Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Roberta-Benedikta @ 2015 05 08, 11:15)
Sveikos merginos, pasidariau siandien hormonu tyrimus, gal galetu kas pakomentuoti. Siandien 3 ciklo diena, tai kaip suprantu reikia ziureti folikulo f. normas:
Folitropinas 4,350  norma folik f.  3,5-12,5
Estradiolis  64,3 norma folik f.  98,1-571,0
Liutropinas 4,2 norma folik f. 2,4-12,6

dar buvo daryti 7 DPO
prolaktinas  22,6  norma 2,8-29,2
progesteronas  41,8  norma liuteinene faze 10,62-81,28

Tai kaip ir viskas telpa i normos ribas isskyrus per maza estradioli (tik nelabai zinau ka tai duoda  g.gif ) ir kaip suprantu prolaktinas irgi galetu būti mazesnis, nors ir telpa i normas.

Buciau dekinga uz komentarus smile.gif

Estradiolis (darytas ciklo pradžioje) yra normalus wink.gif ciklo pradžioje jis ir nebūna aukštas. Pas Jus panašu, kad normos nelabai tikslios nurodytos - žvilgtelkite čia.
Dėl PRL reikėtų žiūrėti koks jis yra kitais ciklais, nes jeigu visada toks, tada greičiausiai skirtų vaistų jam mažinti, bet čia vėlgi - priklauso nuo gydytojo, nes aukštokas PRL Jūsų atveju ovuliacijos neslopina (tą įrodo aukštas PRG).
Visa kita - idealu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2015 05 08, 11:43)
Estradiolis (darytas ciklo pradžioje) yra normalus wink.gif ciklo pradžioje jis ir nebūna aukštas. Pas Jus panašu, kad normos nelabai tikslios nurodytos - žvilgtelkite čia.
Dėl PRL reikėtų žiūrėti koks jis yra kitais ciklais, nes jeigu visada toks, tada greičiausiai skirtų vaistų jam mažinti, bet čia vėlgi - priklauso nuo gydytojo, nes aukštokas PRL Jūsų atveju ovuliacijos neslopina (tą įrodo aukštas PRG).
Visa kita - idealu wink.gif

Labai ačiu, dabar jau ramiau, nes po blogu skydliaukes hormonu tyrimu, visus hormonus darausi is naujo ir pirmiausia pati bandau pasianalizuoti ir ieskau kas galetu būti dar ne gerai, dar laukiu dar DHEA-S, SHBG ir T tyrimu rezultatu, jie turetu būti kita savaite. Nes pvz.: pries metus VK buvo daryta TTH tyrimas ir jau tada jis buvo per aukstas , o man pasake, kad viskas gerai, tai net ir neprasiau, kad duotu tyrimu kopijas, o dabar pasidarius is naujo ir pamacius, kad jis gerokai per aukstas paprasiau kopiju ir aisku mano TTH toliau tik auga, todel ir nesuprantu kodel man tada niekas nieko del to nepasake g.gif
dabar laukiu vizito pas endokrinologa.
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 04 28, 16:08)
Su šilta dienele  4u.gif
Pakartotinai pasidariau PRL po 4mėn 21,56 norma 2,8-29,2 (ng//mL) ir TTH 1,861 norma 0,55-4,78 (mIU/I)
Kaip ir pavyko PRL sumažnti nuo 49 geriau po puse tabletės BROM.

O kiek laiko gėrėte Brom ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2015 05 09, 09:49)
O kiek laiko gėrėte Brom ? smile.gif

Apie tris su puse mėnesio smile.gif
Atsakyti
Gal kas geriate androgenams sutvarkyti KT Diane? smile.gif Šeip mano hormonai geri, viskas normose. Tik prieš O visada žiauriai išberia pulingais spuogais tai pat ir plaukiai labai slenka. Ir skydliauke tyriausi ir pilna kraujo tyrima dariau viskas OK. Pasak gyd. 3mėn gerti ir tada pradėsiu "švarų lapą". Tai ir dvejoju ar gerti tuos KT, nes dar tik antras ciklas po LP.
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2015 05 11, 18:25)
Gal kas geriate androgenams sutvarkyti KT Diane?  smile.gif Šeip mano hormonai geri, viskas normose. Tik prieš O visada žiauriai išberia pulingais spuogais tai pat ir plaukiai labai slenka. Ir skydliauke tyriausi ir pilna kraujo tyrima dariau viskas OK. Pasak gyd. 3mėn gerti ir tada pradėsiu "švarų lapą". Tai ir dvejoju ar gerti tuos KT, nes dar tik antras ciklas po LP.

Po lp didžiausia tikimybė pastoti. Tad negerciau jokių kt
Nebent būtų endo didelio išplitimo
..
Koks tth?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 11, 20:00)
Po lp didžiausia tikimybė pastoti. Tad negerciau jokių kt
Nebent būtų endo didelio išplitimo
..
Koks tth?

