas endokrinologa tada eiti kaip ir nelabai verta.


Buvau pas gyd,sake bandyt dar gert Thybona,nes labai grazus folis auga,PKS nebesimato ir kartot po menesio tyrima. Maza ka,gal laikinai soktelejo,nes as ir dietos laikaus,svorio numeciau,inofolica geriu. Sitie dalykai musa tostesterona.
Bandau db Thybono gert ne po ketvirtadali,o po astuntadali,tik labai sunku trupint tablete biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Jeigu yra PKS ir šiuo metu išsiderinęs ciklas ir pilna cistučių kiaušidėse, ar pakaks pagerti KT 2 mėnesius, kad šiek tiek susitvarkytų kiaušidės ir įvyktų ovuliacija? Nes panašu, kad O nevyko kelis mėnesius..Gal kam buvo panašiai smile.gif ačiū.
Atsakyti
Gal galite patarti bigsmile.gif Geriu KT, kurios mažina androgenų kiekį. Prieš tai geriau vaistus PRL mažinti. Nebepaklausiau ginės ar geriant KT ir brom gerti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2015 06 09, 22:18)
Buvau pas gyd,sake bandyt dar gert Thybona,nes labai grazus folis auga,PKS nebesimato ir kartot po menesio tyrima. Maza ka,gal laikinai soktelejo,nes as ir dietos laikaus,svorio numeciau,inofolica geriu. Sitie dalykai musa tostesterona.
Bandau db Thybono gert ne po ketvirtadali,o po astuntadali,tik labai sunku trupint tablete biggrin.gif

Oho net i astuonias dalis dalinti, tai tikrai nelengva uzduotis smile.gif O siaip tai tikrai galejo ir kiti dalykai prisideti, belieka islaukti dar menesiuka ir tada pakartoti ir gal viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge55 @ 2015 06 09, 22:29)
Sveikos. Jeigu yra PKS ir šiuo metu išsiderinęs ciklas ir pilna cistučių kiaušidėse, ar pakaks pagerti KT 2 mėnesius, kad šiek tiek susitvarkytų kiaušidės ir įvyktų ovuliacija? Nes panašu, kad O nevyko kelis mėnesius..Gal kam buvo panašiai smile.gif ačiū.

Panasu,kad man padejo. Siaip pas mane O vykdavo,bet kokia 10cd daktare nematydavo domjnuojancio folio,bet i gala geltonkunis budavo. Tai vadinas O budavo kazkokia nepilnaverte,nupiepes koks foliukas ovuliudavo.
Pageriau pora mrn KT,vakar rado idealu foli.
Papildyta:
QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 06 10, 08:24)
Oho net i astuonias dalis dalinti, tai tikrai nelengva uzduotis smile.gif O siaip tai tikrai galejo ir kiti dalykai prisideti, belieka islaukti dar menesiuka ir tada pakartoti ir gal viskas susitvarkys smile.gif

Sake,dar nemate tokiu shbg skaiciu. Pakilo nuo 32 iki 264 biggrin.gif na,tik laikas parodys gerai cia ar ne
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2015 06 10, 07:51)
Panasu,kad man padejo. Siaip pas mane O vykdavo,bet kokia 10cd daktare nematydavo domjnuojancio folio,bet i gala geltonkunis budavo. Tai vadinas O budavo kazkokia nepilnaverte,nupiepes koks foliukas ovuliudavo.
Pageriau pora mrn KT,vakar rado idealu foli.
Papildyta:

Na pas mane gal O vykdavo, bet irgi nepilnavertė turbūt, nes OT būdavo teigiami, nors vėliau PRG labai mažas.
Tai labai puiku, kad pora mėn. KT padėjo, tegu ir man padeda smile.gif
Atsakyti