Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

LH/FSH santykį ima, tai būtų 5,18/5,73 = 0,9 , bet patys skaičiai per maži, neatitinka normų (internetas sako, kad gali priežastis būti anoreksija ir pan, stresas, bet sveriu netgi per daug gerokai, jokios anoreksijos..) Vadinasi, ovuliacijos nebuvo? ir Duphastonas jei mėn iššaukė tai čia gal vis tiek, veikia jis? (sakė , kad gali net neiššaukti). Eisiu privačiai, matyt..
Atsakyti
Laba diena, gal galetumete pakomentuoti hormonu tyrimu rezultatus:

PGN 12.0 ng/mL (liuteinine faze 0.95 - 21) - tyrimas darytas 23 CD

PRL 16.0 ng/mL (liuteinine faze 4.9 - 40) - tyrimas darytas 25 CD

Ar galejo PRL uzslopinti Ovuliacija? Dariausi O testus juosteles tamsejo, bet taip ir nepasieke tokio ryskumo kaip per O.

Aciu smile.gif
Atsakyti
Prolaktinas labai geras, nieko blogo negalėjo padaryti.
Man atrodo, PRG per mažas, kaip ciklo gale.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 05 20, 12:28)
Prolaktinas labai geras, nieko blogo negalėjo padaryti.
Man atrodo, PRG per mažas, kaip ciklo gale.

Normalus tas PRG - ~38nmol/L. Niekas nieko nenuslopino. Ir PRL geras, tad 5edita5, jei nepastojate, matyt, problema kitur.
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2015 05 19, 19:11)
Ne nieko nenaudoju, jei viskas gerai tai daktaro paklausiu ka daryti tokiu atveju

Rutaute laukies wub.gif Kaip pavyko pagauti žirniuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 05 20, 15:49)
Normalus tas PRG - ~38nmol/L. Niekas nieko nenuslopino. Ir PRL geras, tad 5edita5, jei nepastojate, matyt, problema kitur.


Aciu uz atsakyma, ciklo pradzioj greiciausiai prasides O skatinimas. Ir like hormonu tyrimai.
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2015 05 20, 12:28)
Prolaktinas labai geras, nieko blogo negalėjo padaryti.
Man atrodo, PRG per mažas, kaip ciklo gale.

Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 20, 18:02)
Rutaute laukies  wub.gif  Kaip pavyko pagauti žirniuka  wub.gif

Tiesiog ivyko stebuklas, kaip jau daktarai sake jog niekada. Net nenaudojau jokiu vaistuku nieko, tiesiog gyvenau normalu gyvenima negalvodama apie pastojima. Siandien buvau pas daktara tai truputi isgazdino, sake jog nestumas isitvirtines zemai gimdoje, galetu buti giliau gimdoje. Sako ziuresim kaip bus, o gali dar buti visko, bet as labai labai tikiu jog bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau jūsų nuomonės - progesteronas 19,83 nmol (liuteininė fazė), daryta 36 CD maždaug 5-6 DPO.
Mano ciklai ilgoki, tai ovuliacija vėliau būna.
Ar normalus skaičius, ar mažokas?

Normos:
folik.f. 0,6-4,7;
ovuliac.f. 2,4-9,4;
liuteinin.f. 5,3-86.
Atsakyti
QUOTE(drauge55 @ 2015 05 26, 09:04)
Sveikos, norėčiau jūsų nuomonės - progesteronas 19,83 nmol (liuteininė fazė), daryta 36 CD maždaug 5-6 DPO.
Mano ciklai ilgoki, tai ovuliacija vėliau būna.
Ar normalus skaičius, ar mažokas?

Mažokas, bet gal 7 dpo jums būtų buvus visai norma. Net ir mažesnis nei teorinis PRG nereiškia, kad nėštumas nesikabintų. Visaip būna.
Atsakyti
Sveikos merginos, ateinu pasikonsultuoti, dariausi PRG, atsakymas virsijo daugiai nei tris kart norma., t.y. 336, o normose nurodyta iki 106. Gydytoju savo pasitikiu, kuris sake, kad cia nieko tokio, viskas ok. Bet del sventos ramybes atsitrenkiau cia pas jus 😊
Mano nestumas 6 savaiciu, naudoju crinone 1 kart dienoje.

Lauksiu jusu komentaru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Žiemuže* @ 2015 05 27, 20:13)
Sveikos merginos, ateinu pasikonsultuoti, dariausi PRG, atsakymas virsijo daugiai nei tris kart norma., t.y. 336, o normose nurodyta iki 106. Gydytoju savo pasitikiu, kuris sake, kad cia nieko tokio, viskas ok. Bet del sventos ramybes atsitrenkiau cia pas jus 😊
Mano nestumas 6 savaiciu, naudoju crinone 1 kart dienoje.

Lauksiu jusu komentaru  smile.gif

Viskas gerai wink.gif ramaus nešiojimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 27, 21:22)
Viskas gerai wink.gif ramaus nešiojimo  wub.gif


Aciu, siaures meskute 4u.gif , bet zinai, vis kazko prilenda i galva, negaliu ramiai nusedet, jei buciau linkus i nagu kramtyma, tai jau visus buciau nusikramcius biggrin.gif , matai per visas temas duoduos 😊
Atsakyti