Tai dėl to ir dvejoju ir gyd. sako nenorėsi tikriausiai KT smile.gif Bet jei man tie androgenai ir kiša koja, del nestuke.gif
Endo I st. ant pilvalpevės tik. Bet viska sutvarke ir po LP jokių požymių nebejaučiu.
TTH 1,861 (mIU/I) Norma 0,55-4,78.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gavau siandien tyrimu rezultatus, kaip ir visi normos ribose, bet norejau ir jusu nuomone isgirsti smile.gif
DHEA-SO4 6,94 norma 2,68-9,23
SHBG 54,26 norma 32,4-128,0
Testosteronas 1,30 norma 0,29-1,67
Man kazkaip atrodo testosteronas galetu būti ir mazesnis, nes kai isskaiciuoju LAI tai gaunasi 2,4, o jis turetu būti iki 2,2., bet gal cia nieko baisaus g.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif o gal kuri gali pakomentuoti mano hormonu tyrima..
esu pirmama trimestre...gydytojai neliepe gerti duphastono..o viskas prasidejo nuo to, kad prasidejo tepliojimas vaisiaus dar nemate. Paskaicius forumus nutariau pasidaryti tyrima pries vaistu vartojima. rezultatas buvo 38,74 (normos 36,6-150,1 nmol/l) buvo 6 savaite kaip dabar zinau.
Tepliojimas tesesi savaite.paskui pasibaige.na galvoju pakartosiu ta tyrima vel (ypac kai apsilankiau pas gydytoja ir mate zirni 7 savaiciu ir keliu dienu). Pasidariau tyrima 7 savaites pabaigoje rezultatas 39,432 (25,974-105,576 n,mol/l). Sioje klinikoje bent atskaitos taskas didesnis. aisku giliai sirdeleje tikejaus pamatyti bent 70 biggrin.gif ju klinikoje yra toks prierasas ,,Nustatyta, jog PGN koncentracija < 5 ng/mL yra patikimas negyvybingo nėštumo rodiklis. Kai progesterono koncentracija tarp 15,9 ir 79,5 nmol/l, reikalingas sekimas ir kitos diagnostinės procedūros, bet neparasyta ar visais trimestrais ar pirmo trimestro metu.
Klausimas ar tai labai blogai?.. tepliojimo nera, jauciuosi gerai, norma auga nors ir labai menkai (bet gal geriau negu krenta). Konsultavaus pas 2 ginus ar pradet gerti vaista, nes tikrai neramu, abu liepe negerti, nes tepliojimo nera o norma (nors ji gana zemoka mano manymu) ir sake geriau gulekit bet hormonu jums nereikia ir duphaston skiriamas tik dirbtinai pastojusioms.
Noriu pamineti, kad pastojau labai greitai ir lengvai.is pirmo ciklo.todel dabar neramu ar tik nereikejo is karto pradeti gerti ta vaista. Kita savaite einu pas gydytoja,tikiuosi viskas bus gerai. Issikalbejau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2015 05 14, 14:06)

Aš ne specas, bet turbūt ieškočiau trečios gydytojos, kuri visgi lieptų gerti vaistus... man jūsų PRG atrodo nedidelis net ir planuojant nėštumą, o ką kalbėt apie tai, kad pastojote. Bet... savavališkai, žinoma, nieko nedarykite.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 05 14, 15:11)
Aš ne specas, bet turbūt ieškočiau trečios gydytojos, kuri visgi lieptų gerti vaistus... man jūsų PRG atrodo nedidelis net ir planuojant nėštumą, o ką kalbėt apie tai, kad pastojote. Bet... savavališkai, žinoma, nieko nedarykite.


gal kas galit rekomenduot privatu ginekologa kaune, pas kuri galima pakliuti greit? verysad.gif
Atsakyti
labukas visoms...

gal galit pakomentuot ka mano tyrimai reiskia? labai bus aciu:)


parametras Rezultatas Vnt. Amžius Požymis Norma
Prolaktinas (PRL) 12.2 ng/mL (x21.2mIU/L) Folikulinė fazė 4.5 - 33
Ciklo vidurys 6.3 - 46
Liuteininė fazė 4.9 - 40
1-as nėšt. trimestr. 3.2 - 43
2-as nėšt. trimestr. 13 - 166
3-as nėšt. trimestr. 13 - 318


Progesteronas (PGN) 13.7 ng/mL (x3.18nmol/L) Folikulinė fazė < 1.13
Ciklo vidurys 0.48 - 1.72
Liuteininė fazė 0.95 - 21
Pomenopauzė < 1
1-as nėšt. trimestr. 9.3 - 33.2
2-as nėšt. trimestr. 29.5 - 50
Atsakyti